Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Mistrzostwa Polski juniorów – wyniki

Juniorzy o medale mistrzostw Polski do lat 18 rywalizują na kortach Sopot Tenis Klubu.

W finałach singli Daria Kuczer pokonała z trudem Marceliną Podlińską, a Piotr Matuszewski wygrał z Kacprem Żukiem (krecz faworyta).

W deblach złote medale dla Darii Kuczer i Adrianny Sosnowskiej oraz Piotra Matuszewskiego i Kacpra Żuka. W mikście najlepsi Oliwia Szymczuch i Piotr Śmietana.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Kuczer – bye; Szymczuch – Konopińska 6:0, 6:0; Walczak – Maliszewska 6:0, 6:2; (5) Paczena – bye; (4) Piątek – bye; Zajda – bye; Pietraszkiewicz – Marut 7:5, 6:1; (6) Grzywocz – bye; (8) Podlińska – bye; Wilk – Grodzka 6:0, 6:3; Rudnicka – bye; (3) Furmaniak – bye; (7) Kostka – bye; Szczygielska – Jurczak 5:7, 6:1, 6:1; Bogus – Bogucka 6:4, 6:2; (2) Sosnowska – bye.

Druga runda: Kuczer – Szymczuch 6:3, 6:0; Paczena – Walczak 6:4, 6:3; Zajda – Piątek 6:0, 6:0; Pietraszkiewicz – Grzywocz 3:6, 7:5, 6:3; Podlińska – Wilk 6:0, 6:0; Furmaniak – Rudnicka 6:0, 6:0; Szczygielska – Kostka 6:1, 2:6, 6:2; Sosnowska – Bogus 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Kuczer – Paczena 6:0, 6:1; Zajda – Pietraszkiewicz 6:2, 6:0; Podlińska – Furmaniak 6:2, 6:2; Szczygielska – Sosnowska 6:2, 6:4.

Półfinały: Kuczer – Zajda 6:0, 6:3; Podlińska – Szczygielska 6:3, 6:2.

Finał: Kuczer – Podlińska 7:5, 4:6, 7:6 (3).

df

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Żuk – Kimaszewski 6:0, 6:2; Zamorski – Urjasz 6:2, 3:6, 6:1; Sadal – Lainer 6:0, 6:1; (7) Fryze – W. Kubicz 6:2, 6:4; (4) Śmietana – Filipowski 6:0, 6:0; Grzegorczyk – Wrzoł 6:4, 5:7, 6:1; Garwacki – B. Łosiak 6:1, 6:4; (7) M. Kwaśniewski – Bujakiewicz 7:5, 7:5; Sikorski – (8) J. Gałka 6:2, 6:2; Krzeptowski – Karczmarczyk 6:4, 6:4; Morawski – A. Pawlicki 7:5, 7:6 (2); Skowroński – (3) Raupuk 6:4, 6:1; (5) Malmon – Filar 6:2, 5:7, 6:1; Jankowiak – Autuch 6:3, 7:5; Skonieczny – Tadyszak 6:3, 6:2; (2) P. Matuszewski – Zasada 6:0, 6:1.

Druga runda: Żuk – Zamorski 6:0, 6:0; Sadal – Fryze 2:6, 6:3, 6:4; Śmietana – Grzegorczyk 6:2, 6:3; M. Kwaśniewski – Garwacki 6:1, 6:1; Sikorski – Krzeptowski 6:1, 5:7, 6:0; Morawski – Skowroński 6:4, 6:4; Jankowiak – Skowroński 6:7 (7), 6:4, 6:3; P. Matuszewski – Skonieczny 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Żuk – Sadal 6:0, 6:2; Śmietana – M. Kwaśniewski 6:1, 6:3; Sikorski – Morawski 5:7, 6:3, 6:0; P. Matuszewski – Jankowiak 6:0, 6:0.

Półfinały: Żuk – Śmietana 7:5, 6:2; P. Matuszewski – Sikorski 7:5, 6:1.

Finał: P. Matuszewski – Żuk 6:4, 2:0 i krecz Kacpra.

13423892_1018067151623301_9122648806673421632_n

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Pietraszkiewicz/Walczak – Bogucka/Marut 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: (1) Kuczer/Sosnowska – Pietraszkiewicz/Walczak 6:2, 6:2; (4) Grzywocz/Wilk – Bogus/Zajda 6:4, 7:5; (3) Paczena/Podlińska – Konopińska/Maliszewska 6:2, 6:2; (2) Furmaniak/Piątek – Grodzka/Jurczak 6:2, 6:4.

Półfinały: Kuczer/Sosnowska – Grzywocz/Wilk 6:4, 6:1; Paczena/Podlińska – Furmaniak/Piątek 6:1, 6:2.

Finał: Kuczer/Sosnowska – Paczena/Podlińska 6:1, 6:2.

13418918_1712830892316197_3699913546407467678_n

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski/Żuk – Bujakiewicz/Skonieczny 6:1, 6:2; Autuch/Kimaszewski – Biernat/Łakomy 6:4, 6:0; (4) Fryze/Skowroński – Garwacki/Lainer 6:1, 6:1; Filipowski/Urjasz – Ciecierski/Duzinkiewicz 7:5, 5:7, 10:8; Jankowiak/A. Pawlicki – Krzeptowski/Zasada 1:6, 7:6 (4), 10:8; Grzegorczyk/Sikorski – (3) Gałka/Łosiak 7:6 (4), 4:6, 10:6; Morawski/Tadyszak – Kasprzak/Kubicz 7:5, 6:3; Wrzoł/Zamorski – (2) Malmon/Sadal 6:3, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: P. Matuszewski/Żuk – Autuch/Kimaszewski 6:1, 6:1; Fryze/Skowroński – Filipowski/Urjasz walkower; Grzegorczyk/Sikorski – Jankowiak/A. Pawlicki 6:4, 3:6, 10:6; Wrzoł/Zamorski – Morawski/Tadyszak 3:6, 6:3, 10:6.

Półfinały: P. Matuszewski/Żuk – Fryze/Skowroński walkower; Grzegorczyk/Sikorski – Wrzoł/Zamorski 6:2, 6:2.

Finał: P. Matuszewski/Żuk – Grzegorczyk/Sikorski 3:1 i krecz.

13413578_1010298722393473_8033384395717237100_n

MIKST

Pierwsza runda: (1) Kuczer/Skowroński – Pietraszkiewicz/Fryze 6:1, 6:1; Paczena/Tadyszak – Zajda/Wrzoł 3:6, 6:4, 10:5; (4) Szymczuch/Śmietana – Grzywocz/Zasada 6:2, 6:2; Wilk/Sikorski – Kostka/Grzegorczyk 6:1, 6:4; Szczygielska/Jankowiak – Grodzka/Ciecierski 4:6, 6:3, 10:6; (3) Piątek/Morawski – Walczak/Pręcikowski 5:7, 6:3, 10:7; Podlińska/Łosiak – Maliszewska/Autuch 6:1, 6:2; Furmaniak/Zamorski – (2) Sosnowska/A. Pawlicki 4:6, 6:2, 10:6.

Ćwierćfinały: Kuczer/Skowroński – Paczena/Tadyszak 6:1, 3:6, 10:5; Szymczuch/Śmietana – Wilk/Sikorski 7:5, 7:5; Szczygielska/Jankowiak – Piątek/Morawski 6:1, 7:6 (7); Furmaniak/Zamorski – Podlińska/Łosiak 6:3, 6:4.

Półfinały: Szymczuch/Śmietana – Kuczer/Skowroński 4:6, 6:4, 10:8; Szczygielska/Jankowiak – Furmaniak/Zamorski 6:3, 6:0.

Finał: Szymczuch/Śmietana – Szczygielska/Jankowiak 5:7, 6:0, 10:4.

13450953_1060492014028431_2299108936376767100_n

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Krzeptowski – bye; Kotwicki – Grodzki 6:2, 6:4; Grzegorczyk – bye; Lalek – Pełka 6:1, 6:0; Zasada – P. Kwiatkowski 7:6 (6), 6:2; Gryszczuk – Biernat 6:1, 6:0; Tadyszak – Prochalski 6:1, 6:0; Bienkiewicz – Duzinkiewicz 6:2, 6:4; Urjasz – Słojewski 6:4, 6:4; Bandura – Łakomy 6:2, 4:6, 6:2; Bujakiewicz – Kasprzak 6:2, 6:0; Bednarczuk – Larczyński 6:2, 6:1; Stach – Pręcikowski 6:3, 6:2; W. Kubicz – Budnik 6:0, 6:1; Ciecierski – Sochoń 6:2, 7:5; Wrzoł – Błaszczyk 6:3, 7:6 (7).

Druga runda: Krzeptowski – Kotwicki 6:4, 7:5; Grzegorczyk – Lalek 7:5, 6:4; Zasada – Gryszczuk 6:1, 7:6 (0); Tadyszak – Bienkiewicz 6:4, 7:6 (5); Urjasz – Bandura 6:1, 6:0; Bujakiewicz – Bednarczuk 6:2, 2:6, 6:3; W. Kubicz – Stach 6:4, 4:6, 7:5; Wrzoł – Ciecierski 6:2, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności