Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich

Na kortach KT Legia Warszawa odbywł się ogólnopolski turniej kadetów (do lat 16).

Zmagania były rozgrywane o memoriał Marii i Lecha Kaczyńskich. W puli nagród jest 50 tysięcy złotych. Na najlepszych czekały roczne stypendia.

Zwycięzcy gier pojedynczych u dziewcząt i chłopców otrzymają miesięczne stypendium w wysokości 1,5 tys. zł, a finaliści – po 500 zł.

Triumfatorami zostali Iga Świątek z Mery Warszawa i Kacper Żuk ze stołecznej Legii. W finałach znaleźli się Marcelina Podlińska z Tennis Clubu Piekary Śląskie oraz Tomasz Dudek z TKKF Falenica Warszawa.

W deblu zwyciężyli Anna Hertel z Legii i Weronika Falkowska z WTS DeSki Warszawa oraz Dudek i Żuk.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Hertel – bye; Dziewięcka – bye; Podbioł – Kus 6:4, 6:3; (5) Oczachowska – bye; (3) Falkowska – bye; Świątek – Bobik 6:1, 6:1; Drobko – bye; (8) M. Komar – bye; (6) Sosnowska – bye; M. Jaśkiewicz – bye; Miazek – Wygoda 7:5, 1:6, 6:4; (4) Zajda – bye; (7) N. Komar – bye; Jeleń – Twardowska 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik – bye; (2) Podlińska – bye.

Druga runda: Hertel – Dziewięcka 6:0, 6:0; Oczachowska – Podbioł 6:1, 6:1; Świątek – Falkowska 6:0, 6:3; M. Komar – Drobko 6:1, 6:1; Sosnowska – M. Jaśkiewicz 4:6, 7:5, 6:2; Zajda – Miazek 6:0, 6:0; N. Komar – Jeleń 6:2, 6:3; Podlińska – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:7 (1), 6:4.

Ćwierćfinały: Hertel – Oczachowska 7:5, 3:6, 6:2; Świątek – M. Komar 6:1, 6:1; Sosnowska – Zajda 7:5, 6:1; Podlińska – N. Komar 6:1, 6:1.

Półfinały: Świątek – Hertel 6:4, 6:7 (3), 6:2; Podlińska – Sosnowska 6:3, 6:3.

Finał: Świątek – Podlińska 4:6, 6:0, 6:3.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Żuk – bye; Szabatin – Kasprzak 6:1, 4:3 i krecz Huberta; Skonieczny – Rogoyski 6:0, 6:0; (6) Łosiak – Kosiński 6:4, 6:7 (10), 6:3; (4) D. Michalski – bye; Marciniak – Long Vu 7:5, 6:1; Skutella – Mikulski 6:1, 6:1; (5) Skowroński – bye; (7) Kwiatkowski – M. Lewandowski 6:3, 6:2; Szpejankowski – Ciecierski 7:5, 1:6, 7:5; B. Andrzejczak – Duzinkiewicz 6:0, 6:2; (3) Fryze – bye; (8) Mikuła – Śliwiński 6:1, 6:4; Selwesiuk – K. Michalski 6:1, 0:6, 6:3; Girciuk – Młochowski 6:4, 6:0; (2) Dudek – bye.

Druga runda: Żuk – Szabatin 6:0, 6:0; Skonieczny – Łosiak 6:3, 6:4; D. Michalski – Marciniak 6:0, 6:0; Skowroński – Skutella 6:2, 6:3; Kwiatkowski – Szpejankowski 6:0, 6:1; Fryze – B. Andrzejczak 6:0, 6:1; Mikuła – Selwesiuk 6:0, 6:0; Dudek – Girciuk 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Żuk – Skonieczny 6:1, 6:0; D. Michalski – Skowroński 6:0, 7:5; Fryze – Kwiatkowski 6:4, 7:6 (4); Dudek – Mikuła 1:6, 6:1, 6:4.

Półfinały: Żuk – D. Michalski 6:1, 6:2; Dudek – Fryze 4:6, 7:6 (4), 7:5.

Finał: Żuk – Dudek 6:0, 6:2.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Falkowska/Hertel – bye; M. Komar/N. Komar – Drobko/Wygoda 6:0, 6:3; Bobik/Jeleń- bye; (2) Oczachowska/Sosnowska – bye.

Półfinały: Falkowska/Hertel – M. Komar/N. Komar 6:3, 6:2; Oczachowska/Sosnowska – Bobik/Jeleń 6:0, 6:0.

Finał: Falkowska/Hertel – Oczachowska/Sosnowska 6:3, 3:6, 10:8.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Dudek/Żuk – bye; Kwiatkowski/Mikuła – Duzinkiewicz/Girciuk 6:3, 6:1; B. Andrzejczak/Skutella – Lewandowski/Mikulski 6:2, 6:2; (2) Fryze/Skowroński – Łosiak/Skonieczny walkower.

Półfinały: Dudek/Żuk – Kwiatkowski/Mikuła 6:2, 6:2; Fryze/Skowroński – B. Andrzejczak/Skutella 6:0, 6:2.

Finał: Dudek/Żuk – Fryze/Skowroński 6:3, 4:6, 10:4.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności