Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Mistrzostwa Polski krasnali – wyniki

W Piotrkowie Trybunalskim rozgrywane były XII Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali.

Zawody dla graczy do lat 10 mają rangę nieoficjalnego krajowego czempionatu. Złote medale wywalczyli Daria Górska i Goran Zgoła.

W półfinałach zmagań chłopców znaleźli się Igor Kubalka z MKS Andrychów oraz Jakub Skolasiński z AZS Poznań, Fryderyk Lechno-Wasiutyński z Poznania i Goran Zgoła z AZS Poznań. Po tytuł sięgnął Zgoła.

Do najlepszej czwórki w gronie dziewcząt awansowały Daria Górska z Legii Warszawa, Weronika Domańska z Advantage Bielsko-Biała, Kamila Popławska z KT Okuła Białystok i Julia Kiwior z FKKT Kraków. Złoto wywalczyła Górska.

W deblu triumfowali Lechno-Wasiutyński i Zgoła oraz Domańska i Kiwior.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kubalka – bye; Krawczyk – Budzyński 4:1, 4:1; Hapke – Skoczylas 4:1, 4:2; (16) Blom – Klimczak 4:0, 4:0; (9) Surudo – bye; Kołodziejczyk – Wasiak 4:1, 4:2; Trojanowski – F. Pękała 4:2, 4:1; (8) Pankowski – bye; (3) A. Majchrzak – bye; Włodarczyk – Weiner 4:1, 4:2; W. Lewandowski – Allecou 4:2, 4:3; (15) Renkiel – Grabowski 4:1, 4:1; (10) Barcik – bye; Dieu – Kolek 4:0, 4:0; Skolasiński – Grott 4:1, 4:1; (5) Królikowski – bye; (6) Wójcicki – bye; Maranda – Leja 4:1, 4:1; Gołębiowski – Ponitka 4:1, 4:2; (11) Rogoyski – bye; (13) Masier – Kontraktowicz 4:2, 4:2; Kapłon – Okrzesik 4:0, 4:0; Tomaszewski – Kokot 4:2, 0:4, 10:7; (4) Lechno-Wasiutyński – bye; (7) Szostakiewicz – bye; M. Nowak – Czapracki 4:2, 2:4, 10:6; Rycerz – Tomasiak 11:4, 4:2, 10:7; (12) Chęclewski – H. Kwaśniewski 4:2, 3:4, 10:7; (14) Czaczkowski – Ostrowski 4:0, 4:0; Mazur – Michałowski 4:3, 4:0; A. Pękała – Pasyniuk 1:4, 4:2, 10:5; (2) G. Zgoła – bye.

Druga runda: Kubalka – Krawczyk 4:0, 4:0; Blom – Hapke 4:3, 4:2; Surudo – Kołodziejczyk 4:0, 4:1; Trojanowski – Pankowski 4:1, 2:4, 10:4; A. Majchrzak – Włodarczyk 4:2, 4:0; W. Lewandowski – Renkiel 4:1, 4:1; Barcik – Dieu 4:1, 4:0; Skolasiński – Królikowski 4:3, 4:0; Maranda – Wójciki 4:3, 1:4, 10:7; Gołębiowski – Rogoyski 4:1, 4:2; Masier – Kapłon 4:1, 4:1; Lechno-Wasiutyński – Tomaszewski 4:0, 4:0; Szostakiewicz – M. Nowak 4:3, 4:1; Chęclewski – Rycerz 4:0, 4:11; Mazur – Czaczkowski 4:1, 1:4, 10:8; G. Zgoła – A. Pękała 4:0, 4:0.

Trzecia runda: Kubalka – Blom 4:2, 4:2; Trojanowski – Surudo 4:3, 4:3; A. Majchrzak – W. Lewandowski 4:2, 4:1; Skolasiński – Barcik 4:1, 4:2; Maranda – Gołębiowski 4:2, 2:4, 10:5; Lechno-Wasiutyński – Masier 4:1, 4:1; Szostakiewicz – Chęclewski 4:2, 4:3; G. Zgoła – Mazur 4:0, 4:0.

Ćwierćfinały: Kubalka – Trojanowski 4:0, 4:1; Skolasiński – A. Majchrzak 4:0, 4:3; Lechno-Wasiutyński – Maranda 4:1, 4:0; G. Zgoła – Szostakiewicz 4:0, 4:0.

Półfinały: Skolasiński – Kubalka 4:1, 4:2; G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 4:0, 4:1.

Finał: G. Zgoła – Skolasiński 4:1, 4:0.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pieczyńska – Kuczyńska 4:0, 4:1; C. Malaszszak – Langiewicz 3:4, 4:0, 10:8; Caruk – Kulczycka 3:4, 4:1, 10:8; Straszewski – Telżyńska 4:1, 4:2; Piechowicz – Dobija 4:2, 4:0; Mańkowska – Murawska 4:1, 4:3; Wach – Kusiak 4:0, 4:1; Bergler – Majewska 4:3, 4:0; Gołda – Gasz 4:2, 4:0; M. Nadajewska – Sobalak 4:0, 4:1; Moszczak – Ostrowska 4:0, 4:1; Ciesielczyk – Makaro 4:0, 4:3; Borowska – Daroszewska 4:2, 4:3.

Druga runda: (1) Górska – Strzelecka 4:0, 4:1; Pieczyńska – (16) Kosowska 4:3, 4:2; (10) Szczepaniak – C. Malaszszak 4:2, 4:3; (7) Twarowska – Caruk 4:0, 4:1; (3) Domańska – Kisiel 4:1, 4:0; Straszewski – (14) Dąbrowska 4:1, 4:3; (9) Orlińska – Piechowicz 4:1, 4:0; (8) Ewald – Mańkowska 4:0, 4:1; (5) Popławska – Wach 4:0, 4:0; (12) Witkowska – Bergler 4:0, 4:1; (13) Rogala – Gołda 4:0, 4:2; (4) Bednarz – M. Nadajewska 3:4, 4:0, 10:4; (6) Matuszewski – Moszczak 4:1, 2:4, 10:6; Ciesielczyk – (11) Głowacka 4:0, 4:1; Borowska – (15) Sadlik 4:3, 4:2; (2) Kiwior – Stypuła 4:0, 4:1.

Trzecia runda: Górska – Pieczyńska 4:0, 4:0; Twarowska – Szczepaniak 4:2, 4:3; Domańska – Straszewski 4:0, 4:0; Ewald – Orlińska 4:3, 4:2; Popławska – Witkowska 4:1, 4:2; Bednarz – Rogala 4:0, 4:3; Matuszewski – Ciesielczyk 4:2, 4:2; Kiwior – Borowska 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Górska – Twarowska 4:0, 4:0; Domańska – Ewald 4:2, 4:1; Popławska – Bednarz 4:2, 4:0; Kiwior – Matuszewski 4:1, 4:1.

Półfinały: Górska – Domańska 4:0, 4:2; Kiwior – Popławska 3:4, 4:1, 10:5.

Finał: Górska – Kiwior 4:3 (1), 4:3 (5).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Skolasiński/Wasiak – Ostrowski/Rycerz 4:0, 4:0; Pękała/Pękała – Kapłon/Nowak 4:1, 4:2; Chęclewski/Kwaśniewski – Grabowski/Kontraktowicz 4:0, 4:0; Budzyński/Klimczak – Gołębiowski/Kołodziejczyk 4:0, 0:4, 10:6; Czapracki/Leja – Dieu/Kokot 4:1, 4:2; Czaczkowski/Pasyniuk – Hapke/Kolek 4:1, 4:2; Michałowski/Włodarczyk – Maranda/Renkiel 4:3, 4:3.

Druga runda: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Allecou/Surudo 4:0, 4:0; Skolasiński/Wasiak – Pankowski/Weiner 4:3, 4:3; Pękała/Pękała – Blom/Rogoyski 4:0, 1:4, 17:15; Królikowski/Trojanowski – Chęclewski/Kwaśniewski 3:4, 4:3, 10:3; Kubalka/Masier – Budzyński/Klimczak 4:0, 4:3; Szostakiewicz/Tomaszewski – Czapracki/Leja 4:2, 4:2; Lewandowski/Majchrzak – Czaczkowski/Pasyniuk 1:4, 4:3, 10:8; Barcik/Wójcicki – Michałowski/Włodarczyk 4:0, 4:0.

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Skolasiński/Wasiak 4:0, 4:1; Królikowski/Trojanowski – Pękała/Pękała 4:0, 4:1; Królikowski/Trojanowski – Kubalka/Masier 4:2, 1:4, 10:7; Barcin/Wójcicki – Lewandowski/Majchrzak 4:1, 3:4, 10:6.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Królikowski/Trojanowski 4:1, 4:2; Barcik/Wójcicki – Królikowski/Trojanowski 4:1, 4:2.

Finał: Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Barcik/Wójcicki 4:1, 4:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pieczyńska/Straszewski – Makaro/Murawska 4:3, 4:2; Ostrowska/Sadlik – Malaszszak/Rogala walkower.

Druga runda: Domańska/Kiwior – Gołda/Nadajewska 4:0, 4:0; Kosowska/Majewska – Głowacka/Kuczyńska 4:3, 4:1; Orlińska/Piechowicz – Pieczyńska/Straszewski 4:2, 0:4, 10:8; Ewald/Twarowska – Dobija/Mańkowska 4:0, 4:1; Matuszewski/Witkowska – Stypuła/Telżyńska 4:2, 4:2; Ciesielczyk/Kisiel – Bednarz/Bergler 4:2, 4:2; Langiewicz/Moszczak – Ostrowska/Sadlik 4:0, 4:0; Górska/Popławska – Gasz/Szczepaniak 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: Domańska/Kiwior – Kosowska/Majewska 4:0, 4:1; Ewald/Twarowska – Orlińska/Piechowicz 4:1, 4:0; Matuszewski/Witkowska – Ciesielczyk/Kisiel 4:0, 4:2; Górska/Popławska – Langiewicz/Moszczak 4:0, 4:0.

Półfinały: Domańska/Kiwior – Ewald/Twarowska 4:2, 4:1; Górska/Popławska – Matuszewski/Witkowska 3:4, 4:1, 10:8.

Finał: Domańska/Kiwior – Górska/Pawłowska 3:4 (5), 4:0, 10:6.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności