Logo Polski Tenis

WYNIKI

BRONX: Linette - Muchova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3); Siniakova - Pera 4:6, 7:6 (6), 6:3; Giorgi - Cornet 6:2, 6:1; Q. Wang - Blinkova 0:6, 6:1, 6:4.

Aktualności

Magnolia Cup J4 Szczecin – wyniki

Na kortach w Szczecinie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) Magnolia Cup 2019.

W półfinałach singla zawodów J4 (korty twarde w hali, kategoria grade 4) zagrali: Dawid Wiśniewski, Szymon Kielan i Wojtek Szczęsny. W finale Kielan pokonał Wiśniewskiego.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Dshandshgava – Formella 6:2, 6:2; Borodulina – Jodłowska 6:1, 6:2; Maciejewska – Baglow 6:4, 6:3; (6) Simone – Okopniak 6:2, 6:2; (3) Wierzbowska – Kereselidze 6:3, 6:3; Laskevich – Derecka 6:0, 6:2; Zhabrailova – Takmadżan 6:2, 6:2; (5) Kubikova – Ricci 6:4, 6:2; (7) Wirges – Cerowska 7:5, 6:1; Szczepańska – Burek 6:3, 6:4; Pryts – Gołaś 6:2, 4:6, 6:2; (4) Bostrand – Zaremba 6:3, 7:5; (8) Pavlova – Batkiewicz 6:1, 6:0; Zhytelna – Gustowska 6:4, 6:1; Bartusek – Darley 6:1, 3:6, 6:2; (2) Rocchetti – Wawrowska 6:0, 6:1.

Druga runda: Dshandshgava – Borodulina 6:1, 6:3; Simone – Maciejewska 6:1, 6:1; Laskevich – Wierzbowska 6:1, 6:2; Zhabrailova – Kubikova 7:5, 6:1; Wirges – Szczepańska 6:3, 6:0; Bostrand – Pryts 4:6, 6:2, 6:2; Pavlova – Zhytelna 6:1, 6:2; Rocchetti – Bartusek 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Simone – Dshandshgava 6:1, 5:7, 6:3; Laskevich – Zhabrailova 6:2, 7:6 (4); Wirges – Bostrand 6:4, 6:3; Rocchetti – Pavlova 1:6, 6:4, 6:3.

Półfinały: Laskevich – Simone 6:0, 6:0; Wirges – Rocchetti 6:1, 6:4.

Finał: Wirges – Laskevich 6:4, 7:6 (2).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Torski – A. Bojarski 6:0, 6:4; Alam – Kulig 6:0, 6:1; Kalinin – Chudy 6:1, 6:7 (5), 6:1; Dulganov – (7) M. Adamek 6:3, 7:6 (9); D. Wiśniewski – (3) Mandma 6:2, 6:1; Frankowski – Van Assendelft 6:2, 6:3; Delloye – W. Kasperski 6:1, 6:3; (6) Ibragimov – Kułakowski 6:2, 7:6 (5); (8) Kielan – Kniazeu 1:6, 6:3, 6:2; Ehrenschneider – Tomański 6:2, 6:2; Pieczonka – Murgett 6:2, 7:5; (4) Elamin – Konopko 6:2, 6:1; (5) Raynel – Pieczkowski 7:5, 6:4; Gerasimchuk – Kusiewicz 6:3, 6:3; Szczęsny – R. Muller 6:3, 6:4; Biliński – (2) Kubik 6:4, 5:7, 7:6 (1).

Druga runda: Torski – Alam 6:0, 6:0; Kalinin – Dulganov 6:2, 4:6, 6:2; D. Wiśniewski – Frankowski 6:4, 6:2; Ibragimov – Delloye 6:3, 3:6, 6:1; Kielan – Ehrenschneider 6:3, 7:6 (4); Pieczonka – Elamin 7:6 (3), 6:3; Raynel – Gerasimchuk 6:2, 7:6 (5); Szczęsny – Biliński 6:4, 6:7 (4), 6:2.

Ćwierćfinały: Torski – Kalinin 6:4, 6:3; D. Wiśniewski – Ibragimov 6:2, 2:6, 7:6 (1); Kielan – Pieczonka 3:6, 6:4, 6:1; Szczęsny – Raynel 6:4, 7:6 (8).

Półfinały: D. Wiśniewski – Torski 6:4, 6:4; Kielan – Szczęsny 6:4, 6:2.

Finał: Kielan – D. Wiśniewski 6:3, 6:4.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bostrand/Dshandshgava – bye; Jodłowska/Maciejewska – Batkiewicz/Darley 6:1, 6:3; (3) Kubikova/Wierzbowska – Formella/Takmadżan 6:1, 6:4; Cerowska/Wirges – Borodulina/Ricci 6:4, 6:0; Pryts/Szczepańska – Derecka/Wawrowska 6:2, 6:1; (4) Laskevich/Pavlova – Bartusek/Zhytelna 4:6, 6:2, 10:1; Novikova/Zaremba – Burek/Zhabrailova 6:3, 3:6, 10:6; (2) Rocchetti/Simone – Gołaś/Gustowska 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Bostrand/Dshandshgava – Jodłowska/Maciejewska 6:4, 6:1; Cerowska/Wirges – Kubikova/Wierzbowska walkower; Laskevich/Pavlova – Pryts/Szczepańska 7:6 (7), 6:3; Rocchetti/Simone – Novikova/Zaremba 6:0, 6:4.

Półfinały: Cerowska/Wirges – Bostrand/Dshandshgava 6:2, 3:6, 10:8; Laskevich/Pavlova – Rocchetti/Simone 6:1, 6:1.

Finał: Laskevich/Pavlova – Cerowska/Wirges 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kubik/Mandma – Biliński/Frankowski 7:6 (4), 1:6, 10:4; Adamek/Muller – Bojarski/Tomański 7:6 (3), 6:3; (3) Delloye/Raynel – Kończal/Lis 4:6, 6:2, 10:1; Gerasimchuk/Van Assendelft 7:6 (3), 7:6 (6); Kasperski/Kielan – Pieczkowski/Pieczonka 6:4, 7:5; (4) Dulganov/Elamin – Jezierski/Kuczyński 6:0, 7:5; Kalinin/Kniazeu – Kułakowski/Kusiewicz 6:7 (6), 6:2, 10:3; (2) Alam/Murgett – Górecki/Rudnicki 4:6, 6:4, 10:8.

Ćwierćfinały: Adamek/Muller – Kubik/Mandma walkower; Gerasimchuk/Van Assendelft – Delloye/Raynel 3:6, 7:5, 10:7; Kasperski/Kielan – Dulganov/Elamin 4:6, 7:5, 10:8; Alam/Murgett – Kalinin/Kniazeu 6:4, 6:4.

Półfinały: Gerasimchuk/Van Assendelft – Adamek/Muller 6:3, 6:7 (5), 10:6; Alam/Murgett – Kasperski/Kielan 6:3, 6:4.

Finał: Gerasimchuk/Van Assendelft – Alam/Murgett 7:6 (5), 7:6 (5).

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Bartusek – A. Krajewska 6:2, 6:0; Chyba – Samberger 3:6, 6:2, 6:3; Sagejeva – Kuśmierz 6:2, 6:2; Takmadżan – Lange 6:1, 6:0; W. Ejsmont – Paul 6:4, 7:6 (1); Darley – L. Matuszewski 6:2, 6:2; Jodłowska – Uzarek 6:4, 6:2; Novikov – M. Szymańska 6:2, 7:6 (3).

Druga runda: Bartusek – Chyba 6:1, 6:2; Takmadżan – Sagejeva 7:6 (2), 6:2; Darley – W. Ejsmont 7:6 (6), 6:4; Jodłowska – Novikova 2:6, 6:3, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Wargocki – bye; Jezierski – Kopcik walkower; Górecki – McRae 6:3, 6:0; D. Wiśniewski – Marchewka 6:2, 6:2; Politowicz – bye; Kopka – Cisło 6:1, 6:4; Dziopak – Krotowski 6:0, 6:3; Van Assendelft – Rudnicki 6:2, 6:3; Kaliszewski – Kończal 6:0, 6:3; Dec – G. Matuszewski 3:6, 6:1, 7:6 (3); Zdzuj – Sopoliński 6:3, 1:6, 6:3; Gerasimchuk – Lis 6:2, 6:0; Szczęsny – Sorensen 6:3, 7:5; Mruk – Dziedzic 6:0, 6:1; Kuczyński – Olech 7:5, 6:3; Torres Espinosa – Braziewicz 6:7 (4), 6:3 i krecz Maksymiliana.

Druga runda: Wargocki – Jezierski 6:7 (6), 6:2, 6:1; D. Wiśniewski – Górecki 7:6 (3), 6:0; Politowicz – Kopka 6:3, 6:2; Van Assendelft – Dziopak 6:2, 6:7 (6), 6:4; Kaliszewski – Dec 6:2, 7:6 (4); Gerasimchuk – Zdzuj 6:4, 6:3; Szczęsny – Mruk 6:4, 6:4; Kuczyński – Torres Espinosa 6:1, 6:1.

Trzecia runda: D. Wiśniewski – Wargocki 6:3, 6:4; Van Assendelft – Politowicz 6:2, 3:6, 6:4; Gerasimchuk – Kuczyński 6:1, 7:6 (1); Szczęsny – Kuczyński 6:2, 6:1.

Kategoria: ITF Juniors
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności