Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn

Na kortach Górnika Bytom rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn.

W singlu Julia Oczachowska wygrała z Anną Hertel, a Kacper Żuk pokonał Karola Drzewieckigo. W deblu triumfowali: Hertel i Anastazja Shoshyna oraz Drzewiecki i Szymon Walków. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – W. Szulc 6:0, 6:1; Szczepańska – Z. Krygier 6:3, 6:2; Dziewięcka – Czerny 6:3, 6:2; (7) Jeleń – J. Przybylska 7:5, 6:4; (3) Hertel – Pyka 6:1, 6:4; Buczyńska – Wira 6:2, 7:6 (4); Bartusek – Nebelska 6:0, 6:2; Szymczuch – (8) Sasiak 6:1, 6:7 (2), 6:3; (6) Hędrzak – Pietras 6:1, 6:0; Wierzbowska – Kus 6:0, 6:1; A. Mlazga – Kołowrotkiewicz 6:2, 6:0; (4) Zawadzka – Sosnowska 6:1, 6:1; (5) Wędrocha – Foryś 6:3, 6:3; Gruszczyńska – Duhl 6:2, 6:1; K. Jaśkiewicz – Slobodian 6:1, 6:1; (2) Oczachowska – Mazurek 6:1, 6:1.

Druga runda: Shoshyna – Szczepańska 6:1, 6:2; Jeleń – Dziewięcka 6:1, 6:0; Hertel – Buczyńska 6:3, 6:1; Bartusek – Szymczuch 6:4, 6:2; Wierzbowska – Hędrzak 6:1, 6:2; Zawadzka – A. Mlazga 6:1, 6:0; Gruszczyńska – Wędrocha 6:4, 6:3; Oczachowska – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Shoshyna – Jeleń 6:3, 6:0; Hertel – Bartusek 6:1, 6:1; Wierzbowska – Zawadzka 6:1, 7:5; Oczachowska – Gruszczyńska 6:1, 6:4.

Półfinały: Hertel – Shoshyna 6:2, 4:6, 6:4; Oczachowska – Wierzbowska 4:6, 6:3, 6:1.

Finał: Oczachowska – Hertel 7:6 (6), 6:7 (2), 6:2.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Żuk – Sadal 6:4, 6:0; K. Gajewski – Mruk 6:3, 6:0; Sikharulidze – Krawcewicz 3:0 i krecz Krisa; (6) Galus – Wargocki 6:2, 6:0; (4) Gryńkowski – W. Kasperski 6:0, 7:6 (1); Szajrych – Skonieczny 6:3, 2:0 i krecz Michała; Nazaruk – Szczęsny 6:3, 6:2; (5) Marek – Tsebrenko 6:0, 6:3; (8) Panfil – Kopcik 6:4, 7:6 (5); Y. Wójcik – Chudy 6:0, 6:3; Taczała – Konopko 6:0, 6:0; (3) Kolasiński – Bienkiewicz 5:7, 6:4, 6:4; (7) Mikuła – Walków 6:7 (5), 7:5, 6:1; Drzewiecki – A. Kwiatkowski 6:2, 6:2; Ziomber – K. Górecki 6:2, 6:1; (2) J. Zieliński – Bedra 6:3, 1:6, 6:0. 

Druga runda: Żuk – K. Gajewski 6:0, 6:4; Galus – Sikharulidze 6:2, 6:4; Szajrych – Gryńkowski 2:6, 6:3, 7:6 (2); Marek – Nazaruk 6:7 (5), 6:2, 6:4; Y. Wójcik – Panfil 6:0, 6:0 (walkower); Kolasiński – Taczała 3:6, 6:3, 7:6 (4); Drzewiecki – Mikuła 6:4, 3:6, 6:1; J. Zieliński – Ziomber 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Żuk – Galus 6:3, 6:4; Marek – Szajrych 7:5, 6:3; Y. Wójcik – Kolasiński 2:6, 6:4, 7:6 (5); Drzewiecki – J. Zieliński 6:2, 7:5.

Półfinały: Żuk – Marek 6:4, 3:6, 6:3; Drzewiecki – Y. Wójcik 6:3, 6:2. 

Finał: Żuk – Drzewiecki 6:2, 4:6, 6:1. 

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Hertel/Shoshyna – bye; Krygier/Nebelska – Czerny/Szulc 6:0, 6:3; (3) Duhl/Hędrzak – bye; Mlazga/Przybylska – Kołowrotkiewicz/Kus 6:2, 6:1; Szczepańska/Wierzbowska – Jeleń/Wędrocha 7:5, 2:6, 10:5; Foryś/Szymczuch – (4) Buczyńska/Sosnowska 6:4, 4:6, 10:3; Wira/Zawadzka – Bartusek/Gruszczyńska 7:6 (3), 6:2; (2) Jaśkiewicz/Oczachowska – bye.

Ćwierćfinały: Hertel/Shoshyna – Krygier/Nebelska 6:0, 6:0 (walkower); Duhl/Hędrzak – Mlazga/Przybylska 6:2, 7:5; Szczepańska/Wierzbowska – Foryś/Szymczuch 6:4, 6:1; Jaśkiewicz/Oczachowska – Wira/Zawadzka 6:2, 6:2. 

Półfinały: Hertel/Shoshyna – Duhl/Hędrzak 6:0, 6:3; Szczepańska/Wierzbowska – Jaśkiewicz/Oczachowska 4:6, 6:2, 10:8.

Finał: Hertel/Shoshyna – Szczepańska/Wierzbowska 6:1, 6:3. 

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/Walków – bye; Galus/Taczała – Kasperski/Ziomber 6:4, 6:0; (3) Kowalczyk/Panfil – bye; Szajrych/Wargocki – Bedra/Tsebrenko 7:5, 6:4; Chudy/Szczęsny – Konopko/Kwiatkowski 6:2, 6:2; (4) Mikuła/Wójcik – Andrzejczak/Andrzejczak 6:0, 6:0 (walkower); Gajewski/Nazaruk – Skonieczny/Tadyszak 6:3 6:2; (2) Marek/Zieliński – bye.

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Walków – Galus/Taczała 6:3, 7:6 (10); Szajrych/Wargocki – Kowalczyk/Panfil 6:0, 6:0 (walkower); Mikuła/Wójcik – Chudy/Szczęsny 6:1, 6:2; Marek/Zieliński – Gajewski/Nazaruk 6:4, 6:4.

Półfinały: Drzewiecki/Walków – Szajrych/Wargocki 6:2, 6:4; Mikuła/Wójcik – Marek/Zieliński 6:7 (6), 7:6 (3), 10:7. 

Finał: Drzewiecki/Walków – Mikuła/Wójcik 6:4, 3:6, 10:7.

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: Kołowrotkiewicz – bye; (1) J. Przybylska – (10) A. Mlazga 6:4, 6:1; Wira – (2) Jodłowska 7:6 (2), 7:5; (12) Slobodian – (3) Samberger 6:3, 6:2; (4) Nebelska – (11) Al. Schmidt 6:0, 6:2; (5) Czerny – (8) Pyrek 6:0, 6:2; (5) W. Szulc – Majkowska 7:6 (1), 6:4; (7) Dziewięcka – (9) Majczyna 6:1, 6:1.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (2) Tsebrenko – bye; Pawelski – B. Andrzejczak 6:2, 6:2; (3) Kuczyński – bye; Szajrych – (14) Brzózka 6:0, 6:2; (6) Biliński – bye; Chudy – Gadzała 6:0, 6:0; (7) K. Kowal – bye; Kopcik – (13) Tadyszak 2:6, 6:2, 6:2; (8) M. Adamek – bye; (16) Mruk – Shum 6:2, 6:0; (9) M. Matuszewski – bye; Sikharulidze – (12) Pilaczyński 6:4, 7:5; (10) Kuś – J. Andrzejczak 6:3, 6:1; Sadal – Holovchenko 6:0, 6:1; Taczała – (11) Szic  6:4, 6:1; Wereszka – P. Pawlak II 6:1, 6:4.  

Druga runda: Tsebrenko – Pawelski 6:4, 7:5; Szajrych – Kuczyński 6:0, 6:2; Chudy – Biliński 7:6 (5), 1:6, 6:4; Kopcik – K. Kowal 6:1, 6:0; Mruk – M. Adamek 6:3, 3:6, 6:3; Sikharulidze – M. Matuszewski 7:6 (0), 6:2; Sadal – Kuś 6:2, 6:2; Taczała – Wereszka 6:2, 6:0. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności