Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Mistrzostwa Polski juniorów – wyniki

Na kortach Górnika w Bytomiu zakończyły się mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

Mistrzami Polski zostali Weronika Falkowska i Michał Mikuła. W grze podwójnej tytuły trafiły do Laury Duhl i Magdaleny Hędrzak oraz Tomasza Dudka i Mikuły.

W grze mieszanej najlepsi byli Falkowska i Mikołaj Lorens.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Falkowska – bye; N. Komar – Podbioł 6:3, 6:2; Okopniak – Żurawska 6:1, 6:1; (6) Pociej – bye; (4) M. Jaśkiewicz – bye; Hędrzak – Bobik 6:1, 6:3; Al. Schmidt – bye; (5) Krygier – bye; (7) Kus – bye; Duhl – Zakordoniec 6:2, 6:4; K. Jaśkiewicz – N. Brunzlow; (3) Wędrocha – bye; (8) Zając – bye; M. Komar – Bujakiewicz 6:1, 6:0; Rękoś – Milecka 6:3, 6:0; (2) Baszak – bye.

Druga runda: Falkowska – N. Komar 6:1, 6:1; Pociej – Okopniak 6:4, 6:7 (4), 6:3; Hędrzak – M. Jaśkiewicz 6:3, 7:6 (4); Krygier – Al. Schmidt 6:1, 6:4; Duhl – Kus 6:1, 6:0; K. Jaśkiewicz – Wędrocha 6:2, 6:2; M. Komar – Zając 6:3, 4:6, 6:3; Baszak – Rękoś 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Falkowska – Pociej 6:0, 6:2; Hędrzak – Krygier 6:0, 6:1; K. Jaśkiewicz – Duhl 6:2, 6:1; Baszak – M. Komar 6:2, 6:3.

Półfinały: Falkowska – Hędrzak 6:4, 3:6, 6:2; Baszak – K. Jaśkiewicz 6:4, 7:5.

Finał: Falkowska – Baszak 6:3, 4:6, 7:6.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Mikuła – A. Kwiatkowski 6:4, 6:0; Kuczyński – Guzowski 2:6, 6:2, 6:1; Konopko – Wronka 6:1, 6:2; (6) Piekarek – Kierwiak 6:2, 6:1; (4) Wetoszka – Cieśla 6:2, 6:3; Rudnicki – Stajszczak 6:0, 6:1; Górecki – Brodzki; (7) Kosiński – Ziomber 6:3, 6:2; (8) Wargocki – Pilaczyński 6:1, 6:0; Olech – Podsiadło 6:2, 6:2; Kasperski – M. Pawlicki 6:3, 6:2; (3) Galus – Chudy 6:2, 6:2; (5) Lorens – Okarmus 6:1, 6:1; Kaliszewski – Traczyk 6:1, 6:2; Załubski – Dec 6:1, 6:1; (2) Dudek – Wyrębkiewicz 6:1, 6:0.

Druga runda: Mikuła – Kuczyński 6:1, 6:1; Piekarek – Konopko 6:3, 7:6 (8); Wetoszka – Rudnicki 5:7, 6:4, 6:3; Kosiński – Górecki 6:4, 6:4; Wargocki – Olech 6:2, 6:4; Galus – Kasperski 6:2, 6:2; Lorens – Kaliszewski 6:4, 2:6, 6:1; Dudek – Załubski 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Mikuła – Piekarek 6:3, 6:1; Kosiński – Wetoszka 6:4, 7:6 (8); Galus – Wargocki 6:2, 6:2; Dudek – Lorens 7:6 (2), 7:6 (1).

Półfinały: Mikuła – Kosiński 6:1, 6:2; Galus – Dudek 6:1, 7:5.

Finał: Mikuła – Galus 6:3, 6:2.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Duhl/Hędrzak – Milecka/Rękoś 6:3, 6:1; Podbioł/Wędrocha – Kus/Żurawska 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Duhl/Hędrzak – (1) Baszak/Falkowska 6:2, 7:5; (4) K. Jaśkiewicz/M. Jaśkiewicz – M. Komar/N. Komar 6:2, 7:5; (3) Pociej/Zakordoniec – Brunzlow/Schmidt 6:3, 6:3; Podbioł/Wędrocha – (2) Krygier/Zając 4:6, 6:4, 10:6.

Półfinały: Duhl/Hędrzak – K. Jaśkiewicz/M.Jaśkiewicz 6:1, 3:6, 13:11; Podbioł/Wędrocha – Pociej/Zakordoniec 6:3, 3:6, 10:2.

Finał: Duhl/Hędrzak – Podbioł/Wędrocha 6:2, 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Dudek/Mikuła – Dec/Rudnicki 6:3, 6:2; Chudy/Stajszczak – Piekarek/Traczyk 7:6 (7), 6:3; (3) Wargocki/Załubski – Guzowski/Kuś 6:2, 7:5; Kasperski/Ziomber – Cieśla/Pilaczyński 7:6 (4) 6:3; Olech/Pawlicki – Kierwiak/Konopko 6:4, 6:2; (4) Kaliszewski/Kosiński – Wronka/Wyrębkiewicz 6:1, 6:1; Górecki/Kuczyński – Brodzki/Pyra 6:3, 6:1; (2) Galus/Wetoszka – Bobiński/Podsiadło 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Dudek/Mikuła – Chudy/Stajszczak 6:0, 6:1; Kasperski/Ziomber – Wargocki/Załubski 6:4, 6:1; Kaliszewski/Kosiński – Olech/Pawlicki 4:6, 7:5,10:7; Galus/Wetoszka – Górecki/Kluczyński 6:3, 6:0.

Półfinały: Dudek/Mikuła – Kasperski/Ziomber 7:5, 6:4; Galus/Wetoszka – Kaliszewski/Kosiński 6:0, 6:2.

Finał: Dudek/Mikuła – Galus/Wetoszka 6:3, 6:4.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Falkowska/Lorens – K. Jaśkiewicz/Dudek 6:4, 3:6, 11:9; Okopniak/Załubski – Kus/Górecki 6:3, 6:1; (4) Wędrocha/Kasperski – Brunzlow/Kwiatkowski 6:2, 6:1; Zając/Pilaczyński – Hędrzak/Piekarek 6:7 (6), 6:4, 11:9; Rękoś/Kuczyński – Schmidt/Kuś 6:4, 7:6 (4); (3) M. Jaśkiewicz/Galus – Milecka/Kierwiak 6:2, 6:1; Krygier/Chudy – Podbioł/Traczyk 6:3, 6:2; (2) Pociej/Mikuła – Bobik/Wetoszka 6:3, 2:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Falkowska/Lorens – Okopniak/Załubski walkower; Wędrocha/Kasperski – Zając/Pilaczyński 6:0, 7:5; M. Jaśkiewicz/Galus – Rękoś/Kuczyński 6:0, 6:1; Pociej/Mikuła – Krygier/Chudy 6:4, 6:3.

Półfinały: Falkowska/Lorens – Wędrocha/Kasperski 6:3, 6:1; M. Jaśkiewicz/Galus – Pociej/Mikuła 5:7, 6:2, 10:5.

Finał: Falkowska/Lorens – M. Jaśkiewicz/Galus 6:2, 6:3.

KWALIFIKACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Pośpiech – Keiper 7:5, 6:1; Kuś – Adrjanowski 6:0, 6:1; Weber – Szczepanik 6:1, 6:1.

Druga runda: Wyrębkiewicz – Jandy 6:2, 6:2; Traczyk – Pośpiech 6:2, 6:2; Olech – Zychowicz 6:4, 6:1; Podsiadło – Bobiński 6:4, 6:3; Okarmus – Pyra 6:3, 6:3; Rudnicki – Kucz 6:0, 6:1; Guzowski – Kuś 6:2, 6:1; Brodzki – Weber 6:4, 2:6, 6:2.

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności