Logo Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG: Svitolina - Linette 7:6 (0), 7:5; Teichmann - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 7:5; Rybakina - Cornet 6:3, 7:6 (8); S. Zhang - Burel 6:3, 7:6 (3); HAMBURG: Humbert - Medvedev 6:4, 6:3; Garin - Nishikori 6:0, 6:3; Bautista Agut - Basilashvili 6:4, 6:3; Hanfmann - Monfils 6:4, 6:3; Koepfer - Nishioka 7:6 (0), 4:6, 6:1; Fognini - Kohlschreiber 4:6, 6:1, 7:5; Auger-Aliassime - Sonego 6:2, 7:6 (2); Bublik - Ramos-Vinolas 6:2, 7:6 (5); Khachanov - Struff 7:6 (5), 4:6, 7:5.

Aktualności

Magnolia Cup 2020 – wyniki

Na kortach w Szczecinie rozgrywane były zawody ITF juniorów (do lat 18) Magnolia Cup 2020.

W półfinałach singla (korty twarde w hali, kategoria grade 4) z Polaków zagrali: Olga Gołaś, Klara Maciejewska, Jasza Szajrych i Dawid Wiśniewski. Po tytuł w turnieju sięgnął tylko Szajrych. 

W grze podwójnej chłopców triumfowali za to Jonasz Dziopak i Martyn Pawelski.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubikova – Nebelska 6:0, 7:5; Shabanava – Paunovic 6:4, 6:0; Świerczyńska – Bergler 6:1, 6:1; (8) Vinahradava – Zhu 6:4, 6:0; (4) Repina – Molchanova 6:2, 6:4; K. Maciejewska – Pascual Montalvo 6:2, 6:2; Sarinova – Kaemmerer 4:6, 6:4, 6:1; (7) Safarova – W. Ejsmont 6:0, 6:0; (6) Gołaś – Koskel 6:3, 6:2; Zhytelna – Constantinou 6:3, 6:0; Frankowska – Okorokova 2:6, 6:1, 7:5; (3) Novakova – Bednarz 6:4, 6:7 (6), 6:1; (5) Ibragimova – Szczepańska 7:5, 6:7 (3), 6:1; Pavkova – Zubtsouskaya 6:2, 6:4; Formella – Zalewska 6:0, 6:4; (2) Janssen – Avetisyan 6:3, 6:4.

Druga runda: Kubikova – Shabanava 6:2, 2:6, 6:2; Świerczyńska – Vinahradava 2:6, 6:2, 6:2; K. Maciejewska – Repina 6:3, 6:4; Safarova – Sarinova 6:2, 6:2; Gołaś – Zhytelna 6:2, 6:4; Novakova – Frankowska 2:6, 6:3, 6:3; Ibragimova – Pavkova 6:3, 6:2; Formella – Janssen 7:6 (3), 6:4.

Ćwierćfinały: Kubikova – Świerczyńska 6:1, 5:7, 6:2; K. Maciejewska – Safarova 6:3, 7:5; Gołaś – Novakova 6:3, 6:4; Ibragimova – Formella 7:6 (4), 6:2.

Półfinały: Kubikova – K. Maciejewska 6:0, 1:6, 6:3; Ibragimova – Gołaś 6:1, 6:1.

Finał: Ibragimova – Kubikova 6:3, 7:5.

SINGEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: D. Wiśniewski – (1) Inoue 6:0, 6:0; Schurdevin – El Tawil 6:0, 6:0; Prachar – Gaubas 6:3, 6:0; (6) B. Zgoła – Gerasimchuk 6:3, 6:3; Stokowski – (4) Bondaz 6:2, 2:6, 7:6 (8); Graham – Zdzuj 6:2, 6:1; G. Matuszewski – Federowicz 6:2, 6:0; Szymkowiak – (5) Teodorovic 6:3, 6:4; Sebesta – (8) De Villepin 6:3, 6:3; Smoliner – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:3; Barton – Mitrovic 6:4, 6:3; (3) Szajrych – Sabaliauskas 6:3, 6:4; (7) Kusiewicz – Jouanneau 6:3, 6:1; Pawelski – Liepins 6:2, 3:6, 6:2; Nawaf – Vaitiekunas 6:3, 2:6, 6:1; (2) Samofalov – Dziopak 6:1, 6:4.

Druga runda: D. Wiśniewski – Schurdevin 6:2, 6:4; B. Zgoła – Prachar 6:7 (5), 7:6 (4), 7:6 (4); Graham – Stokowski 6:1, 6:3; Szymkowiak – G. Matuszewski 6:7 (5), 6:2, 6:2; Sebesta – Smoliner 6:4, 6:1; Szajrych – Barton 6:4, 6:3; Kusiewicz – Pawelski 4:6, 7:6 (2), 6:3; Samofalov – Nawaf 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: D. Wiśniewski – B. Zgoła 7:5, 6:2; Graham – Szymkowiak 7:6 (5), 6:4; Szajrych – Sebesta 6:, 6:3; Samofalov – Kusiewicz 6:4, 6:2.

Półfinały: Graham – D. Wiśniewski 1:6, 6:3, 6:2; Szajrych – Samofalov 7:6 (4), 6:1.

Finał: Szajrych – Graham 6:4, 6:0.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kubikova/Novakova – Koczan/Maniawska 6:2, 6:1; Bergler/Zhu – Nebelska/Zalewska 7:5, 6:4; (3) Paunovic/Vinahradava – Durska/Frankowska 6:4, 6:1; Zhytelna/Zubtsouskaya – Grott/Szałek 6:1, 6:4; Bednarz/Świerczyńska – Constantinou/Pascual Montalvo 6:4, 6:2; (4) Avetisyan/Ibragimova – Maciejewska/Molchanova 6:4, 7:5; Okorokova/Shabanava – Ejsmont/Formella 6:4, 4:6, 10:5; (2) Gołaś/Szczepańska – Pavkova/Safarova 7:6 (1), 7:5.

Ćwierćfinały: Kubikova/Novakova – Bergler/Zhu 7:6 (4), 7:5; Zhytelna/Zubtsouskaya – Paunovic/Vinahradava 6:2, 7:6 (4); Avetisyan/Ibragimova – Bednarz/Świerczyńska 6:3, 6:4; Gołaś/Szczepańska – Okorokova/Shabanava 6:4, 6:4.

Półfinały: Zhytelna/Zubtsouskaya – Kubikova/Novakova 3:6, 6:4, 10:8; Avetisyan/Ibragimova – Gołaś/Szczepańska 7:5, 3:6, 10:8.

Finał: Avetisyan/Ibragimova – Zhytelna/Zubtsouskaya 7:5, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Samofalov/Szajrych – Stokowski/B. Zgoła 6:4, 4:6, 10:6; Graham/Rock – Barton/Prachar 7:6 (7), 6:7 (8), 10:7; (4) Kusiewicz/Mitrovic – G. Matuszewski/Tatera 6:7 (12), 6:3, 10:1; Jouanneau/Lamothe – Bickauskis/Inoue 3:6, 7:5, 10:5; Gaubas/Vaitiekunas – Królikowski/Szymkowiak 6:4, 6:2; (3) Gerasimchuk/Liepins – El Tawil/Schurdevin 6:2, 6:2; Nawaf/Sebesta – Sabaliauskas/Smoliner 6:3, 7:6 (5); Dziopak/Pawelski – (2) Bondaz/De Villepin 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Samofalov/Szajrych – Graham/Rock 6:3, 6:2; Kusiewicz/Mitrovic – Jouanneau/Lamothe 6:2, 6:2; Gaubas/Vaitiekunas – Gerasimchuk/Liepins 7:6 (2), 7:6 (6); Dziopak/Pawelski – Nawaf/Sebesta 6:1, 6:4.

Półfinały: Samofalov/Szajrych – Kusiewicz/Mitrovic 6:3, 6:4; Dziopak/Pawelski – Gaubas/Vaitiekunas 6:4, 6:1.

Finał: Dziopak/Pawelski – Samofalov/Szajrych 4:6, 6:4, 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Zhu – bye; Kopel – Jodlowska 6:4, 4:6, 10:6; Podulka – Stużyńska 6:1, 6:0; Bergler – (7) Bajorek 6:3, 4:0 i krecz Mai; (2) Pavkova – bye; Zalewska – Adamczewska 6:1, 3:6, 10:7; Mazurek – L. Matuszewski 6:2, 6:1; Janiszek – (6) A. Krajewsk 6:3, 7:6 (5); (3) Zaremba – bye; Ivanova – Maniawska 4:6, 6:4, 10:4; Durska – Szałek 6:2, 6:2; (8) Kaemmerer – Olszewska 7:5, 6:2; Orlińska – (4) Haller 6:2, 6:2; Shabanava – Szpakowska 6:4, 6:4; Sarinova – Koczan 6:4, 6:1; (5) Samberger – Grott 6:1, 6:2. 

Druga runda: Zhu – Kopel 7:5, 6:3; Bergler – Podulka 6:2, 6:2; Pavkova – Zalewska 7:5, 6:0; Janiszek – Mazurek 6:3, 6:0; Ivanova – Zaremba 6:4, 6:3; Kaemmerer – Durska 4:6, 7:6 (10), 10:5; Shabanava – Orlińska 6:1, 6:3; Sarinova – Samberger 6:3, 6:1.

Trzecia runda: Zhu – Bergler 6:1, 6:2; Pavkova – Janiszek 6:3, 6:3; Kaemmerer – Ivanova 6:4, 6:1; Shabanava – Sarinova 3:6, 6:2, 10:6.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Barton – Blom 6:1, 6:3; Mancewicz – Lis 6:3, 6:2; Dietrich – Lukowski 6:3, 6:4; (7) Rock – Osomański 6:2, 6:3; Roś – (2) Moravia 7:5, 2:6, 7:5; Martsinkevich – Nawara 6:0, 6:0; Mruk – Timbrandy 6:3, 6:4; (6) Stokowski – Królikowski 6:3, 6:4; Kopcik – (3) Vasquez Gehrke 6:4, 6:2; Lamothe – Doligalski 6:1, 6:3; Federowicz – Jezierski 6:4, 7:5; (8) Bickauskis – Kułakowski 6:2, 4:6, 12:10; (4) Levyatov – Bojko 6:3, 6:3; Dzieło – Włodarczyk 6:3, 6:1; Karbownik – Von Meyenburg 6:3, 6:3; (5) Jouanneau – Dziedzic 6:1, 6:1. 

Druga runda: Barton – Mancewicz 6:1, 6:1; Dietrich – Rock 6:7 (5), 6:1, 10:5; Martsinkevich – Roś 6:3, 6:2; Stokowski – Mruk 6:0, 7:6 (5); Kopcik – Lamothe 6:2, 6:4; Federowicz – Bickauskis 4:6, 7:6 (2), 13:11; Dzieło – Levyatov 6:4, 6:2; Jouanneau – Karbownik 6:2, 6:4. 

Trzecia runda: Barton – Dietrich 4:6, 6:3, 10:4; Stokowski – Martsinkevich 6:3, 7:6 (3); Federowicz – Kopcik 6:4, 6:1; Jouanneau – Dzieło 6:1, 4:6, 10:4.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności