Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Mannarino - Hurkacz 6:4, 6:2, 6:3; Nadal - Hanfmann 6:2, 6:3, 6:4; Alcaraz - Lajovic 6:2, 6:1, 7:5; M. Berrettini - Kozlov 6:1, 4:6, 6:4, 6:1; Opelka - Koepfer 6:4, 6:3, 7:6 (4); Carreno Busta - T. Griekspoor 6:3, 6:7 (6), 7:6 (3), 3:6, 6:4; Kecmanovic - T. Paul 7:6 (7), 7:5, 7:6 (8); Sonego - Otte 2:6, 6:2, 6:3, 6:1; Albot - Vukic 6:4, 7:6 (4), 6:4; Azarenka - Teichmann 6:1, 6:2; Giorgi - Martincova 6:2, 7:6 (2); Kostyuk - Sorribes Tormo 7:6 (5), 6:3; Svitolina - Tan 6:3, 5:7, 5:1 i krecz Francuzki; Badosa - Trevisan 6:0, 6:3; Barty - Bronzetti 6:1, 6:1; Keys - Cristian 6:2, 7:5; Pegula - Pera 6:4, 6:4; Ostapenko - Riske 4:6, 6:2, 6:4; Q. Wang - Van Uytvanck 2:6, 7:6 (5), 6:3; Anisimova - Bencic 6:2, 7:5; V. Kudermetova - Ruse 6:2, 7:5; Krejcikova - Xiyu Wang 6:2, 6:3; Parrizas Diaz - Zanevska walkower.

Mistrzostwa Europy Kadetów w Moskwie

W National Tennis Center w Rosji o medale Mistrzostw Europy Kadetów walczyli tenisiści do lat 16. 

W barwach Polski na kortach w Moskwie rywalizowali: Ada Piestrzyńska, Xenia Lipiec, Maks Kaśnikowski i Aleksander Orlikowski. Nie znaleźli się w gronie rozstawionych graczy. 

Po brąz w grze podwójnej sięgnęli Kaśnikowski i Orlikowski. 

Singiel

W pierwszej rundzie Lipiec wygrała z Cypryjką Meril Sonakin 6:1, 6:1. W drugim meczu nie sprostała Szwajcarce Sebastiannie Scilipoti (nr 9) 4:6, 4:6.

Piestrzyńska pokonała Ukrainkę Katerynę Lazarenko (nr 10) 3:6, 7:5, 6:1 i Francuzkę Lucie Nguyen Tan 6:2, 0:6, 6:1. Przegrała jednak z Rosjanką Eriką Andreevą 0:6, 1:6.

Orlikowski rozbił Estończyka Alexa-Andre Ojassalu 6:0, 6:0, ale uległ Ukraińcowi Wiaczesławowi Bielinskiemu (nr 1) 6:3, 4:6, 4:6. 

Kaśnikowski wygrał z Czechem Adamem Jurajdą (nr 9) 3:6, 7:5, 6:2 i Finem Otto Leikolą 6:2, 6:0. W 1/8 finału przegrał z Brytyjczykiem Jackiem Pinningtonem Jonesem (nr 5) 3:6, 0:6. 

Debel

W grze podwójnej Lipiec i Piestrzyńska (nr 10) przegrały z Hiszpankami Lidią Gonzalez i Lucią Llinares Domingo 4:6, 2:6. 

Kaśnikowski i Orlikowski (nr 13) wygrali z Niemcami Philipem Florigiem i Eliasem Peterem 7:5, 6:4, Łotyszami Edvardsem Teodorsem Liepinsem i Danilsem Snaidersem (nr 3) 6:3, 6:4 oraz Portugalczykami Miguelem Gomesem i Henrique Rochą 7:6 (5), 7:5.  

W półfinale przegrali z Czechami Adamem Jurajdą i Danielem Siniakovem (nr 2) 7:5, 0:6, 10:12.

Drabinki

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności