Polski Tenis

WYNIKI

GUADALAJARA WTA 250: Zarazua - Kawa 7:6 (7), 6:0; Schmiedlova - Hibino 6:1, 7:5; Sharma - Dart 2:6, 6:2, 7:6 (2); Buzarnescu - Vandeweghe 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2; Davis - Friedsam 7:5, 6:4; Cocciaretto - Xiyu Wang 6:4, 6:4; Kovinic - Gracheva 3:6, 6:4, 7:5; DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5; Carballes Baena - Caruso 6:4, 7:6 (5); Tiafoe - Jarry 7:6 (7), 6:7 (7), 7:6 (7).

Marbello Exhibition Series – wyniki

przez maka

Filip Kolasiński, Kamil Gajewski, Jan Gałka, Yann Wójcik, Michał Mikuła i Michał Woźniak grali w Marbello Exhibition Series.

W pierwszej fazie turnieju każdy z zawodników rozegrał po pięć pojedynków. Czterech najlepszych awansowało do półfinałów. 

Po tytuł sięgnął Mikuła, który w finale pokonał Gajewskiego. Trzecie miejsce zajął Gałka. 

WYNIKI

Faza grupowa: Kolasiński – Woźniak 2:6, 6:3, 11:9; Mikuła – Wójcik 3:6, 6:0, 10:6; Gałka – Gajewski 7:5, 6:4; Mikuła – Kolasiński 6:3, 6:4; Gałka – Wójcik 6:1, 6:7 (7), 10:8; Gajewski – Woźniak 1:6, 6:3, 10:5; Wójcik – Woźniak 6:2, 6:4; Kolasiński – Gajewski 6:4, 6:2; Mikuła – Gałka 6:2, 6:3; Wójcik – Kolasiński 1:0 i krecz Filipa; Gałka – Woźniak 6:3, 6:2; Mikuła – Gajewski 6:1, 6:2; Gałka – Kolasiński 6:4 i krecz Filipa; Gajewski – Wójcik 6:3, 6:2; Woźniak – Mikuła 2:6, 6:4, 12:10; zwycięstwa: Mikuła 4, Gałka 4, Gajewski 2, Wójcik 2, Kolasiński 2, Woźniak 1. 

Półfinały: Gajewski – Gałka 6:3, 6:0; Mikuła – Wójcik 7:5, 1:6, 10:4.

O 5. lokatę: Pawlak (zastąpił Kolasińskiego) – Woźniak 7:5, 4:6, 10:4.

O 3. miejsce: Gałka – Wójcik 6:4, 5:7, 10:7.

Finał: Mikuła – Gajewski 6:2, 6:2.

Strona rozgrywek 

Kategoria: Turnieje

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności