Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Mistrzostwa Polski juniorów – wyniki

Na kortach Sport Park Budowlani w Chorzowie odbyły się mistrzostwa Polski do lat 18.

W finałach singla Anna Hertel pokonała Julię Oczachowską, a Wojciech Marek wygrał po bardzo wyrównanym meczu z Danielem Michalskim.

W grach podwójnych triumfowali: Marcelina Podlińska i Karolina Wiśniewska oraz Tomasz Dudek i Daniel Michalski. W mikście najlepsi byli Adrianna Sosnowska i Dawid Taczała.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Hertel – bye; M. Jaśkiewicz – N. Komar 6:1, 6:0; Dziewięcka – Al. Schmidt 6:4, 6:4; Zajda – (7) Wilk 6:2, 7:6 (1); (4) Podlińska – bye; Sowa – Rękoś 3:6, 5:3 i krecz Martyny; Zakordoniec – Bujakiewicz 6:3, 6:0; Szmit – (8) Zając 6:2, 6:1; (5) Pietraszkiewicz – bye; Bobik – Piątek 6:4, 6:2; Sosnowska – Makal 6:2, 6:3; (3) K. Jaśkiewicz – bye; (6) Oczachowska – bye; K. Wiśniewska – Muszyńska walkower; Bednarczyk – Majczyna 6:0, 6:0; (2) Falkowska – bye.

Druga runda: Hertel – M. Jaśkiewicz 6:4, 6:2; Zajda – Dziewięcka 6:2, 6:1; Podlińska – Sowa 6:0, 6:1; Zakordoniec – Szmit 6:3, 6:4; Bobik – Pietraszkiewicz 6:4, 2:6, 6:4; Sosnowska – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:1; Oczachowska – K. Wiśniewska 6:2, 6:2; Falkowska – Bednarczyk 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Hertel – Zajda 3:6, 7:5, 6:3; Podlińska – Zakordoniec 6:1, 6:0; Sosnowska – Bobik 6:1, 6:3; Oczachowska – Falkowska 6:4, 6:3.

Półfinały: Hertel – Podlińska 7:6 (4), 6:1; Oczachowska – Sosnowska 6:1, 6:2.

Finał: Hertel – Oczachowska 7:5, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Michalski – Sadal 6:1, 6:2; A. Kwiatkowski – Iwaszkiewicz 6:1, 7:5; Dudek – Fryze 6:3, 6:4; A. Pawlicki – (8) Łosiak 6:2, 6:7 (4), 6:4; (3) Jankowiak – Sytkow 6:3, 6:1; Skonieczny – Bednarczuk 1:6, 6:3, 6:4; Taczała – M. Woźniak 6:3, 7:5; (7) Dworak – Wetoszka 6:3, 6:0; (5) Skowroński – Ciecierski 6:1, 6:2; Piekarek – Kosiński 6:2, 7:5; Bienkiewicz – Garwacki 6:1, 6:3; (4) Grzegorczyk – B. Andrzejczak 7:5, 6:4; (6) Sikorski – Galus 7:5, 6:2; Śliwiński – Lorens 1:6, 7:6 (6), 6:4; Kolasiński – Marciniak 6:7 (4), 6:1, 6:0; (2) Marek – Stajszczak 6:0, 6:2.

Druga runda: Michalski – A. Kwiatkowski 6:0, 6:2; Dudek – A. Pawlicki 6:2, 6:4; Jankowiak – Skonieczny 6:1, 6:3; Taczała – Dworak 5:0 i krecz Kacpra; Skowroński – Piekarek 6:4, 6:2; Bienkiewicz – Grzegorczyk 6:4, 6:2; Sikorski – Śliwiński 6:0, 6:3; Marek – Kolasiński 6:0, 4:6, 6:2.

Ćwierćfinały: Michalski – Dudek 6:1, 6:3; Jankowiak – Taczała 6:3, 4:6, 6:1; Skowroński – Bienkiewicz 6:4, 7:6 (6); Marek – Sikorski 6:2, 6:0.

Półfinały: Michalski – Jankowiak 6:3, 6:0; Marek – Skowroński 6:0, 7:5.

Finał: Marek – Michalski 2:6, 7:6 (1), 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Oczachowska/Wilk – bye; Podlińska/Wiśniewska – Komar/Zając 6:2, 6:2; Bobik/M. Jaśkiewicz – Schmidt/Sowa 6:1, 6:3; K. Jaśkiewicz/Sosnowska 6:3, 6:3.

Półfinały: Podlińska/Wiśniewska – Oczachowska/Wilk 6:3, 6:1; K. Jaśkiewicz/Sosnowska – Bobik/M. Jaśkiewicz 6:4, 6:1.

Finał: Podlińska/Wiśniewska – K. Jaśkiewicz/Sosnowska 6:4, 7:6 (3).

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Grzegorczyk/Sikorski – bye; Fryze/Skowroński – Kośka/Wyrębkiewicz 6:0, 6:0; (3) Dudek/Michalski – Sadal/Wrzoł 6:4, 6:0; Jankowiak/Pawlicki – Lewandowski/Marciniak 6:1, 6:3; Kwiatkowski/Stajszczak – Ambroży/Andrzejczak 6:3, 4:6, 10:3; (4) Skonieczny/Woźniak – Bednarczuk/Śliwiński 6:4, 6:4; Lorens/Taczała – Galus/Wetoszka 6:1, 6:1; (2) Dworak/Łosiak – bye.

Ćwierćfinały: Fryze/Skowroński – Grzegorczyk/Sikorski 6:2, 6:1; Dudek/Michalski – Jankowiak/Pawlicki 6:3, 6:1; Kwiatkowski/Stajszczak – Skonieczny/Woźniak 6:3, 5:7, 10:7; Lorens/Taczała – Dworak/Łosiak walkower.

Półfinały: Dudek/Michalski – Fryze/Skowroński 6:4, 4:6, 10:6; Lorens/Taczała – Kwiatkowski/Stajszczak 6:3, 6:0.

Finał: Dudek/Michalski – Lorens/Taczała 7:6 (4), 6:0.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Falkowska/Skowroński – bye; M. Jaśkiewicz/Śliwiński – Schmidt/Marciniak 6:3, 6:4; Sosnowska/Taczała – (4) Oczachowska/Stajszczak 6:4, 3:6, 10:0; Wiśniewska/Skonieczny – Zając/Lewandowski 6:2, 6:2; Dziewięcka/Kolasiński – Piątek/Bednarczuk 7:5, 2:6, 10:8; (3) Wilk/Sikorski – bye; Szmit/Pawlicki – Zakordoniec/Lorens 6:4, 6:4; (2) Pietraszkiewicz/Łosiak – bye.

Ćwierćfinały: Falkowska/Skowroński – M. Jaśkiewicz/Śliwiński 6:0, 6:3; Sosnowska/Taczała – Wiśniewska/Skonieczny 7:5, 3:6, 10:7; Wilk/Sikorski – Dziewięcka/Kolasiński 7:6 (2), 6:4; Szmit/Pawlicki – Pietraszkiewicz/Łosiak 3:6, 6:3, 12:10.

Półfinały: Sosnowska/Taczała – Falkowska/Skowroński 6:1, 6:2; Wilk/Sikorski – Szmit/Pawlicki 3:6, 7:6 (5), 10:8.

Finał: Sosnowska/Taczała – Wilk/Sikorski 6:1, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Urjasz – Kostka 6:0, 6:1; Wojciechowski – Pręcikowski 6:4, 6:4; Kosiński – W. Kubicz 6:3, 5:7, 6:4; Sytkow – Ambroży 2:6, 6:3, 7:5; Piekarek – Cieślewicz 6:1, 6:0; Marciniak – Klimek 6:0, 6:1.

Druga runda: M. Woźniak – Urjasz 5:3 i krecz Andrzeja; Stajszczak – Wojciechowski 5:7, 6:3, 6;2; Ciecierski – Biernat 6:2, 7:6 (4); Kosiński – Wyrębkiewicz 6:0, 6:0; Sytkow – Czech 7:6 (1), 6:2; Piekarek – Duzinkiewicz 7:5, 6:1; Marciniak – Dańczak 7:5, 6:2; Iwaszkiewicz – Kośka 6:2, 0:6, 6:0.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności