Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Mistrzostwa Polski do lat 12 – wyniki

Korty Tenis Parku Kołobrzeg gościły uczestników mistrzostw Polski skrzatów (do lat 12).

Najwyżej rozstawieni w turniejach głównych zostali: Daria Górska, Malwina Rowińska, Fryderyk Lechno-Wasiutyński i Oskar Grzegorzewski.

W gronie dziewcząt zwyciężyła Daria Górska (Park Tenisowy Olimpia Poznań). Wśród chłopców najlepszy był Goran Zgoła (AZS Poznań).

W grach podwójnych triumfowali Anastazja Bozova (AZS Łódź) i Sonia Pieczyńska (WKS Grunwald Poznań) oraz Fryderyk Lechno-Wasiutyński (FairPlayce Poznań) i Goran Zgoła (AZS Poznań).

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Górska – Helińska 6:1, 6:0; Pawlikowska – Ciesielczyk 6:1, 6:1; L. Matuszewski – Langiewicz 6:3, 6:2; (6) Domańska – Cieśluk 6:1, 6:1; (3) Pieczyńska – Bergler 6:1, 6:2; Witkowska – Janecka 2:1 i krecz Olimpii; Telżyńska – Podhajecka 6:1, 7:5; (5) Ewald – Borowska 6:2, 6:4; (8) Orlińska – K. Ejsmont 6:0, 6:1; Piotrowska – Witkowska 3:6, 7:6 (8), 10:0; Popławska – Głowacka 6:1, 6:3; (4) Bednarz – Piechowicz 6:0, 6:2; (7) Bozova – Kuczyńska 6:2, 6:2; Skarżyńska – Wach 7:5, 6:2; Szczepaniak – Gniewkowska 6:4, 6:3; (2) Rowińska – Stankiewicz 6:1, 6:4.

Druga runda: Górska – Pawlikowska 6:0, 6:1; Domańska – L. Matuszewski 7:6 (3), 6:1; Pieczyńska – Witkowska 6:1, 6:2; Ewald – Telżyńska 6:3, 6:3; Orlińska – Piotrowska 6:0, 6:0; Popławska – Bednarz 5:7, 6:3, 10:6; Bozova – Skarżyńska 6:1, 6:2; Rowińska – Szczepaniak 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Górska – Domańska 4:6, 6:0, 10:0; Pieczyńska – Ewald 4:6, 6:4, 10:6; Popławska – Orlińska 6:2, 7:5; Bozova – Rowińska 3:6, 7:6 (4), 10:4.

Półfinały: Górska – Pieczyńska 6:1, 1:0 i krecz; Popławska – Bozova 3:6, 6:3, 10:5.

Finał: Górska – Popławska 6:0, 6:0.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Lechno-Wasiutyński – Siejka 6:1, 6:2; Allen – Kawałkowski 6:1, 6:0; H. Kwaśniewski – Maranda 6:0, 7:5; (7) Barcik – Czapracki 6:1, 6:1; (4) Piekarz – Tomasiak 6:1, 6:4; Krawczyk – Jędrzejczak 6:2, 6:1; Czaczkowski – Sopoliński 6:2, 4:6, 10:8; (6) Berkieta – Wójcicki 6:0, 6:3; (5) Kubalka – Masier 6:2, 6:1; Smater – Allecou 6:0, 6:1; A. Majchrzak – Sasko 6:1, 6:2; (3) G. Zgoła – Chęclewski 6:0, 6:1; Janzen – (8) Juszczak 7:6 (0), 7:6 (5); Blom – Królikowski 3:5, 7:5, 10:7; Surudo – Biedermann 6:3, 6:3; (2) Grzegorzewski – Trojanowski 6:0, 6:1.

Druga runda: Lechno-Wasiutyński – Allen 6:2, 6:0; Barcik – H. Kwaśniewski 6:4, 6:2; Piekarz – Krawczyk 6:1, 6:0; Berkieta – Czaczkowski 6:4, 6:1; Smater – Kubalka 6:3, 6:1; G. Zgoła – A. Majchrzak 6:2, 6:0; Janzen – Blom 6:3, 6:0; Grzegorzewski – Surudo 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński – Barcik 6:4, 6:1; Berkieta – Piekarz 6:3, 5:7, 10:6; G. Zgoła – Smater 6:1, 6:1; Grzegorzewski – Janzen 6:3, 6:1.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński – Berkieta 6:4, 6:1; G. Zgoła – Grzegorzewski 6:4, 6:2.

Finał: G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 2:6, 6:1, 10:8.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Górska/Rowińska – Pawlikowska/Popławska; Stankiewicz/Telżycka – Kisiel/Kuczyńska 6:0, 6:4; (4) Ewald/Witkowska – Mańkowska/Straszewska 6:3, 6:1; Domańska/Matuszewski – Bergler/Kluj 6:2, 6:0; Langiewicz/Szczepaniak – Helińska/Podhajecka 6:1, 6:1; (3) Bednarz/Orlińska – Głowacka/Gniewkowska 2:6, 7:5, 10:3; Ciesielczyk/Skarżyńska – Ostraszewska/Piotrowska 6:4, 6:2; (2) Bozova/Pieczyńska – Borowska/Ejsmont 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Górska/Rowińska – Stankiewicz/Telżycka 6:0, 6:1; Ewald/Witkowska – Domańska/Matuszewski 5:7, 6:3, 10:4; Bednarz/Orlińska – Langiewicz/Szczepaniak 7:5, 6:1; Bozova/Pieczyńska – Ciesielczyk/Skarżyńska 6:2, 6:3.

Półfinały: Górska/Rowińska – Ewald/Witkowska 6:2, 6:2; Bozova/Pieczyńska – Bednarz/Orlińska 6:2, 7:5.

Finał: Bozova/Pieczyńska – Górska/Rowińska 6:3, 3:6, 10:3.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Jędrzejczak/Siejka 6:1, 6:2; Allen/Trojanowski – Biedermann/Czapracki 6:2, 6:1; (4) Królikowski/Surudo – Czaczkowski/Masier 3:6, 6:3, 10:1; Kubalka/Majchrzak – Gogulski/Sasko 6:4, 6:1; Kwaśniewski/Smater – Gołębiowski/Krawczyk 6:3, 6:2; Kawałkowski/Pankowski – (3) Barcik/Berkieta 1:6, 6:4, 10:8; Chęclewski/Wójcicki – Blom/Janzen 6:3, 7:6 (3); (2) Grzegorzewski/Piekarz – Migdalski/Tomasiak 6:0, 7:5.

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Allen/Trojanowski; Królikowski/Surudo – Kubalka/Majchrzak 6:2, 4:6, 10:2; Kwaśniewski/Smater – Kawałkowski/Pankowski 5:7, 6:3, 10:4; Grzegorzewski/Piekarz – Chęclewski/Wójcicki 6:0, 6:2.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Królikowski/Surudo 6:7 (5), 6:0, 10:3; Grzegorzewski/Piekarz – Kwaśniewski/Smater 6:7 (8), 6:1, 10:6.

Finał: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Grzegorzewski/Piekarz 7:6 (2), 6:4.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Sawicka – Koprowska 7:5, 6:0; Kluska – Straszewska 7:5, 5:7, 12:10; Strzyżewska – Musiał 6:3, 6:0; Kokocha – Kułaga 6:1, 6:0.

Druga runda: Telżyńska – Chodkowska 6:1, 6:1; Kluj – Caruk 7:6 (3), 6:3; Langiewicz – Sawicka 6:1, 6:0; Mańkowska – Dobija 6:2, 6:1; Podhajecka – Gołda 6:2, 6:4; Borowska – Andreou 6:0, 6:1; Kluska – Kisiel 7:6 (7), 6:1; Witkowska – Kiełb 6:2, 6:0; Stypuła – Jankowska 6:0, 6:0 Piechowicz – Strzyżewska 6:0, 6:0; K. Ejsmont – Misiaczyk 6:0, 6:0; Kulbiej – Persson 6:3, 3:6 10:6; Cieśluk – Jędrzejak 6:3, 6:0; Strzelecka – Kokocha 6:2, 6:2; Bergler – P. Aleksandrowicz 6:1, 6:2; Ostraszewska – S. Lux 6:0, 6:2.

Trzecia runda: Telzyńska – Kluj 6:2, 6:1; Langiewicz – Mańkowska 6:2, 6:3; Borowska – Podhajecka 6:1, 6:4; Witkowska – Kluska 6:3, 6:1; Piechowicz – Stypuła 6:3, 6:4; K. Ejsmont – Kulbiej 6:3, 6:0; Cieśluk – Strzelecka 6:3, 6:3; Bergler – Ostraszewska 6:1, 6:1.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Ostaszkiewicz – Siejka 6:0, 6:1; Durkalec – Sypniewski 6:1, 6:3; J. Włodarczyk – Czuber 7:5, 6:4; J. Kluczyński – P. Wiśniewski 6:1, 6:3; Migdalski – Kontraktowicz 6:4, 6:2; Uzarek – Nyk 6:0, 6:1; S. Kluczyński – Ponitka 6:3, 6:1.

Druga runda: Biedermann – Ostaszkiewicz 6:4, 6:3; Lang – Kiełb 6:0, 6:0; Pankowski – Grabowski walkower; Maranda – Durkalec 7:6 (6), 1:6, 10:5; Gołębiowski – Bieliński 7:5, 6:2; Sasko – J. Włodarczyk 6:3, 6:1; Lange – J. Kluczyński 6:2, 6:1; Allecou – Dziedzina 6:3, 6:2; Zaorski – Migdalski walkower; Sopoliński – Słowik 6:1, 6:0; Siejka – Uzarek 6:2, 6:2; Czapracki – Chorostin 7:6 (3), 6:0; Krawczyk – Dydzik 6:3, 6:3; Kaszowski – Przybylski 6:3, 3:6, 10:8; S. Kluczyński – Gogulski 2:6, 6:4, 10:8; Tomasiak – M. Kowal 6:4, 6:1.

Trzecia runda: Biedermann – Lang 6:1, 6:4; Maranda – Pankowski 6:2, 6:0; Sasko – Gołębiowski 6:4, 6:2; Allecou – Lange 6:3, 4:6, 10:8; Sopoliński – Zaorski 6:3, 6:0; Siejka – Czapracki 6:0, 6:0; Krawczyk – Kaszowski 6:3, 6:2; Tomasiak – S. Kluczyński 6:4, 7:5.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności