Logo Polski Tenis

WYNIKI

SZANGHAJ: Medvedev - A. Zverev 6:4, 6:1; M. Pavic/Soares - Kubot/Melo 6:4, 6:2; TIENCIN: Peterson - Watson 6:4, 6:4; Aoyama/Shibahara - Hibino/Kato 6:3, 7:5; LINZ: Gauff - Ostapenko 6:3, 1:6, 6:2; Krejcikova/Siniakova - Haas/Knoll 6:4, 6:3.

Aktualności

Memoriał Charliego Berszakiewicza – wyniki

Na kortach KKS Olsza odbył się turniej ITF juniorów – Memoriał Charliego Berszakiewicza. 

W zawodach w Krakowie (korty ziemne, kategoria grade 3) biało-czerwoni nie zdołali awansować do półfinałów singla. W ćwierćfinale zagrała tylko Weronika Baszak. 

Za to w finale debla juniorek Weronika Baszak i Włoszka Federica Sacco pokonały Zuzannę Szczepańską i Aleksandrę Wierzbowską. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Baszak – Llinares Domingo 5:7, 6:4, 6:1; Tomase – Fruchtman 7:6 (4), 6:3; Zelnickova – Gruszczyńska 6:1, 3:6, 6:0; (7) Mandelikova – Piestrzyńska 6:1, 6:3; (3) Sacco – Gołaś 6:2, 6:1; Behulova – Gustowska 6:2, 6:2; Vandewinkel – Bartusek 6:3, 6:4; Slisane – (5) Dshandshgava 6:3, 7:5; (8) Leclercq – Wierzbowska 6:2, 4:6, 6:4; Świerczyńska – Lytneva 6:2, 6:1; Niewiadomska – Bolebruchova 6:3, 6:2; (4) Panackova – Gecsek 6:3, 6:2; (6) Karner – Kubacha 1:6, 6:4, 6:4; Szczepańska – Polischuk 6:2, 6:7 (4), 6:1; Tomajkova – Derecka 6:2, 6:2; (2) Dmitruk – Podulka 6:2, 6:0.

Druga runda: Baszak – Tomase 6:3, 6:4; Zelnickova – Mandelikova 7:6 (7), 6:3; Behulova – Sacco 6:0, 6:1; Vandewinkel – Slisane 7:5, 6:3; Leclercq – Świerczyńska 6:2, 7:6 (5); Panackova – Niewiadomska 6:1, 6:3; Karner – Szczepańska 6:2, 6:1; Dmitruk – Tomajkova 6:1, 7:5. 

Ćwierćfinały: Zelnickova – Baszak 6:3, 6:3; Vandewinkel – Behulova 6:3, 6:3; Panackova – Leclercq 7:5, 1:6, 6:2; Karner – Dmitruk 7:6 (10), 6:0.

Półfinały: Zelnickova – Vandewinkel 6:2, 6:2; Panackova – Karner 6:3, 6:1.

Finał: Panackova – Zelnickova 6:2, 6:4.     

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Danilchenko – D. Wiśniewski 6:3, 6:3; Dahlberg – Kamrowski 6:2, 6:3; Ilnytskyy – Orlikowski 6:2, 6:1; Barrena – (5) Loof 6:4, 6:2; (4) Bailly – Tomański 1:6, 5:3 i krecz Karola; Kusiewicz – Chen 6:2, 7:6 (5); Zuckerman – Orso 2:6, 7:6 (6), 6:4; Vasiliauskas – (8) Kielan 3:6, 6:0, 5:2 i krecz Szymona; (7) Novikov – Nolan 6:1, 6:2; Carlsson Seger – Kopcik 6:4, 2:6, 6:2; Galik – A. Bojarski 6:3, 6:4; (3) Hoogmartens – Wajdemajer 6:4, 6:0; (6) Faucon – W. Kasperski 6:2, 6:4; Carlsson Halldin – Szajrych 6:4, 7:6 (3); Gannon – Sueoka 6:3, 6:1; (2) Pinnington Jones – Pawlak 6:3, 7:6 (8).

Druga runda: Danilchenko – Dahlberg 6:2, 6:4; Barrena – Ilnytskyy 6:2, 6:4; Bailly – Kusiewicz 6:1, 6:3; Vasiliauskas – Zuckerman 6:3, 4:6, 6:0; Novikov – Carlsson Seger 6:0, 2:6, 6:1; Galik – Hoogmartens 6:3, 7:6 (3); Carlsson Halldin – Faucon 3:6, 6:4, 6:0; Pinnington Jones – Gannon 7:5, 4:6, 7:6 (4). 

Ćwierćfinały: Danilchenko – Barrena 6:2, 6:0; Vasiliauskas – Bailly 4:6, 6:3, 6:1; Novikov – Galik 6:7 (5), 6:3, 6:2; Pinnington Jones – Carlsson Halldin 6:2, 6:3.

Półfinały: Danilchenko – Vasiliauskas 7:5, 6:0; Pinnington Jones 6:4, 1:0 i krecz Brytyjczyka.  

Finał: Novikov – Danilchenko 6:1, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Baszak/Sacco – Slisane/Tomajkova 7:5, 6:4; Behulova/Fruchtman – Podulka/Świerczyńska 6:1, 6:2; (4) Leclercq/Vandewinkel – Bolebruchova/Tomase walkower; Gołaś/Gruszczyńska – Gustowska/Lytneva 6:1, 6:2; Bartusek/Piestrzyńska – Kubacha/Polischuk 6:3, 1:6, 10:8; (3) Dshandshgava/Gecsek – Derecka/Yaron 6:2, 6:0; Szczepańska/Wierzbowska – Bajorek/Ivanchenko 6:1, 6:0; Llinares Domingo/Zelnickova – (2) Dmitruk/Karner walkower. 

Ćwierćfinały: Baszak/Sacco – Behulova/Fruchtman 3:6, 6:3, 10:8; Leclercq/Vandewinkel – Gołaś/Gruszczyńska 6:2, 6:4; Dshandshgava/Gecsek – Bartusek/Piestrzyńska 6:2, 2:6, 10:8; Szczepańska/Wierzbowska – Llinares Domingo/Zelnickova 6:0, 6:0.

Półfinały: Baszak/Sacco – Leclercq/Vandewinkel 7:5, 6:4; Szczepańska/Wierzbowska – Dshandshgava/Gecsek 6:3, 6:7 (3), 10:6.

Finał: Baszak/Sacco – Szczepańska/Wierzbowska 7:6 (8), 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Barrena/Danilchenko – Gagliani/Sueoka 6:0, 6:3; Carlsson/Halldin/Carlsson Seger – Kos/Tomański walkower; (4) Nolan/Pinnington Jones – Kopcik/Kusiewicz walkower; Gannon/Vasiliauskas – Kamrowski/Kasperski walkower; (3) Galik/Pawlak – Bojarski/Szic; Orlikowski/Szajrych – Faucon/Wajdemajer 6:3, 6:3; (2) Bailly/Loof – Dahlberg/Minasyan 6:4, 6:7 (4), 14:12.

Ćwierćfinały: Carlsson/Halldin/Carlsson Seger – Barrena/Danilchenko 6:3, 3:6, 10:8; Nolan/Pinnington Jones – Kamrowski/Kasperski 6:2, 6:3; Galik/Pawlak – Gannon/Vasiliauskas 5:7, 6:2, 10:7; Bailly/Loof – Orlikowski/Szajrych 6:4, 6:2. 

Półfinały: Carlsson/Halldin/Carlsson Seger – Nolan/Pinnington Jones walkower; Bailly/Loof – Galik/Pawlak 5:7, 6:4, 10:1.

Finał: Bailly/Loof – Carlsson/Halldin/Carlsson Seger 3:6, 7:5, 10:4.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Samberger – Carrier 6:3, 6:0; Ivanchenko – Zalewska 6:4, 4:6, 10:5.

Druga runda: Niewiadomska – (1) Yaron 6:2, 6:4; Maniawska – Bajorek 6:3, 7:6 (2); (2) Bartusek – Mazurek 6:2, 7:5; (6) Derecka – Skrypnyk 6:4, 6:4; (3) Gołaś – Samberger 6:1, 6:4; Takmadżan – (7) Tcaci 6:0, 6:3; Ivanchenko – (4) Dugec 7:6 (4), 2:6, 10:8; Podulka – (5) Wawrowska 3:0 i krecz Magdy.  

Trzecia runda: Niewiadomska – Maniawska 6:1, 6:0; Bartusek – Derecka 6:2, 6:2; Gołaś – Takmadżan 6:3, 6:0; Podulka – Ivanchenko 1:6, 7:6 (2), 10:5.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Bozemoj – Rudnicki 7:5 i krecz Grzegorza; Kos – Strzałkowski 6:1, 6:2; Matuszczyk – Doligalski 6:4, 6:0; Bartoszek – Suchanowski 6:0, 6:1; Teberikov – Kuczyński 6:1, 7:6 (3); Szic – Gagliani 6:1, 7:5.

Druga runda: Bozemoj – (1) Biliński walkower; (7) Carlsson Seger – Zdzuj 6:1, 6:2; Kos – (2) Eldiyar Uulu 7:5, 6:4; Kopcik – (6) Chudy 1:6, 6:2, 10:5; (3) Minasyan – Matuszczyk 6:1, 5:7, 10:4; (5) Tomański – Bartoszek 6:0, 6:1; (4) D. Wiśniewski – Teberikov 6:1, 6:3; (8) A. Bojarski – Szic 0:6, 6:4, 10:8. 

Trzecia runda: Carlsson Seger – Bozemoj 3:6, 6:0, 10:5; Kopcik – Kos 6:4, 6:0; Tomański – Minasyan 6:4, 6:4; D. Wiśniewski – A. Bojarski 6:1, 6:1. 

Kategoria: ITF Juniors
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności