Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Mistrzostwa Polski do lat 12 – wyniki

Na kortach przy ulicy Sikorskiego w Kołobrzegu odbyły się mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

W finałach singla Monika Stankiewicz wygrała z Weroniką Ewald, a Jakub Jędrzejczak pokonał Marcina Andrzejczaka. W deblu chłopców triumfowali Tomasz Berkieta i Jakub Jędrzejczak.

W grze podwójnej dziewcząt najlepsze były Oriana Gniewkowska i Laura Stypuła.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Ewald – bye; Maćkowiak – Mrzygłód 6:3, 6:7 (1), 11:9; Mitrzak – Siegert 1:6, 6:0, 10:4; (13) Helińska – bye; (11) Mańkowska – bye; Koprowska – Woroniecka 6:1, 6:0; Rybarkiewicz – Owcarz 6:0, 6:3; (6) Podhajecka – bye; (3) Stypuła – bye; Zając – Kudzin 6:4, 6:2; Nieradzik – Martyniak 6:3, 6:4; (15) Straszewska – bye; (9) M. Głowacka – bye; Koczocik – K. Maciaszek 6:0, 6:3; Drozd – A. Głowacka 6:3, 6:1; (5) Gniewkowska – bye; (8) M. Nadajewska – bye; Strzyżewska – Pawelska 6:4, 6:2; N. Hurkacz – V. Maciaszek 6:1, 6:4; (12) Jędrzejak – bye; (14) Wojtaszczyk – bye; Strzelecka – Wdzięczna 6:4, 6:3; Niemiec – Bojarska 6:3, 6:1; (4) Ciesielczyk – bye; (7) Mackiewicz – bye; Javaheri – Pielesiak 7:6 (6), 6:0; Frątczak – Dobija 6:0, 6:3; (10) Gołda – bye; (16) Kulbiej – bye; Śrutwa – Sawicka 2:6, 6:2, 10:5; P. Aleksandrowicz – Kłys 6:4, 6:3; (2) Stankiewicz – bye.

Druga runda: Ewald – Maćkowiak 6:0, 6:0; Mitrzak – Helińska 6:1, 6:4; Mańkowska – Koprowska 6:2, 0:6, 10:4; Rybarkiewicz – Podhajecka 2:6, 6:4, 10:4; Stypuła – Zając 6:1, 6:4; Nieradzik – Straszewska 7:5, 3:6, 13:11; M. Głowacka – Koczocik 6:3, 7:5; Gniewkowska – Drozd 6:2, 6:4; M. Nadajewska – Strzyżewska 6:4, 6:0; Jędrzejak – N. Hurkacz 6:3, 6:3; Wojtaszczyk – Strzelecka 3:6, 6:4, 10:7; Ciesielczyk – Niemiec 6:0, 6:0; Mackiewicz – Javaheri 6:4, 5:7, 10:7; Gołda – Frątczak 6:3, 6:2; Kulbiej – Śrutwa 6:0, 6:2; Stankiewicz – P. Aleksandrowicz 6:2, 6:0.

Trzecia runda: Ewald – Mitrzak 6:1, 6:1; Mańkowska – Rybarkiewicz 6:2, 6:1; Stypuła – Nieradzik 6:0, 6:0; Gniewkowska – M. Głowacka 4:6, 7:5, 10:2; Jędrzejak – M. Nadajewska 6:4, 2:6, 10:8; Ciesielczyk – Wojtaszczyk 6:2, 6:0; Gołda – Mackiewicz 7:5, 6:3; Stankiewicz – Kulbiej 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Ewald – Mańkowska 6:0, 6:4; Stypuła – Gniewkowska 6:0, 6:0; Ciesielczyk – Jędrzejak 6:2, 6:1; Stankiewicz – Gołda 6:0, 7:5.

Półfinały: Ewald – Stypuła 6:0, 6:1; Stankiewicz – Ciesielczyk 6:3, 1:6, 10:7.

Finał: Stankiewicz – Ewald 2:6, 6:1, 10:4.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta – bye; Kędzia – Janiszewski 6:1, 6:1; F. Kosiński – Miszczak 6:3, 6:4; (14) Downar – bye; (12) M. Kowal – bye; O. Wiśniewski – Lipczyński 6:2, 6:1; Pasyniuk – Garbacz 6:3, 6:0; (6) Tomasiak – bye; (4) M. Andrzejczak – bye; Grzywacz – Kowalik 6:3, 6:2; Chorostin – Knitter 6:3, 7:6 (2); (13) Lang – bye; (10) Zemła – bye; Michałowski – Litwic 7:5, 6:1; Bieliński – Sz. Machocki 4:6, 6:2, 12:10; (5) Lange – bye; (8) Kokot – bye; Ostrowski – Kluczyński 6:1, 6:0; Spychalski – Ostaszkiewicz 6:4, 6:2; (9) Zaorski – bye; J. Konieczny – (16) Ponitka 6:4, 0:6, 13:11; Słowik – Załoga 6:1, 6:2; Wygona – D. Lewandowski 6:4, 6:2; (3) H. Kwaśniewski – bye; (7) Migdalski – bye; Hrynkiewicz – Makieła 6:1, 6:2; Zarębski – Nowacki 6:3, 6:3; (11) Ważny – bye; (15) Sasko – bye; Wieczorek – Januchowski 5:7, 6:3, 10:7; W. Lewandowski – Czapracki 6:4, 6:1; (2) Jędrzejczak – bye.

Druga runda: Berkieta – Kędzia 6:0, 6:0; F. Kosiński – Downar 7:6 (4), 3:6, 10:8; M. Kowal – O. Wiśniewski 6:2, 6:2; Tomasiak – Pasyniuk 6:1, 6:2; M. Andrzejczak – Grzywacz 6:0, 6:1; Lang – Chorostin 6:2, 6:1; Zemła – Michałowski 6:2, 6:4; Lange – Bieliński 6:2, 6:4; Kokot – Ostrowski 6:3, 7:5; Zaorski – Spychalski 6:0, 6:2; J. Konieczny – Słowik 6:4, 3:6, 10:8; H. Kwaśniewski – Wygona 6:0, 6:0; Migdalski – Hrynkiewicz 6:0, 6:0; Ważny – Zarębski 7:5, 6:2; Sasko – Wieczorek 6:4, 6:0; Jędrzejczak – W. Lewandowski 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Berkieta – F. Kosiński 6:2, 6:2; Tomasiak – M. Kowal 6:3, 6:2; M. Andrzejczak – Lang 6:0, 6:3; Lange – Zemła 6:4, 6:3; Kokot – Zaorski 6:3, 6:3; H. Kwaśniewski – J. Konieczny 6:0, 6:0; Migdalski – Ważny 6:0, 6:1; Jędrzejczak – Sasko 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Berkieta – Tomasiak 6:1, 6:4; M. Andrzejczak – Lange 6:4, 7:6 (1); H. Kwaśniewski – Kokot 6:2, 6:4; Jędrzejczak – Migdalski 6:0, 6:0.

Półfinały: M. Andrzejczak – Berkieta 6:3, 6:4; Jędrzejczak – H. Kwaśniewski 4:6, 6:3, 10:6.

Finał: Jędrzejczak – M. Andrzejczak 6:4, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Ewald/Stankiewicz – bye; Kłys/Nieradzik – Kudzin/Mackowiak 6:4, 2:6, 10:4; Dobija/Niemiec – Andrzejewska/Pielesiak 6:3, 6:3; (8) Koprowska/Kulbiej – bye; (3) Ciesielczyk/M. Głowacka – bye; Mitrzak/Strzelecka – Maciaszek/Maciaszek 6:1, 6:2; Sawicka/Straszewska – Siegert/Woroniecka 6:1, 6:0; (6) Helińska/Jędrzejak – bye; (7) Bojarska/Gołda – bye; Javaheri/Zając – Belica/Janusz 6:1, 6:0; Hurkacz/Śrutwa – Rybarkiewicz/Wojtaszczyk 6:2, 5:7, 10:8; (4) Mackiewicz/Podhajecka – bye; (5) Mańkowska/Nadajewska – bye; Drozd/A. Głowacka – Frątczak/Strzyżewska 6:4, 6:3; Koczocik/Pawelska – Aleksandrowicz/Mrzygłód 6:0, 6:3; (2) Gniewkowska/Stypuła – bye.

Druga runda: Ewald/Stankiewicz – Kłys/Nieradzik 6:1, 6:0; Koprowska/Kulbiej – Dobija/Niemiec 6:2, 6:3; Ciesielska/M. Głowacka – Mitrzak/Strzelecka 4:6, 6:1, 10:6; Sawicka/Straszewska – Helińska/Jędrzejak 5:7, 6:4, 10:8; Bojarska/Gołda – Javaheri/Zając 6:3, 6:3; Mackiewicz/Podhajecka – Hurkacz/Śrutwa 6:2, 6:1; Mańkowska/Nadajewska – Drozd/A. Głowacka 6:2, 6:1; Gniewkowska/Stypuła – Koczocik/Pawelska 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Ewald/Stankiewicz – Koprowska/Kulbiej 6:2, 6:1; Ciesielska/M. Głowacka – Sawicka/Straszewska 6:3, 6:0; Mackiewicz/Podhajecka – Bojarska/Gołda 6:1, 6:2; Gniewkowska/Stypuła – Mańkowska/Nadajewska 7:6 (3), 6:2.

Półfinały: Ewald/Stankiewicz – Ciesielska/M. Głowacka 6:3, 6:1; Gniewkowska/Stypuła – Mackiewicz/Podhajecka 7:5, 6:4.

Finał: Gniewkowska/Stypuła – Ewald/Stankiewicz 6:2, 6:4.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta/Jędrzejczak – bye; Lewandowski/Załoga – Czyrek/Kiełb 6:0, 6:1; Knitter/Słowik – Bieliński/Wiśniewski 1:6, 7:5, 10:7; (6) Ważny/Zemła – bye; (4) Lange/Zaorski – bye; Lang/Ostaszkiewicz – Czapracki/Michałowski 6:1, 6:2; Lewandowski/Nowacki – Kędzia/Konieczny 6:4, 1:6, 10:4; (5) Kokot/Kowal – bye; (8) Sasko/Zarębski – bye; Garbacz/Grzywacz – Kluczyński/Kosiński 7:5, 3:6, 12:10; Januchowski/Makieła – Chorostin/Machocki 6:1, 6:2; (3) Migdalski/Tomasiak – bye; (7) Downar/Ponitka – bye; Ostrowski/Pasyniuk – Spychalski/Wieczorek 6:4, 5:7, 10:7; Hrynkiewicz/Miszczak – Kowalik/Wygona 6:4, 6:7 (0), 10:4; (2) Andrzejczak/Kwaśniewski – bye.

Druga runda: Berkieta/Jędrzejczak – Lewandowski/Załoga walkower; Ważny/Zemła – Knitter/Słowik 6:1, 6:7 (6), 10:5; Lange/Zaorski – Lang/Ostaszkiewicz 6:4, 6:4; Kokot/Kowal – Lewandowski/Nowacki 7:5, 7:6 (2); Garbacz/Grzywacz – Sasko/Zarębski 4:6, 6:3, 10:8; Migdalski/Tomasiak – Januchowski/Makieła 6:1, 6:1; Ostrowski/Pasyniuk – Downar/Ponitka 6:1, 6:4; Andrzejczak/Kwaśniewski – Hrynkiewicz/Miszczak 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Berkieta/Jędrzejczak – Ważny/Zemła 6:3, 6:0; Lange/Zaorski – Kokot/Kowal 6:2, 6:0; Migdalski/Tomasiak – Garbacz/Grzywacz 6:0, 6:0; Andrzejczak/Kwaśniewski – Ostrowski/Pasyniuk 6:2, 6:2.

Półfinały: Berkieta/Jędrzejczak – Lange/Zaorski 6:4, 6:2; Andrzejczak/Kwaśniewski – Migdalski/Tomasiak 6:4, 6:2.

Finał: Berkieta/Jędrzejczak – Andrzejczak/Kwaśniewski 7:6 (4), 7:5.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Mackiewicz – bye; A. Głowacka – Pietraszak 6:4, 6:0; Kudzin – Belica 6:1, 6:2; Pielesiak – Zdziebło 6:1, 6:3; Wdzięczna – Andrzejewska 6:2, 6:4; Mrzygłód – Janusz 6:2, 6:0; Martyniak – Jednacz 6:4, 6:1; Drozd – Teuchmann 6:3, 6:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Kolek – bye; Sz. Machocki – Majewski 6:1, 6:1; Sańczuk – bye; W. Lewandowski – P. Machocki 6:2, 6:4; Hrynkiewicz – bye; K. Czyrek – K. Marciniak 6:4, 5:7, 11:9; Chorostin – bye; Małecki – Lamch 6:1, 6:2; Miszczak – bye; Kiełb – F. Czyrek 6:2, 6:2; Litwic – P. Wiśniewski 6:2, 6:2; Tomaszwski – Rozwadowski 6:1, 6:0; Pasyniuk – Malarecki 6:0, 6:0; Kontraktowicz – Widliński 6:4, 6:4; Konieczny – Surmacki walkower; Chmiel – Kluj 6:3, 6:2.

Druga runda: Sz. Machocki – Kolek 7:5, 6:2; W. Lewandowski – Sańczuk 6:2, 6:1; Hrynkiewicz – K. Czyrek 6:3, 6:0; Chorostin – Małecki 6:4, 6:2; Miszczak – Kiełb 6:3, 6:1; Litwic – Tomaszewski 6:1, 6:0; Pasyniuk – Kontraktowicz 6:0, 6:0; Konieczny – Chmiel 6:4, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności