Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ ATP 500: S. Tsitsipas - Dimitrov 7:6 (6), 6:4; Auger-Aliassime - Berankis 6:3, 6:2; Ruud - L. Harris 7:5, 7:6 (2); Norrie - Fucsovics 7:6 (4), 6:1; SANKT PETERSBURG ATP 250: Millman - Oliel 6:1, 6:1; Van de Zandschulp - Nishioka 6:2, 6:2; Paul - P. Martinez 6:3, 6:2; Ivashka - Djere 6:3, 6:2; Andujar - Delbonis 6:2, 7:6 (1); McDonald - Gerasimov 7:5, 6:4; COURMAYEUR WTA 250: S. Zheng - Martic 6:3, 6:4; Samsonova - Wagner 6:3, 6:0; S. Zhang - Pieri 6:1, 6:3; Vekic - Q. Zheng 7:6 (1), 6:2; Xinyu Wang - Bucsa 6:1, 5:0 i krecz Hiszpanki; KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kostyuk - Pera 6:3, 6:4; Bara - Begu 7:6 (2), 0:6, 6:4; Peterson - Fett 6:1, 6:3; Van Uytvanck - Kovinic 6:4, 6:4.

Memoriał Józefa Celta – wyniki

Piotr Śmietana triumfował w ósmym memoriale Józefa Celta, który rozegrano w Częstochowie.

Ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn był poświęcony pamięci byłego szkoleniowca, który zmarł w 2001 roku.

Zdolny 17-letni Piotr Śmietana (Sport Klub Kryspinów) był jednym z najmłodszych w całej stawce zawodów. Okazał się skuteczniejszy od starych kolegów. W finale pokonał Michał Wojnara (Kraków).

W grze podwójnej zwyciężyli Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa) i Kacper Mularczyk (ZTT Złotoryja).

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Duś – bye; J. Gieysztor – Pyla 6:2, 6:3; Przybylski – K. Stach 6:2, 6:3; (6) Kac. Mularczyk – bye; (3) W. Lutkowski – bye; A. Mlazga – Kossek 6:0, 6:0; Śmietana – Iżycki 6:1, 6:0; (7) Dmochowski – Piętka 6:0, 6:0; (5) M. Wojnar – bye; Józ. Gieysztor – Zasada 6:3, 6:1; Woynar – K. Kowal 7:5, 6:3; (4) B. Wojnar – bye; K. Mlazga – (8) Tadyszak 7:5, 6:3; Obuchowicz – Misiek 6:2, 6:0; B. Andrzejczak – J. Andrzejczak 6:0, 6:0; (2) Kazanowski – bye.

Druga runda: Duś – J. Gieysztor 6:4, 6:1; Kac. Mularczyk – Przybylski 6:3, 6:1; W. Lutkowski – A. Mlazga 2:6, 7:6 (1), 6:4; Śmietana – Dmochowski 6:0, 6:3; M. Wojnar – Józ. Gieysztor 6:1, 6:2; B. Wojnar – Woynar 6:3, 6:2; K. Mlazga – Obuchowicz 7:5, 6:1; Kazanowski – B. Andrzejczak 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Duś – Kac. Mularczyk 3:6, 6:3, 7:6 (5); Śmietana – W. Lutkowski 6:2, 4:0 i krecz Wojciecha; M. Wojnar – B. Wojnar 6:2, 2:6, 7:6 (3); Kazanowski – K. Mlazga 6:0, 5:2 i krecz Krzysztofa.

Półfinały: Śmietana – Duś 6:4, 6:1; M. Wojnar – Kazanowski 7:5, 6:3.

Finał: Śmietana – M. Wojnar 7:5, 7:6 (7).

DEBEL

Pierwsza runda: (1) W. Lutkowski/Kac. Mularczyk – bye; A. Mlazga/K. Mlazga – Misiek/Obuchowicz 6:4, 6:4; B. Wojnar/M. Wojnar – J. Gieysztor/Józ. Gieysztor 6:1, 6:3; (2) Duś/Kazanowski – Dmochowski/Iżycki 6:2, 6:4.

Półfinały: W. Lutkowski/Kac. Mularczyk – A. Mlazga/K. Mlazga 6:4, 6:3; Duś/Kazanowski – B. Wojnar/M. Wojnar walkower.

Finał: W. Lutkowski/Kac. Mularczyk – Duś/Kazanowski 6:2, 6:3.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności