Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Kawa - Al Nabhani 7:5, 6:1; Piter - Ho 6:0, 6:3; Namigata - Mane 6:0, 6:0; Bolkvadze - Palha 6:4, 6:4; Strakhova - Desai 6:1, 6:4; Hsu - Kukharchuk 7:6, 7:5; Naydenova - Chernyshova 6:4, 6:0; Gervais - Anshba 7:6, 6:2.

Aktualności

Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn

Na kortach w Gliwicach rozgrywane były 90. mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

Triumfatorami zostali 17-letnia Daria Kuczer i dwa lata od niej starszy Hubert Hurkacz. Kuczer i Mateusz Kowalczyk sięgnęli po dwa złote medale.

Jednym z patronów medialnych mistrzostw był nasz portal. Kuczer w finale pokonała Justynę Jegiołkę. W deblu Daria zwyciężyła wraz z Aleksandrą Buczyńską. Hurkacz w finale był lepszy od Grzegorza Panfila. W deblu złoto dla Kowalczyka i Szymona Walkowa. W mikście brylowali Agata Borgman i Kowalczyk.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – Wysoczańska 4:6, 6:2, 6:3; Sasiak – Wędrocha 6:2, 6:7 (4), 6:2; Sosnowska – Grzywocz 6:4, 7:5; (5) P. Lewandowska – M. Gałka 6:1, 6:3; Kuczer – (3) Borgman 6:4, 6:1; Zakordoniec – Widerska 4:6, 6:3, 6:2; J. Skrzypczyńska – Kostek 6:1, 6:3; Brózda – (8) Szymczuch 1:6, 6:3, 6:2; M. Kowalska – (6) J. Przybylska 6:1, 6:2; A. Mlazga – Kostka 6:1, 6:0; Chwalińska – Jastrzębska 7:5, 4:0 i krecz Pauliny; (4) Podlińska – Bednarczyk 6:1, 6:1; Czarnik – (7) Zajda 6:1, 6:1; Polańska – Wilk 6:3, 6:2; Jegiołka – Dobrowolska 6:4, 2:6, 6:0; (2) Bieńkowska – Buczyńska 6:1, 6:2.

Druga runda: Iwaniuk – Saska 6:2, 7:5; P. Lewandowska – Sosnowska 6:4, 6:4; Kuczer – Zakordoniec 6:3, 6:0; Brózda – J. Skrzypczyńska 6:0, 6:0; M. Kowalska – A. Mlazga 6:3, 6:4; Chwalińska – Podlińska 6:1, 6:2; Polańska – Czarnik 4:6, 6:3, 6:2; Jegiołka – Bieńkowska 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: P. Lewandowska – Iwaniuk 6:4, 6:1; Kuczer – Brózda 3:6, 6:3, 7:5; Chwalińska – M. Kowalska 6:4, 0:6, 6:4; Jegiołka – Polańska 6:3, 6:4.

Półfinały: Kuczer – P. Lewandowska 6:0, 6:0; Jegiołka – Chwalińska 2:6, 6:2, 6:3.

Finał: Kuczer – Jegiołka 6:4, 6:3.

13516717_1110951375627794_3387315964862325801_n

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Panfil – Królik 6:3, 6:2; W. Lutkowski – Janik 6:0, 6:3; Jędruszczak – Śmietana 6:0, 6:0; (8) Teurer – Kac. Mularczyk 6:3, 6:3; (3) Gajewski – D. Chmielewski 6:1, 6:3; Przysiężny – Kazanowski 6:7 (7), 6:4, 6:4; Smoła – A. Kowalski 6:2, 6:1; (5) Kapaś – Nazaruk 6:4, 6:1; K. Kaleta – (6) Andrzejczuk 6:0, 4:6, 6:4; J. Zieliński – Szumański 1:6, 6:3, 6:3; Nispoń – K. Mlazga 6:2, 6:1; (4) Hurkacz – F. Kaleta 6:1, 6:2; Łomacki – (7) Walków 6:3, 6:4; Majchrowicz – Zawisza 6:4, 7:5; Kowalczyk – M. Wojnar 6:7 (6), 6:2, 6:1; (2) Gawron – Wójcik 6:2, 6:3.

Druga runda: Panfil – W. Lutkowski 6:4, 6:4; Teurer – Jędruszczak 7:6 (4), 5:7, 6:2; Przysiężny – Gajewski 6:0, 6:1; Smoła – Kapaś 6:1, 2:6, 6:0; J. Zieliński – K. Kaleta 1:6, 6:3, 7:5; Hurkacz – Nispoń 6:3, 6:3; Łomacki – Majchrowicz 6:2, 6:4; Kowalczyk – Gawron 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Panfil – Teurer 6:2, 6:2; Przysiężny – Smoła 7:5, 7:6 (5); Hurkacz – J. Zieliński 6:1, 6:1; Łomacki – Kowalczyk 2:6, 6:3, 6:4.

Półfinały: Panfil – Przysiężny 7:6 (5), 6:1; Hurkacz – Łomacki 7:6 (4), 6:0.

Finał: Hurkacz – Panfil 5:7, 6:3, 3:1 i krecz Grzegorza.

hurki

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Odrzywołek/Polańska – bye; M. Gałka/Widerska – Schmidt/Skrzypczyńska 6:2, 6:1; (3) Borgman/Podlińska – Grzywocz/Wilk 7:5, 6:4; Brózda/Jegiołka – Iwaniuk/J. Przybylska 6:1, 6:0; Bednarczyk/Bieńkowska – Kostka/Mlazga 6:3, 6:1; (4) Buczyńska/Kuczer – Kostek/Stępnik walkower; Szymczuch/Wira – Światłoń/Zajda 6:4, 6:2; P. Lewandowska/Sosnowska – (2) Dobrowolska/Domagała 3:6, 6:2, 12:10.

Ćwierćfinały: Odrzywołek/Polańska – Gałka/Widerska 6:2, 7:6 (5); Brózda/Jegiołka – Borgman/Podlińska 6:3, 6:2; Buczyńska/Kuczer – Bednarczyk/Bieńkowska 6:2, 6:7 (5), 10:3; Szymczuch/Wira – P. Lewandowska/Sosnowska 6:2, 6:1.

Półfinały: Brózda/Jegiołka – Odrzywołek/Polańska 6:0, 6:1; Buczyńska/Kuczer – Szymczuch/Wira 6:3, 6:3.

Finał: Buczyńska/Kuczer – Brózda/Jegiołka 4:6, 7:6 (3), 12:10.

13466381_1111599652229633_7402101510297775339_n

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Majchrowicz/J. Zieliński – bye; Iżycki/Nazaruk – Kossek/Smoła 4:6, 7:6 (7), 12:10; (4) Gawron/Panfil – Teurer/Zawisza 6:1, 6:1; Janik/Koniusz – K. Pociej/Śmietana 6:4, 6:3; Królik/W. Lutkowski – Jędruszczak/Kazanowski 6:4, 6:4; (3) Gajewski/Łomacki – A. Mlazga/K. Mlazga 6:4, 6:1; Maroszek/Wójcik – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 6:4, 6:4; (2) Kowalczyk/Walków – bye.

Ćwierćfinały: Majchrowicz/J. Zieliński – Iżycki/Nazaruk 6:2, 6:4; Gawron/Panfil – Janik/Koniuszk 6:0, 6:7 (3), 10:7; Królik/W. Lutkowski – Gajewski/Łomacki 6:4, 6:4; Kowalczyk/Walków – Maroszek/Wójcik 6:4, 6:0.

Półfinały: Gawron/Panfil – Majchrowicz/J. Zieliński 5:7, 7:6 (4), 10:6; Kowalczyk/Walków – Królik/W. Lutkowski 6:2, 3:1 i krecz.

Finał: Kowalczyk/Walków – Gawron/Panfil 6:4, 0:6, 10:1.

13501825_1111629445559987_700225021318610834_n

MIKST

Pierwsza runda: (1) Borgman/Kowalczyk – Paczena/Piątek 6:4, 6:3; Sosnowska/K. Pociej – Stępnik/Ł. Chmielewski 6:0, 6:2; Sobaszkiewicz/Kapaś – (4) Domagała/Teurer 6:3, 6:3; J. Przybylska/Nispoń – Gałka/D. Chmielewski 2:6, 6:3, 10:5; A. Mlazga/Kac. Mularczyk – Dobrowolska/Maroszek 6:3, 4:6, 10:7; Wira/Dembek – (3) Buczyńska/Kazanowski 7:6 (2), 6:3; Czarnik/Janik – Odrzywołek/Smoła 6:3, 6:3; Szymczuch/A. Mlazga – (2) Brózda/J. Zieliński 6:3, 3:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Borgman/Kowalczyk – Sosnowska/K. Pociej 6:0, 6:3; Sobaszkiewicz/Kapaś – Przybylska/Nispoń 7:5, 6:4; Wira/Dembek – Mlazga/Mularczyk 6:3, 6:1; Szymczuch/A. Mlazga – Czarnik/Janik 7:5, 6:1.

Półfinały: Borgman/Kowalczyk – Sobaszkiewicz/Kapaś 6:4, 1:6, 10:7; Wira/Dembek – Szymczuch/A. Mlazga 6:4, 3:6, 10:8.

Finał: Borgman/Kowalczyk – Wira/Dembek 6:1, 6:3.

13533164_1111510812238517_6180566009594688162_n

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: A. Mlazga – Wira 7:5, 6:2; Pietras – Schmidt 4:6, 6:2, 6:2; N. Komar – Wędzonka 7:6 (3), 6:4; M. Kowalska – Mencwel 6:0, 6:1.

Druga runda: A. Mlazga – (1) Stępnik 6:2, 6:0; (2) Dobrowolska – Kulesza 6:1, 6:0; (3) Kostek – Pietras 7:5, 4:6, 6:3; (4) Zakordoniec – N. Komar 6:3, 6:4; (5) Kostka – Woźny 6:1, 6:2; Wysoczańska – (6) Bogus 6:0, 6:0; M. Kowalska – (7) Światłoń 6:0, 6:0; Widerska – (8) Rojek 6:4, 6:2.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Borkowski – bye; (12) K. Mlazga – Kuś 6:0, 6:1; (2) Królik – bye; (9) Walkusz – Iżycki 6:4, 7:5; Nispoń – (3) A. Mlazga 7:5, 6:2; (14) Kac. Mularczyk – Stach 6:1, 6:2; (4) Maroszek – K. Pociej 6:2, 6:2; Szumański – (11) Kon. Mularczyk 6:1, 6:1; (5) Piątek – K. Kowal 6:0, 6:1; (15) A. Kowalski – Bandura 6:4, 6:3; (6) D. Chmielewski – Zasada 6:2, 6:2; Wrzoł – (13) Kozielski 7:6 (4), 7:6 (0); (7) A. Mruk – Obuchowicz 6:2, 6:1; J. Zieliński – (10) Tadyszak 6:1, 6:4; Dembek – (8) Duś 6:2, 6:1; Smoła – (16) Ł. Chmielewski 6:1, 6:3.

Druga runda: K. Mlazga – Borkowski 6:2, 6:2; Królik – Walkusz 5:7, 6:4, 6:3; Nispoń – Kac. Mularczyk 7:6 (5), 6:4; Szumański – Maroszek 6:3, 6:4; A. Kowalski – Piątek 7:6 (1), 2:6, 6:4; D. Chmielewski – Wrzoł 6:3, 6:2; J. Zieliński – A. Mruk 6:1, 6:3; Smoła – Dembek 7:6 (1), 4:6, 6:3.

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności