Polski Tenis

WYNIKI

GUADALAJARA WTA 250: Zarazua - Kawa 7:6 (7), 6:0; Schmiedlova - Hibino 6:1, 7:5; Sharma - Dart 2:6, 6:2, 7:6 (2); Buzarnescu - Vandeweghe 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2; Davis - Friedsam 7:5, 6:4; Cocciaretto - Xiyu Wang 6:4, 6:4; Kovinic - Gracheva 3:6, 6:4, 7:5; DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5; Carballes Baena - Caruso 6:4, 7:6 (5); Tiafoe - Jarry 7:6 (7), 6:7 (7), 7:6 (7).

LOTOS PZT Polish Tour w Gdańsku

przez maka

W Gdańsku rozpoczął się cykl turniejów LOTOS PZT Polish Tour. Poznaliśmy już zwycięzców. 

W imprezie inaugurującej Narodowy Puchar Polski rywalizowało 24 kobiet i 24 mężczyzn w singlu oraz po 8 par deblowych. W singlu triumfowali Anastazja Shoshyna i Kacper Żuk. 

W deblu najlepsi byli: Magdalena Fręch i Shoshyna oraz Kacper Żuk i Szymon Walków.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kawa – bye; Ewald – M. Komar 6:0, 7:5; Podlińska – Stepan 6:3, 6:2; (7) Kubka – bye; (3) Piter – bye; Hędrzak – Mattik 6:3, 6:0; Wierzbowska – K. Jaśkiewicz 7:5, 6:4; (8) Zawadzka – bye; (5) Rogozińska-Dzik – bye; Kania – Kus 6:0, 6:0; Saska – Kubacha 7:6 (5), 1:6, 6:1; (4) Shoshyna – bye; (6) Falkowska – bye; Rutkowska – Jeleń 6:2, 6:1; Gruszczyńska – Foryś 6:2, 6:2; (2) Fręch – bye.   

Druga runda: Kawa – Ewald 6:1, 6:2; Kubka – Podlińska 4:6, 6:1, 7:5; Piter – Hędrzak 7:5, 6:1; Wierzbowska – Zawadzka 7:6 (5), 6:2; Kania – Rogozińska-Dzik 6:3, 7:6 (2); Shoshyna – Saska 6:0, 6:1; Falkowska – Rutkowska 6:1, 6:2; Fręch – Gruszczyńska 5:7, 6:1, 6:0. 

Ćwierćfinały: Kawa – Kubka 6:3, 6:1; Piter – Wierzbowska 7:6 (5), 7:6 (5); Shoshyna – Kania 6:4, 6:4; Falkowska – Fręch 7:5, 7:6 (6).

Półfinały: Kawa – Piter 6:3, 7:5; Shoshyna – Falkowska 7:5, 6:3.

Finał: Shoshyna – Kawa 6:7 (3), 6:2, 6:3.  

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Żuk – bye; Wójcik – Krawczyński 6:2, 6:2; Kolasiński – Kaśnikowski 6:4, 6:3; (7) Rajski – bye; (3) Dembek – bye; Gryńkowski – Orlikowski 7:5, 6:1; Pieczonka – Kuczyński 6:1, 6:2; (8) Mikuła – bye; (6) Ciaś – bye; Drzewiecki – Galus 6:1, 7:5; P. Matuszewski – Pawlak 6:2, 6:4; (4) J. Zieliński – bye; (5) Marek – bye; Nazaruk – Ziomber 6:4, 6:1; Gajewski – Kos 4:6, 6:0, 6:2; (2) Michalski – bye. 

Druga runda: Żuk – Wójcik 6:3, 6:1; Kolasiński – Rajski 6:2, 7:6 (3); Dembek – Gryńkowski 1:6, 6:3, 6:3; Mikuła – Pieczonka 6:3, 6:3; Ciaś – Drzewiecki 6:2, 6:2; P. Matuszewski – J. Zieliński 3:6, 7:6 (4), 6:4; Marek – Nazaruk 6:0, 6:7 (8), 6:4; Michalski – Gajewski 6:3, 6:4.  

Ćwierćfinały: Żuk – Kolasiński 4:6, 6:0, 6:3; Dembek – Mikuła 7:6 (2), 6:4; Ciaś – P. Matuszewski 6:1, 6:7 (4), 6:4; Michalski – Marek 6:3, 6:3.

Półfinały: Żuk – Dembek 6:2, 1:6, 7:6 (3); Michalski – Ciaś 1:6, 6:3, 6:3.

Finał: Żuk – Michalski 2:6, 6:3, 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kawa/Piter – Jastrzębska/Jeleń 6:0, 6:4; Podlińska/Rutkowska – Gruszczyńska/Kubacha 6:2, 6:2; Rogozińska-Dzik/Zawadzka – Jaśkiewicz/Wierzbowska 6:1, 6:2; Fręch/Shoshyna – (2) Falkowska/Kubka 6:3, 6:2. 

Półfinały: Kawa/Piter – Podlińska/Rutkowska 6:2, 6:2; Fręch/Shoshyna – Rogozińska-Dzik/Zawadzka 6:1, 6:2.

Finał: Fręch/Shoshyna – Kawa/Piter walkower (uraz Kawy). 

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Walków/Żuk – Gajewski/Nazaruk 7:6 (2), 7:6 (9); Marek/Michalski – Kaśnikowski/Orlikowski 6:3, 6:3; Mikuła/Wójcik – Galus/Ziomber 6:3, 6:2; (2) Drzewiecki/Matuszewski – Dembek/Zieliński 6:1, 6:7 (11), 11:9. 

Półfinały: Walków/Żuk – Marek/Michalski 6:4, 6:2; Drzewiecki/Matuszewski – Mikuła/Wójcik 6:3, 4:6, 12:10.

Finał: Walków/Żuk – Drzewiecki/Matuszewski 7:6 (3), 6:1. 

Gry odbywały się na kortach KT GAT przy ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku. 

Zastanawiasz się czy obstawić wynik tego meczu? Tutaj możesz znaleźć bukmacherów online oferujących zakłady na tenis.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności