Logo Polski Tenis

WYNIKI

GSTAAD: Minella - Bouchard 7:6 (5), 1:0 i krecz Kanadyjki; Minella - Vondrousova 4:6, 6:2, 6:2; BUKARESZT: Martic - Buzarnescu 6:4, 6:4; Sevastova - Hercog 6:1 i krecz Słowenki; BASTAD: Fognini - Verdasco 6:1, 4:6, 7:5; Gasquet - Laaksonen 6:2, 6:3; UMAG: G. Pella - Haase 6:3, 1:6, 6:2.

Aktualności

Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali

Na kortach w Piotrkowie Trybunalski o medale walczyli najlepsi tenisiści w kraju do lat 10.

W singlu triumfowali Antonina Czajka i Grzegorz Zemła. W deblu zwyciężyli Natalia Kłys i Emilia Nizio oraz Jan Kluczyński i Karol Załoga.

Zmagania w Piotrkowie Trybunalskim od lat organizuje Wiesław Kozica.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Downar – bye; Światłowski – Glijer 2:4, 4:1, 10:7; Jędryka – Podczaszy walkower; (14) K. Szubert – Kęs 4:2, 4:2; (12) Miśkiewicz – J. Szubert 4:0, 4:0; Jeż – Kusy 4:1, 4:0; Kapela – Skoczylas 4:1, 4:1; (7) Wieczorek – Bzdyra walkower; (4) Ważny – Płocharczyk 4:1, 4:0; Kudowicz – Łabędź 4:1, 4:3 (4); Błuś – Sadłowski 4:1, 4:1; (13) Sterniczuk – Marusiak 4:1, 4:1; (10) Knitter – Nawrot 4:3 (5), 4:0; Zygmunt – Więcławek 4:0, 4:0; Litwic – Paluch 4:2, 4:1; (5) Januchowski – Berkowski 4:0, 4:0; (6) Stańczyk – Wojewódzki 4:3 (4), 4:0; Chłodnicki – Wyminko 4:1, 4:3 (4); Penkalski – Kurek walkower; (11) Plenkiewicz – Krawczyk 4:0, 4:0; (15) Wygona – Rusiecki 4:1, 4:0; Mitoń – Pietrzak 4:1, 4:1; Chrzanowski – Rozwadowski 4:0, 4:1; (3) Nowacki – Piasek 4:0, 4:1; (8) Załoga – Parczyński 4:0, 4:2; Kosyrz – Mucha 4:2, 4:0; Kasperski – Guziński 4:1, 4:0; (9) Kluczyński – Wereszka 4:2, 4:0; (16) Magielski – Deda 4:1, 4:0; Zając – Styś 4:0, 4:0; Chmiel – Gadzaliński 4:2, 4:1; (2) Zemła – bye.

Druga runda: Downar – Światłowski 4:0, 4:1; Jędryka – K. Szubert 4:2, 4:0; Jeż – Miśkiewicz 4:1, 4:2; Wieczorek – Kapela 4:1, 4:1; Ważny – Kudowicz 4:0, 4:0; Błuś – Sterniczuk 4:0, 4:1; Knitter – Zygmunt 4:3 (6), 4:2; Januchowski – Litwic 1:4, 4:3 (1), 11:9; Stańczyk – Chłodnicki 4:2, 4:3 (5); Plenkiewicz – Penkalski 4:2, 4:0; Wygona – Mitoń 4:1, 4:2; Nowacki – Chrzanowski 4:2, 4:1; Załoga – Kosyrz 4:0, 4:1; Kluczyński – Kasperski 4:3 (3), 4:1; Zając – Magielski 4:2, 4:3 (4); Zemła – Chmiel 4:1, 4:0.

Trzecia runda: Downar – Jędryka 4:1, 4:0; Wieczorek – Jeż 6:2, 6:2; Ważny – Błuś 4:0, 4:0; Januchowski – Knitter 4:1, 4:2; Plenkiewicz – Stańczyk 4:0, 4:2; Nowacki – Wygona 0:4, 4:3 (2), 10:7; Kluczyński – Załoga 4:1, 4:0; Zemła – Kluczyński 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Downar – Wieczorek 4:2, 4:1; Ważny – Januchowski 4:2, 4:3 (2); Nowacki – Plenkiewicz 4:0, 4:1; Zemła – Kluczyński 4:0, 4:1.

Półfinały: Ważny – Downar 4:2, 4:2; Zemła – Nowacki 4:0, 4:0.

Finał: Zemła – Ważny 4:0, 4:3 (2).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) M. Nadajewska – Szczerek 4:0, 4:0; Rybarkiewicz – Giżewska 4:2, 4:3 (4); Kawalec – Cegła 4:0, 4:1; Rajca – (14) Domaradzka 4:1, 4:0; (9) Koczocik – Odrobina 4:1, 4:2; Mrzygłód – Niepsuj walkower; Gruźlewska – Błaszczyk 4:1, 4:1; (5) Wojtaszczyk – Łasek 4:1, 4:0; (3) Kulbiej – Tempczyk 4:0, 4:0; Affelt – Kmiecik 4:3 (7), 4:1; Chylińska – Belica 4:3 (5), 4:1; Teuchmann – (16) Misiaczyk 4:2, 4:1; (11) Wróbel – Zdziebło 4:3 (2), 4:1; Niemiec – Kozak walkower; Kusio – Pietrzak 4:0, 4:3 (5); Krześniak – (7) Wdzięczna walkower; (6) Javaheri – Wylęga 4:0, 4:0; Nogiec – Kalisz-Fedoruk 4:3 (5), 4:0; Łykowska – Kapuścińska 4:2, 4:2; (12) Zając – Kostka 4:3 (3), 3:4 (4), 11:9; (13) Czajka – Jastrząbek 4:0, 4:1; Matusik – Kołak 4:2, 0:4, 10:7; Struzik – Dróżdż 4:1, 4:1; (4) Kłys – Husar 4:2, 4:3 (5); (8) Pawelska – Ojdana walkower; Jopek – Stefaniak 4:1, 4:1; Woroniecka – Płocharczyk 4:0, 4:0; (10) Urbanowicz – Wasiak 4:1, 4:0; Wawrzkiewicz – (15) Chmielewska 4:2, 4:1; Rduch – Kowalik 2:4, 4:3 (1), 10:8; Bajorek – Pacocha 1:4, 4:3 (4), 10:7; (2) Nizio – Jasińska 4:0, 4:0.

Druga runda: M. Nadajewska – Rybarkiewicz 4:0, 4:1; Rajca – Kawalec 4:0, 4:3 (3); Koczocik – Mrzygłód 4:1, 4:3 (4); Wojtaszczyk – Gruźlewska 4:1, 4:0; Kulbiej – Affelt 4:0, 4:0; Teuchmann – Chylińska 4:2, 4:1; Wróbel – Niemiec 4:1, 4:0; Kusio – Krześniak 3:4 (4), 4:1, 10:7; Javaheri – Nogieć 4:1, 4:0; Zając – Łykowska 4:0, 4:0; Czajka – Matusiak 4:0, 4:0; Kłys – Struzik 4:3 (3), 4:0; Pawelska – Jopek 4:2, 4:0; Woroniecka – Urbanowicz 4:3 (2), 4:3 (4); Wawrzkiewicz – Rduch 4:0, 4:2; Nizio – Bajorek 4:0, 4:2.

Trzecia runda: M. Nadajewska – Rajca 4:0, 4:0; Wojtaszczyk -Koczocik 4:3 (6), 4:3 (3); Kulbiej – Teuchmann 4:1, 4:3 (7); Wróbel – Kusio 4:1, 4:0; Zając – Javaheri 4:1, 4:3 (4); Czajka – Kłys 4:0, 4:2; Pawelska – Woroniecka 4:3 (3), 4:1; Nizio – Wawrzkiewicz 4:0, 4:1.

Ćwierćfinały: M. Nadajewska – Wojtaszczyk 4:0, 0:4, 12:10; Kulbiej – Wróbel 4:0, 4:0; Czajka – Zając 4:0, 4:1; Nizio – Pawelska 2:4, 4:0, 10:4.

Półfinały: M. Nadajewska – Kulbiej 4:1, 4:2; Czajka – Nizio 4:3 (1), 4:0.

Finał: Czajka – M. Nadajewska 4:2, 4:3 (2).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Nowacki/Zemła – bye; Jędryka/Kasperski – Chłodnicki/Rozwadowski 4:1, 4:1; (5) Knitter/Kudowicz – bye; Glijer/Kęsy – Mucha/Wojewódzki 4:3 (6), 0:4, 10:8; Mitoń/Paluch – Berkowski/Więcławek 4:0, 4:3 (2); (3) Januchowski/Plenkiewicz – bye; Miśkiewicz/Rusiecki – Chmiel/Magielski 0:4, 4:3 (4), 10:4; (7) Szubert/Szubert – bye; (8) Marusiak/Wygona – Chrzanowski/Stańczyk 4:0, 4:3 (5); Kosyrz/Zygmunt – Parczyński/Styś 4:1, 4:1; (4) Kluczyński/Załoga – bye; Pietrzak/Wereszka – Gadzaliński/Kapela 4:2, 2:4, 11:9; Jeż/Zając – Krawczyk/Światłowski 4:2, 4:0; (6) Błuś/Sterniczuk – Płocharczyk/Wyminko 4:0, 4:0; Penkalski/Sadłowski – Deda/Nawrot 4:3 (3), 4:0; (2) Ważny/Wieczorek – bye.

Druga runda: Nowacki/Zemła – Jędryka/Kasperski 4:1, 4:0; Knitter/Kudowicz – Glijer/Kęsy 4:1, 4:0; Januchowski/Plenkiewicz – Mitoń/Paluch 4:2, 4:0; Miśkiewicz/Rusiecki – Szubert/Szubert 4:0, 4:2; Kosyrz/Zygmunt – Marusiak/Wygona 4:2, 4:2; Kluczyński/Załoga – Pietrzak/Wereszka 4:3 (6), 4:2; Błuś/Sterniczuk – Jeż/Zając 4:0, 2:4, 10:8; Ważny/Wieczorek -Penkalski/Sadłowski 4:1, 4:1.

Ćwierćfinały: Nowacki/Zemła – Knitter/Kudowicz 4:2, 4:0; Januchowski/Plenkiewicz – Miśkiewicz/Rusiecki 4:2, 4:2; Kluczyński/Załoga – Kosyrz/Zygmunt 4:1, 4:0; Błuś/Sterniczuk – Ważny/Wieczorek 4:3 (5), 2:4, 10:4.

Półfinały: Nowacki/Zemła – Januchowski/Plenkiewicz 4:1, 4:2; Kluczyński/Załoga – Błuś/Sterniczuk 1:5, 4:3 (4), 10:6.

Finał: Kluczyński/Załoga – Nowacki/Zemła 0:4, 4:1, 10:7.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kłys/Nizio – Wróbel/Wylęga 4:1, 4:0; Wojtaszczyk/Woroniecka – Pawlak/Woźniak 4:2, 4:0; (3) Czajka/Nadajewska – Belica/Domaradzka walkower; Misiaczyk/Teuchmann – Jastrząbek/Rybarkiewicz 4:3 (3), 4:2; Krześniak/Kusio – Kowalik/Łasek 1:4, 4:2, 13:11; (4) Koczocik/Pawelska – Bajorek/Nogiec 4:0, 4:1; Gruźlewska/Niemiec – Mrzygłód/Zdziebło 4:2, 2:4, 10:7; (2) Kulbiej/Urbanowicz – Affelt/Wawrzkiewicz 4:2, 4:0.

Ćwierćfinały: Kłys/Nizio – Wojtaszczyk/Woroniecka 2:4, 4:2, 13:11; Czajka/Nadajewska – Misiaczyk/Teuchmann 4:0, 4:1; Koczocik/Pawelska – Krześniak/Kusio 4:2, 4:1; Kulbiej/Urbanowicz – Gruźlewska/Niemiec 4:1, 4:0.

Półfinały: Kłys/Nizio – Czajka/Nadajewska 3:4 (6), 4:2, 10:6; Koczocik/Pawelska – Kulbiej/Urbanowicz 4:0, 4:3 (1).

Finał: Kłys/Nizio – Koczocik/Pawleks 2:4, 4:0, 10:7.

Kategoria: PZT