Logo Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG: Svitolina - Linette 7:6 (0), 7:5; Teichmann - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 7:5; Rybakina - Cornet 6:3, 7:6 (8); S. Zhang - Burel 6:3, 7:6 (3); HAMBURG: Humbert - Medvedev 6:4, 6:3; Garin - Nishikori 6:0, 6:3; Bautista Agut - Basilashvili 6:4, 6:3; Hanfmann - Monfils 6:4, 6:3; Koepfer - Nishioka 7:6 (0), 4:6, 6:1; Fognini - Kohlschreiber 4:6, 6:1, 7:5; Auger-Aliassime - Sonego 6:2, 7:6 (2); Bublik - Ramos-Vinolas 6:2, 7:6 (5); Khachanov - Struff 7:6 (5), 4:6, 7:5.

Aktualności

Mistrzostwa Polski do lat 12 – wyniki

W Szczecinie dobiegły turnieje główne singla i debla tenisowych Mistrzostw Polski do lat 12. 

Organizatorem zmagań była Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters. W singlu triumfowali Hubert Plenkiewicz i Oliwia Kuszel, czyli najwyżej rozstawieni tenisiści.   

W grach podwójnych zwyciężyli Oliwia Kuszel i Maja Pawelska oraz Wiktor Jeż i Hubert Plenkiewicz. 

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Kuszel – bye; A. Hnidets – Penkevych 6:3, 6:4; Z. Bednarz – Chylińska 6:2, 6:4; (15) Rajca – bye; (10) Giżewska – bye; Szczerek – Lisik 4:6, 7:5, 10:6; Kalisz-Fedoruk – Kusio 5:7, 6:3, 10:0; (5) Husar – bye; (3) Biełus – bye; Kliber – Dziemianowicz 6:2, 6:1; Markowska – Kołodziejska 6:4, 5:7, 10:8; (13) Bajorek – bye; (12) Kostecka – bye; Sybicka – Niemcewicz 6:0, 6:0; Ziarkowska – Pietrzak 6:4, 6:3; (8) Wawrzkiewicz – bye; (7) Skorupska – bye; Kubicka – Gaca 6:1, 6:1; Figlak – Sójka 6:3, 6:7 (3), 10:6; (9) Affelt – bye; (14) Wróbel – bye; Dyląg – Lesman 6:3, 6:3; Lu Knapik – Szałek 7:5, 6:3; (4) Odrobina – bye; (6) Dróżdż – bye; Zembrzuska – Czugalińska 1:6, 6:2, 10:8; Janusz – Piotrowska 6:1, 6:2; (11) Kmiecik – bye; (16) Kołak – bye; Dudek – Nowicka 6:1, 6:4; Janiszewska – Dehmel 1:6, 7:5, 13:11; (2) Pawelska – bye.

Druga runda: Kuszel – A. Hnidets 6:1, 6:0; Z. Bednarz – Rajca 6:2, 4:6, 12:10; Giżewska – Szczerek 6:1, 6:0; Husar – Kalisz-Fedoruk 6:1, 6:0; Biełus – Kliber 6:1, 6:0; Bajorek – Markowska 6:4, 6:1; Sybicka – Kostecka 6:3, 6:3; Wawrzkiewicz – Ziarkowska 6:4, 6:0; Skorupska – Kubicka 6:3, 6:1; Affelt – Figlak 7:5, 6:0; Wróbel – Dyląg 6:2, 6:0; Odrobina – Lu Knapik 7:5, 7:5; Dróżdż – Zembrzuska 6:3, 6:2; Kmiecik – Janusz 6:2, 6:0; Kołak – Dudek 6:2, 6:1; Pawelska – Janiszewska 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Kuszel – Z. Bednarz 6:4, 6:0; Husar – Giżewska 6:2, 6:0; Biełus – Bajorek 6:2, 6:2; Wawrzkiewicz – Sybicka 6:4, 6:1; Skorupska – Affelt 7:5, 5:7, 10:3; Wróbel – Odrobina 7:5, 6:7 (5), 12:10; Dróżdż – Kmiecik 6:4, 3:6, 10:7; Kołak – Pawelska 7:5, 6:4. 

Ćwierćfinały: Kuszel – Husar 6:4, 7:5; Biełus – Wawrzkiewicz 6:1, 6:2; Wróbel – Skorupska 6:0, 6:2; Dróżdż – Kołak 6:1, 6:3.

Półfinały: Kuszel – Biełus 6:1, 6:2; Dróżdż – Wróbel 6:3, 6:4.

Finał: Kuszel – Dróżdż 6:1, 6:1. 

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Plenkiewicz – bye; Nadała – Mossakowski 6:2, 6:2; Skrzyński – Urban 6:2, 6:2; (14) Kwiatkowski – bye; (11) P. Kowal – bye; Sikora – S. Allecou 6:1, 6:3; Owramko – Kiełb 6:3, 6:0; (5) Litwic – bye; (4) Sadzik – bye; Kiryłło – K. Gewert 6:0, 6:2; S. Tejerina – Wandel 6:0, 6:0; (16) Fletcher – bye; (10) Kluj – bye; Burbo – Łyskawa 6:0, 6:1; Łukaszewicz – Guziński 7:5, 6:0; (6) Tryjański – bye; (8) A. Kasperski – bye; Płocharczyk – Wszołek 6:3, 6:2; Piasek – Isakov 6:1, 6:1; (12) Urbański – bye; (15) I. Tejerina – bye; Kolasa – Podczaszy 6:2, 5:7, 10:6; Rytelewski – Hogg 2:6, 6:1, 10:3; (3) Stańczyk – bye; (7) Jeż – bye; Petushynskyy – Masłowski 6:4, 6:1; Lamch – Werbliński 6:2, 6:2; (9) Chłodnicki – bye; (13) Chrzanowski – bye; Dziedzina – Nowaczewski 6:3, 6:3; Piotrowski – Figiel 6:3, 6:4; (2) Błuś – bye. 

Druga runda: Plenkiewicz – Nadała 6:0, 6:1; Skrzyński – Kwiatkowski 6:1, 6:3; P. Kowal – Sikora 6:0, 6:0; Litwic – Owramko 6:0, 7:5; Sadzik – Kiryłło 6:0, 6:0; Fletcher – S. Tejerina 1:6, 6:1, 10:7; Kluj – Burbo 3:0 i krecz Gorana; Tryjański – Łukaszewicz 6:0, 6:0; A. Kasperski – Płocharski 6:1, 6:0; Urbański – Piasek 6:1, 3:6, 10:8; I. Tejerina – Kolasa 6:0, 6:1; Stańczyk – Rytelewski 6:2, 6:1; Jeż – Petushynskyy 6:3, 6:1; Chłodnicki – Lamch 6:1, 6:1; Chrzanowski – Dziedzina 6:3, 6:2; Błuś – Piotrowski 6:3, 6:1. 

Trzecia runda: Plenkiewicz – Skrzyński 6:0, 6:1; Litwic – P. Kowal 6:2, 6:3; Sadzik – Fletcher 6:2, 6:2; Tryjański – Kluj 6:1, 6:2; A. Kasperski – Urbański 6:0, 6:2; Stańczyk – I. Tejerina 6:4, 6:7 (5), 10:5; Chłodnicki – Jeż 6:3, 6:4; Chrzanowski – Błuś 7:6 (6), 6:4.

Ćwierćfinały: Plenkiewicz – Litwic 6:4, 6:2; Sadzik – Tryjański 7:5, 6:4; Stańczyk – A. Kasperski 6:3, 6:2; Chłodnicki – Chrzanowski 6:1, 6:4.

Półfinały: Plenkiewicz – Sadzik 6:1, 6:2; Stańczyk – Chłodnicki 6:0, 6:7 (5), 10:0.

Finał: Plenkiewicz – Stańczyk 2:6, 7:5, 10:3. 

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Kuszel/Pawelska – Penkevych/Zembrzuska 6:0, 6:2; Husar/Rajca – Niemcewicz/Szałek 7:5, 6:4; (4) Kmiecik/Skorupska – Czugalińska/Kołodziejska 6:2, 6:0; Kostecka/Sybilska – Chylińska/Kliber 6:2, 6:3; Bajorek/Kołak – Lisik/Markowska 6:0, 6:1; (3) Affelt/Wawrzkiewicz – Giżewska/Janusz 3:6, 6:3, 10:6; Kowalik/Wróbel – Dyląg/Lu Knapik 6:2, 6:3; (2) Biełus/Odrobina – Dehmel/Sójka 6:0, 6:2. 

Ćwierćfinały: Kuszel/Pawelska – Husar/Rajca 6:1, 6:0; Kmiecik/Skorupska – Kostecka/Sybilska 6:1, 5:7, 10:5; Bajorek/Kołak – Affelt/Wawrzkiewicz 6:0, 6:4; Biełus/Odrobina – Kowalik/Wróbel 6:4, 6:3.

Półfinały: Kuszel/Pawelska – Kmiecik/Skorupska 6:2, 6:3; Biełus/Odrobina – Bajorek/Kołak 6:1, 6:3.

Finał: Kuszel/Pawelska – Biełus/Odrobina 6:1, 6:3.  

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Błuś/Stańczyk – Kiełb/Owramko 6:2, 6:1; Gewert/Lamch – Masłowski/Mossakowski 7:5, 6:4; (3) Sadzik/Tryjański – Kluj/Podczaszy 6:3, 6:3; Fletcher/Urbański – Kiryłło/Petushynskyy 6:0, 7:5; Kasperski/Piasek – Piotrowski/Płocharczyk 6:0, 6:0; (4) Chłodnicki/Litwic – Sikora/Skrzyński 6:1, 6:1; I. Tejerina/S. Tejerina – Allecou/Rytelewski 6:0, 6:3; (2) Jeż/Plenkiewicz – Kowal/Kwiatkowski 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Błuś/Stańczyk – Gewert/Lamch 6:1, 6:2; Sadzik/Tryjański – Fletcher/Urbański 6:2, 4:6, 10:5; Kasperski/Piasek – Chłodnicki/Litwic 6:3, 3:6, 10:6; Jeż/Plenkiewicz – I. Tejerina/S. Tejerina 6:0, 6:1.

Półfinały: Sadzik/Tryjański – Błuś/Stańczyk 6:3, 6:1; Jeż/Plenkiewicz – Kasperski/Piasek 6:1, 6:2.

Finał: Jeż/Plenkiewicz – Sadzik/Tryjański 6:1, 6:3. 

ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Kowalik – bye; (9) Ziarkowska – Gnyś 6:2, 6:2; (2) Czugalińska – bye; (16) Borowik – Leś 6:3, 6:2; (3) Sikora – M. Nowak 6:3, 6:4; (12) Kalisz-Fedoruk – Michalczyszyn 6:1, 6:0; (4) Nowicka – Kostrzewińska 6:2, 6:0; (10) Czechowicz – Lorek 6:2, 6:1; (5) Pastuszyńska – Mrozkowiak 2:6, 7:5, 10:7; Figlak – (11) Jasińska 6:0, 6:1; (6) Pawłowska – Gregorczyk 6:3, 6:1; (15) Dziemianowicz – Tunkiewicz 6:2, 4:6, 10:8; (7) A. Hnidets – Isakova 6:2, 6:3; (13) Uzdowska – Szweda 6:3, 6:0; (8) Szczerek – Giżewska 6:3, 6:2; (14) Taboła – Konarska 6:4, 6:4. 

Druga runda: Ziarkowska – Kowalik 6:2, 6:3; Czugalińska – Borowik 6:1, 6:4; Kalisz-Fedoruk – Sikora 6:4, 6:3; Nowicka – Czechowicz 6:3, 6:3; Figlak – Pastuszyńska 7:6 (4), 6:1; Dziemianowicz – Pawłowska 6:1, 6:2; A. Hnidets – Uzdowska 6:1, 6:0; Szczerek – Taboła 3:6, 6:4, 10:8. 

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Furman – bye; (9) Urban – Tomaszewski 6:1, 6:0; (2) Hogg – bye; (14) Newbiggin-Watts – Stal 6:0, 6:1; (3) Guziński – bye; (13) Żurek – Cach 6:0, 6:0; (4) Nadała – bye; (10) Mat. Nowak – O. Pawlak 6:2, 6:2; (5) A. Szary – Piskozub 6:2, 6:2; Łyskawa – (12) Kas 6:2, 6:2; (6) Wszołek – Puchalski 6:0, 6:4; (16) Ignasiak – Mak. Nowak 6:1, 6:1; Pasiorowski – (7) Bilski 6:2, 6:2; (11) Nowaczewski – Zarański 6:2, 6:0; (8) Kolasa – Paszkiewicz 2:6, 6:3, 10:5; (15) Skiba – Raztawicki 6:1, 6:4.

Druga runda: Urban – Furman 6:3, 6:4; Hogg – Newbiggin-Watts 3:6, 6:0, 10:4; Guziński – Żurek 6:4, 6:1; Nadała – Mat. Nowak 6:1, 6:3; Łyskawa – A. Szary 6:3, 6:4; Wszołek – Ignasiak 6:2, 6:2; Nowaczewski – Pasiorowski 7:6 (3), 6:1; Kolasa – Skiba 6:3, 7:6 (4).  

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności