Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Mistrzostwa Polski kadetów – wyniki

Na kortach KT Legia Warszawa odbyły się mistrzostwa Polski kadetów (do lat 16).

W finale turnieju chłopców Daniel Michalski pokonał Mateusza Skutellę. W półfinale odpadli Tomasz Dudek i Adam Kwiatkowski.

W gronie dziewcząt rewelacyjnie dysponowana Maja Chwalińska w meczu o złoto wygrała z Julią Oczachowską. Brązowe medale zdobyły Stefania Rogozińska-Dzik i Martyna Kubka.

W deblu triumfowali Weronika Falkowska i Anna Hertel oraz Daniel Michalski i Michał Mikuła. W mikście najlepsi byli Maja Chwalińska i Wojciech Marek.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Wygoda 6:1, 6:4; Chwalińska – Zakordoniec 6:2, 6:0; Cerowska – Zając 6:3, 6:0; (6) Jeleń – Krygier 6:3, 6:2; Falkowska – (4) Wędrocha 6:2, 6:2; W. Pociej – Derecka 6:2, 6:3; Rogozińska-Dzik – Habrych 6:3, 6:1; (8) Hędrzak – K. Chmielowska 6:4, 6:3; (5) M. Jaśkiewicz – Psut 6:1, 6:4; Filipecka – Z. Rutkowska 6:1, 4:6, 6:4; Okopniak – Mattik 6:1, 6:3; (3) Oczachowska – Podbioł 6:2, 6:1; (7) K. Jaśkiewicz – Woźny 6:0, 6:1; Kubka – N. Brunzlow 6:0, 6:1; Makal – Szepelska 6:2, 5:7, 6:4; (2) Kunat – A. Nadajewska 6:1, 6:4.

Druga runda: Chwalińska – Hertel 6:1, 6:0; Jeleń – Cerowska 7:5, 7:5; Falkowska – W. Pociej 7:5, 6:1; Rogozińska-Dzik – Hędrzak 6:0, 6:1; M. Jaśkiewicz – Filipecka 6:1, 6:0; Oczachowska – Okopniak 6:2, 6:2; Kubka – K. Jaśkiewicz 3:6, 6:0, 6:4; Kunat – Makal 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Chwalińska – Jeleń 4:6, 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik – Falkowska 6:3, 7:6 (2); Oczachowska – M. Jaśkiewicz 6:2, 6:3; Kubka – Kunat 6:2, 6:3.

Półfinały: Chwalińska – Rogozińska-Dzik 6:2, 6:1; Oczachowska – Kubka 6:2, 6:3.

Finał: Chwalińska – Oczachowska 6:1, 6:0.

img_8063

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Michalski – Rudnicki 6:0, 6:0; Kmiecik – Podsiadło 6:0, 6:3; Sytkow – Niełacny 6:2, 6:3; Marek – (13) Ziomber 6:2, 6:1; Bylica – (10) Stajszczak 6:2, 6:3; Chmielewski – Nędza 7:6 (12), 3:6, 7:5; Załubski – Cieśla 6:1, 6:2; (6) Galus – Radoń 6:1, 6:3; (4) A. Kwiatkowski – Głowacki 6:1, 6:0; Olech – Pastuszak 6:1, 6:0; Pala – Urbański 6:3, 6:4; (16) Wetoszka – M. Pawlicki 6:3, 1:6, 6:4; (11) Śliwiński – Bondar 6:2, 6:0; Bobiński – Wronka 6:2, 6:2; Biliński – Kierwiak 6:3, 7:5; (8) B. Andrzejczak – M. Lewandowski 6:0, 6:0; (7) Skutella – Marciniak 6:1, 6:2; Rządkowski – Zajączkowski 7:6 (5), 6:1; Guzowski – Wyrębkiewicz 6:4, 7:5; (12) Woźniak – Orzołek 6:0, 6:2; Chudy – (14) Kasperski 3:6, 6:2, 6:4; Wargocki – Piotrowski 6:1, 7:5; Szpejankowski – Bańkowski 6:3, 2:6, 6:0; (3) Mikuła – Jeliński 6:1, 6:1; (5) Godek – Szczęsny 6:4, 6:3; Dańczak – Vu 6:3, 6:3; Frończuk – Kuś 6:4, 6:1; Kosiński – (9) Frankowski 6:3, 4:6, 6:3; (15) Konopko – Iwaszkiewicz 6:4, 6:2; Paszkowski – Kuczyński 7:5, 6:4; Pilaczyński – Glinka 6:3, 2:6, 6:3; (2) Dudek – Górecki 6:1, 6:0.

Druga runda: Michalski – Kmiecik 6:0, 6:0; Marek – Sytkow 6:2, 6:1; Bylica – Chmielewski 6:4, 6:2; Galus – Załubski 6:1, 6:2; A. Kwiatkowski – Olech 7:5, 6:0; Wetoszka – Pala 7:5, 6:2; Śliwiński – Bobiński 6:1, 6:2; B. Andrzejczak – Biliński 6:0, 6:1; Skutella – Rządkowski 6:1, 6:0; Woźniak – Guzowski 6:4, 6:0; Wargocki – Chudy 6:4, 6:4; Mikuła – Szpejankowski 6:0, 6:0; Godek – Dańczak 6:0, 6:0; Kosiński – Frończuk 7:5, 6:2; Konopko – Paszkowski 6:1, 6:3; Dudek – Pilaczyński.

Trzecia runda: Michalski – Marek 6:3, 6:2; Galus – Bylica 6:1, 6:0; A. Kwiatkowski – Wetoszka 6:2, 6:2; B. Andrzejczak – Śliwiński 6:2, 6:0; Skutella – Woźniak 6:0, 6:0; Mikuła – Wargocki 6:0, 6:0; Godek – Kosiński 6:3, 7:5; Dudek – Konopko 6:0, 6:4.

Ćwierćfinały: Michalski – Galus 6:2, 6:1; A. Kwiatkowski – B. Andrzejczak 6:1, 6:1; Skutella – Mikuła 6:4, 7:5; Dudek – Godek 4:6, 6:1, 6:1.

Półfinały: Michalski – A. Kwiatkowski 6:1, 6:3; Skutella – Dudek 7:6 (4), 6:2.

Finał: Michalski – Skutella 6:2, 6:1.

img_7967

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: Dziewięcka/Psut – Krygier/Zając 6:4, 6:4; Hędrzak/Szczotka – Makal/Szepelska 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: (1) K. Jaśkiewicz/Kunat – Dziewięcka/Psut 6:0, 6:1; (3) Falkowska/Hertel – Cerowska/Mattik 6:0, 6:1; (4) N. Brunzlow/Derecka – Habrych/Z. Rutkowska 6:4, 6:2; (2) A. Nadajewska/Wędrocha – Hędrzak/Szczotka 6:4, 7:5.

Półfinały: Falkowska/Hertel – K. Jaśkiewicz/Kunat 6:1, 6:1; A. Nadajewska/Wędrocha – N. Brunzlow/Derecka 6:4, 4:6, 11:9.

Finał: Falkowska/Hertel – A. Nadajewska/Wędrocha 7:5, 6:1.

img_7853

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: Guzowski/M. Pawlicki – Glinka/Szpejankowski 6:3, 6:3; Paszkowski/Szczęsny – Górecki/Jeliński 6:2, 6:2; Nędza/Załubski – Bobiński/Iwaszkiewicz 6:4, 6:3; Rudnicki/Wetoszka – Cieśla/Urbański 1:6, 6:2, 10:8; Chmielewski/Sytkow – Podsiadło/Wyrębkiewicz 6:3, 6:0; Olech/Rządkowski – Kuś/Pala 3:6, 7:6 (5), 10:8; Frończuk/Wronka – Głowacki/Lewandowski 6:2, 6:3.

Druga runda: (1) Michalski/Mikuła – Guzowski/M. Pawlicki walkower; (5) Galus/Kosiński – Chudy/Pilaczyński 6:2, 2:6, 10:1; (4) B. Andrzejczak/Woźniak – Paszkowski/Szczęsny 6:4, 6:4; (7) Niełacny/Śliwiński – Nędza/Załubski 6:2, 6:0; (8) Kasperski/Radoń – Rudnicki/Wetoszka 6:4, 6:4; (3) Skutella/Stajszczak – Chmielewski/Sytkow 7:5, 4:6, 11:9; (6) Bylica/Godek – Olech/Rządkowski; (2) Dudek/Kwiatkowski – Frończuk/Wronka 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Michalski/Mikuła – Galus/Kosiński 6:0, 6:0; B. Andrzejczak/Woźniak – Niełacny/Śliwiński 4:6, 6:1, 10:7; Kasperski/Radoń – Skutella/Stajszczak 3:6, 6:3, 12:10; Dudek/Kwiatkowski – Bylica/Godek 6:3, 6:3.

Półfinały: Michalski/Mikuła – Andrzejczak/Woźniak 6:2, 6:4; Kasperski/Radoń – Dudek/Kwiatkowski 7:5, 6:4.

Finał: Michalski/Mikuła – Kasperski/Radoń 6:0, 6:2.

kio

MIKST

Pierwsza runda: (1) Jeleń/Frankowski – bye; Chwalińska/Marek – M. Jaśkiewicz/Marciniak 6:1, 6:3; Okopniak/Wargocki – Podbioł/Bańkowski 6:2, 6:7 (4), 13:11; W. Pociej/Ziomber – (2) Oczachowska/Konopko 2:6, 6:2, 10:3.

Półfinały: Chwalińska/Marek – Jeleń/Frankowski 6:0, 6:2; W. Pociej/Ziomber – Okopniak/Wargocki 6:0, 6:3.

Finał: Chwalińska/Marek – W. Pociej/Ziomber 6:0, 6:3.

img_7740

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Krygier – bye; Lewińska – bye; Żurawska – bye; Filipecka – Majczyna 6:0, 6:0; Szczotka – bye; Zakordoniec – Sowa 6:0, 6:1; Cerowska – bye; Suchocka – Błażejewska 4:6, 6:3, 6:3; Woźny – bye; N. Chmielowska – Baszanowska 6:2, 6:1; Dziewięcka – bye; Chwalińska – W. Rutkowska 6:2, 6:1; A. Łosiak – bye; K. Chmielowska – Nowicka 6:1, 6:1; Podbioł – bye; Pietras – bye.

Druga runda: Krygier – Lewińska 6:4, 6:4; Filipecka – Żurawska 6:3, 6:4; Zakordoniec – Szczotka 6:2, 7:6 (1); Cerowska – Suchocka 6:1, 6:3; Woźny – N. Chmielowska 6:0, 6:3; Chwalińska – Dziewięcka 6:0, 6:0; K. Chmielowska – A. Łosiak 6:3, 6:1; Podbioł – Pietras 6:2, 6:0.

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Bajer – K. Michalski 7:5, 6:2.

Druga runda: Szpejankowski – Pyra 6:3, 6:0; Kuś – Gryglas 6:2, 6:1; Vu – Sadomski 1:6, 6:4, 6:2; Rudnicki – Zychowicz 4:6, 6:2, 7:6 (3); Bańkowski – Stawiński 6:2, 6:1; Bondar – Kłopotowski 6:2, 6:1; Pala – Szymula-Zawadzki 6:0, 6:1; Jeliński – Orzołek 6:1, 6:1; Urbański – Szabatin 2:6, 6:2, 6:2; Piotrowski – Lewandowski 6:1, 6:1; Guzowski – Kucz 6:3, 6:1; Zajączkowski – Raczek 6:3, 6:2; Pastuszak – Bajer 6:3, 6:1; Glinka – Polaszek 6:3, 6:1; Nędza – Klimek 6:1, 6:0; Kmiecik – Politowski 7:6 (2), 6:3.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności