Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

TE Łódź Cup – triumf Wiśniewskiego

W Łodzi odbył się drugi w tym roku w Polsce turniej cyklu Tennis Europe młodzików.

Znakomicie spisali się chłopcy. Aż trzech z nich awansowało do najlepszej czwórki. Ponadto zwyciężyli w grze podwójnej.

W finale singla chłopców Dawid Wiśniewski wygrał z Maksem Kaśnikowskim. W półfinale odpadł Mateusz Cisło.

W grze podwójnej zwyciężyli Piotr Gładysz i Jan Wajdemajer. W finale zagrały Anna Liza Kus i Wiktoria Uzarek.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wygonowska – bye; Norkute – Maciejczyk 6:3, 0:6, 6:2; Bartusek – Szpakowska 6:0, 6:0; (15) Repasi – bye; (10) Rakita – bye; Uzarek – Kopel 6:1, 6:2; Peruga – Farrell 6:2, 7:6 (6); (7) Duhl – bye; (3) Spee – bye; Chapman – Woźny 6:1, 6:2; Ejsmont – Kravchuk 6:0, 6:2; (16) Gołaś – bye; (9) Norvaisyte – bye; Niedźwieńska – Kotylak 3:6, 6:1, 6:3; Starzyk – Timofeeva 6:3, 4:6, 6:1; (5) Mariotti – bye; (8) Bubelyte – bye; Krajewska – Nebelska 6:3, 4:6, 6:1; Saska – Klavinska 6:1, 6:0; (12) Szczepańska – bye; (13) O’Connor – bye; Vitkeviciute – Bohm 4:6, 6:4, 7:6 (3); Daszkiewicz – Kozhatova 6:1, 6:0; (4) Billon – bye; (6) Vinahradova – bye; Takmadżan – Koralnik 7:5, 6:7 (9), 6:4; Szynkowska – Pawlik 6:3, 6:2; (11) Zykute – bye; (14) Nolan – bye; Kus – Lange 6:2, 6:0; Formella – Adamczewska 2:6, 7:6 (6), 6:4; (2) Panackova – bye.

Druga runda: Wygonowska – Norkute 6:4, 6:0; Bartusek – Repasi 6:1, 4:6, 6:2; Rakita – Uzarek 6:4, 6:2; Duhl – Peruga 6:2, 6:3; Spee – Chapman 6:0, 6:0; Ejsmont – Gołaś 6:1, 6:1; Norvaisyte – Niedźwieńska 6:2, 3:6, 6:4; Mariotti – Starzyk 6:1, 6:3; Bubelyte – Krajewska 6:2, 6:4; Saska – Szczepańska 6:1, 6:4; Vitkeviciute – O’Connor 6:1, 6:1; Billon – Daszkiewicz 6:3, 6:2; Vinahradova – Takmadżan 7:5, 6:4; Zykute – Szynkowska 6:4, 7:6 (4); Nolan – Kus 6:4, 7:5; Panackova – Formella 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Wygonowska – Bartusek 6:1, 6:2; Duhl – Rakita 6:3, 6:0; Ejsmont – Spee 7:5, 2:6, 6:1; Mariotti – Norvaisyte 6:1, 6:3; Saska – Bubelyte 6:1, 6:1; Billon – Vitkeviciute 6:1, 6:4; Zykute – Vinahradova 6:4, 6:3; Panackova – Nolan 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Duhl – Wygonowska 6:3, 6:1; Mariotti – Ejsmont 6:4, 2:6, 7:6 (4); Billon – Saska 7:6 (6), 7:5; Panackova – Zykute 6:0, 6:1.

Półfinały: Duhl – Mariotti walkower; Billon – Panackova 6:0, 6:2.

Finał: Duhl – Billon 6:4, 6:4.

Finał debla: Panackova/Spee – Kus/Uzarek 6:2, 6:2.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – bye; Ohme – Romanchenko 6:4, 6:0; Orlikowski – Lopushynskiy 6:2, 6:0; (13) Pozdenkov – bye; (9) Weststrate – bye; Kielan – Lesman 6:3, 6:3; Federowicz – Sopoliński 6:1, 6:2; (7) Rehberg – bye; (4) Krumich – bye; Velesco – Matuszczyk 6:1, 6:2; De Jager – Borzych 6:1, 6:0; (16) Kamrowski – bye; (10) Politowicz – bye; Stokowski – Gotarda 6:4, 6:0; Postura – Dójczyński 6:0, 6:0; (5) Vasiliauskas – bye; (8) A. Bojarski – bye; Świderski – Horak 7:6 (6), 6:2; Sowa – P. Wiśniewski 3:6, 6:3, 6:1; (11) Bakay – bye; (14) Sabaliauskas – bye; Cisło – Kułakowski 6:1, 7:5; Jonker – Mancewicz 4:6, 6:1, 6:4; (3) Homberg – bye; (6) Veigert – bye; Gładysz – Ovechkin 4:6, 6:4, 6:0; D. Wiśniewski – Wajdemajer 6:4, 6:1; (12) Szajrych – bye; (15) Kusiewicz – bye; Van der Huevel – Stochmal 7:5, 7:5; Kolijev – Tomański 3:6, 6:3, 6:0; (2) Bruzas – bye.

Druga runda: Kaśnikowski – Ohme 6:3, 6:2; Pozdenkov – Orlikowski 6:4, 7:6 (5); Kielan – Weststrate 6:3, 6:1; Rehberg – Federowicz 6:4, 7:5; Krumich – Velesco 6:0, 6:1; De Jager – Kamrowski 6:0, 6:3; Politowicz – Stokowski 6:4, 6:3; Vasiliauskas – Postupa 6:2, 6:4; Świderski – A. Bojarski 6:2, 7:6 (2); Bakay – Sowa 6:1, 6:0; Cisło – Sabaliauskas 7:6 (3), 6:2; Jonker – Homberg 6:1, 6:3; Veigert – Gładysz 6:4, 6:4; D. Wiśniewski – Szajrych 7:5, 6:4; Kusiewicz – Van der Huevel 6:1, 6:3; Bruzas – Kolijev 7:6 (5), 6:4.

Trzecia runda: Kaśnikowski – Pozdenkov 6:3, 6:1; Kielan – Rehberg 3:6, 6:4, 6:1; De Jager – Krumich 6:2, 7:5; Vasiliauskas – Politowicz 6:0, 6:1; Bakay – Świderski 6:2, 6:4; Cisło – Jonker 7:6 (4), 2:6, 6:2; D. Wiśniewski – Veigert 6:3, 4:6, 6:3; Bruzas – Kusiewicz 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Kielan 6:4, 7:5; Vasiliauskas – De Jager 0:6, 6:4, 6:3; Cisło – Bakay 6:3, 4:6, 6:4; D. Wiśniewski – Bruzas 7:5, 3:6, 6:1.

Półfinały: Kaśnikowski – Vasiliauskas walkower; D. Wiśniewski – Cisło 6:0, 6:2.

Finał: D. Wiśniewski – Kaśnikowski 3:6, 6:1, 7:5.

Finał debla: Gładysz/Wajdemajer – Jonker/Politowicz walkower.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Kopel – N. Szkudlarek 6:2, 6:1; Koralnik – Pliksa 7:6 (4), 6:4; Chapman – Dziewięcka 6:0, 6:0; Woźny – K. Maciejewska 7:6 (3), 6:1; Kotylak – Koczan 6:1, 6:0; Adamczewska – Gustowska 6:0, 6:3; Norkute – Demianiuk 6:1, 6:3; Peruga – Mazurek 7:5, 4:6, 6:1.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Matuszczyk – Lis 3:6, 6:1, 6:2; Kopka – Gerone 5:7, 7:6 (5), 7:5; Ovechkin – M. Szkudlarek 6:1, 6:1; Postupa – Kupich 6:2, 6:0; Romanchenko – F. Zawartko 6:4, 7:5; Horak – F. Mruk 6:4, 6:0; Velesco – Lukjanskij 5:7, 6:1, 6:4; Lopushynskiy – Sz. Zawartko 6:0, 4:6, 6:3.

Druga runda: Jonker – Matuszczyk 6:0, 6:1, De Jager – Kopka 6:2, 6:4; Ovechkin – Kopcik 6:2, 6:1; Postupa – Krotowski 6:0, 6:1; Romanchenko – Sopoliński 2:6, 6:4, 6:0; Horak – Lovascio 6:1, 6:1; Veselsco – Marchewka 6:4, 6:0; Lopushynskiy – Mańkowski 6:3, 6:1.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności