Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Marbello Exhibition Series – wyniki

przez maka

Filip Kolasiński, Kamil Gajewski, Jan Gałka, Yann Wójcik, Michał Mikuła i Michał Woźniak grali w Marbello Exhibition Series.

W pierwszej fazie turnieju każdy z zawodników rozegrał po pięć pojedynków. Czterech najlepszych awansowało do półfinałów. 

Po tytuł sięgnął Mikuła, który w finale pokonał Gajewskiego. Trzecie miejsce zajął Gałka. 

WYNIKI

Faza grupowa: Kolasiński – Woźniak 2:6, 6:3, 11:9; Mikuła – Wójcik 3:6, 6:0, 10:6; Gałka – Gajewski 7:5, 6:4; Mikuła – Kolasiński 6:3, 6:4; Gałka – Wójcik 6:1, 6:7 (7), 10:8; Gajewski – Woźniak 1:6, 6:3, 10:5; Wójcik – Woźniak 6:2, 6:4; Kolasiński – Gajewski 6:4, 6:2; Mikuła – Gałka 6:2, 6:3; Wójcik – Kolasiński 1:0 i krecz Filipa; Gałka – Woźniak 6:3, 6:2; Mikuła – Gajewski 6:1, 6:2; Gałka – Kolasiński 6:4 i krecz Filipa; Gajewski – Wójcik 6:3, 6:2; Woźniak – Mikuła 2:6, 6:4, 12:10; zwycięstwa: Mikuła 4, Gałka 4, Gajewski 2, Wójcik 2, Kolasiński 2, Woźniak 1. 

Półfinały: Gajewski – Gałka 6:3, 6:0; Mikuła – Wójcik 7:5, 1:6, 10:4.

O 5. lokatę: Pawlak (zastąpił Kolasińskiego) – Woźniak 7:5, 4:6, 10:4.

O 3. miejsce: Gałka – Wójcik 6:4, 5:7, 10:7.

Finał: Mikuła – Gajewski 6:2, 6:2.

Strona rozgrywek 

Kategoria: Turnieje

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności