Logo Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE: E. Mertens - Vondrousova 6:1, 5:7, 6:2; Konta - Sakkari 6:4, 7:6 (4); S. Zhang - Gavrilova 6:3, 6:1; Friedsam - Kontaveit 6:3, 6:4; Cornet - Svitolina 6:3, 7:6 (3); Stosur - Kenin 6:2, 6:3; Bertens - Putintseva 6:4, 6:1; Bencic - Kudermetova 6:3, 6:4; Jabeur - Minella 2:6, 6:2, 6:1; Tsurenko - Diyas 6:2, 6:2; Londero - Clarke 6:7 (5), 6:1, 6:3; D. Evans - Albot 7:6 (2), 6:2; Jarry - P. Cuevas 6:1, 7:6 (4); Fabbiano - J. Ward 2:6, 6:3, 6:1; Norrie - Chardy 6:3, 7:6 (4); ANTALYA: Krawietz - Ilkel 6:4, 6:4; Dzumhur - Celikbelik 6:3, 4:6, 6:3; J. Thompson - Klahn 7:6 (7), 6:3; Sonego - Gunneswaran 6:7 (3), 6:0, 7:5.

Aktualności

Mistrzostwa Polski Młodzików – wyniki

W Szczecinie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodzików, czyli tenisistów do lat 14. 

Najwyżej rozstawieni w zawodach zostali Malwina Rowińska z Warszawy i Fryderyk Lechno-Wasiutyński z Parku Rekreacyjno-Sportowego Fair-Playce Poznań. Nie zdobyli złotych medali.

Po tytuły w singlu sięgnęli Weronika Ewald z KT GAT Gdańsk i Goran Zgoła z AZS Poznań. 

W grach podwójnych najlepsi byli: Malwina Rowińska i Daryna Shoshyna (WKS Grunwald Poznań) oraz Igor Kubalka i Adam Majchrzak (obaj MKS Andrychów).

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Rowińska – Piechowicz 6:0, 6:2; Cieśluk – Wartecka 6:2, 7:5; Rajca – Stankiewicz 6:4, 6:4; Bozova – (8) Telżyńska 6:4, 6:2; (3) Górska – Mackiewicz 6:2, 6:3; Podhajecka – Kuczyńska 6:0, 6:2; Orlińska – Gołda 6:4, 6:1; (5) Popławska – Stypuła 6:4, 6:3; (7) Bergler – Mańkowska 6:1, 6:2; D. Shoshyna – Ostraszewska 6:0, 6:0; Straszewska – Koprowska 6:3, 7:5; (4) Pawlikowska – Witkowska 6:1, 6;2; Głowacka – (6) Szczepaniak 7:5, 6:3; Langiewicz – Będkowska 6:2, 6:2; Ciesielczyk – Caruk 6:4, 6:4; (2) Ewald – Pieczyńska 6:2, 6:2. 

Druga runda: Rowińska – Cieśluk 6:2, 6:0; Bozova – Rajca 6:2, 6:2; Górska – Podhajecka 6:1, 6:1; Orlińska – Popławska 6:4, 6:4; Bergler – D. Shoshyna 6:3, 6:1; Pawlikowska – Straszewska 6:0, 6:0; Głowacka – Langiewicz 6:3, 6:0; Ewald – Ciesielczyk 6:0, 6:1.  

Ćwierćfinały: Rowińska – Bozova 6:1, 6:7 (6), 6:3; Górska – Orlińska 6:3, 6:1; Pawlikowska – Bergler 6:4, 6:1; Ewald – Głowacka 6:3, 6:1. 

Półfinały: Rowińska – Górska 6:3, 6:1; Ewald – Pawlikowska 6:4, 6:2.

Finał: Ewald – Rowińska 6:4, 7:6 (5).

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Lechno-Wasiutyński – Kaszowski 6:2, 6:3; Allen – M. Kowal 6:2, 6:3; Juszczak – Gogulski 6:0, 7:5; Janzen – (6) Piekarz 6:3, 7:6 (5); (4) Grzegorzewski – Włodarczyk 6:3, 6:3; Biedermann – Zaorski 6:1, 6:4; Pankowski – H. Kwaśniewski 6:4, 4:6, 7:6 (5); (8) G. Zgoła – Kokot 6:1, 6:0; (7) M. Andrzejczak – A. Majchrzak 6:4, 6:2; Migdalski – Kawałkowski 7:5, 2:6 7:6 (3); Smater – Lange 7:5, 6:2; (3) Jędrzejczak – Barcik 6:1, 6:7 (3), 6:1; (5) Wójcicki – Krzyżosiak-Michnikowski 4:6, 7:5, 6:3; Berkieta – Królikowski 4:6, 7:5, 6:3; Wasiak – Surudo 5:7, 6:0, 7:6 (5); (2) Kubalka – Tomasiak 6:2, 6:3.    

Druga runda: Lechno-Wasiutyński – Allen 6:0, 6:2; Janzen – Juszczak 6:4, 6:1; Grzegorzewski – Biedermann 6:3, 7:6 (3); G. Zgoła – Pankowski 6:1, 6:0; Migdalski – M. Andrzejczak 6:2, 6:3; Jędrzejczak – Smater 6:3, 7:5; Wójcicki – Berkieta 7:6 (2), 6:4; Kubalka – Wasiak 7:6 (3), 6:2.

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński – Janzen 6:2, 6:0; G. Zgoła – Grzegorzewski 2:6, 6:2, 6:2; Jędrzejczak – Migdalski 6:1, 6:3; Kubalka – Wójcicki 3:6, 7:6 (3), 6:4.

Półfinały: G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 6:1, 2:0 i krecz Fryderyka; Kubalka – Jędrzejczak 6:2, 6:2.

Finał: G. Zgoła – Kubalka 5:7, 6:3, 6:1.  

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Rowińska/Shoshyna – (1) Górska/Popławska 6:0, 6:1; Daroszewska/Rajca – Koprowska/Wartecka 6:2, 6:2; (3) Bozova/Ewald – Mackiewicz/Podhajecka 6:3, 6:0; Pawlikowska/Stypuła – Mańkowska/Straszewska 6:1, 6:7 (7), 12:10; Bergler/Będkowska – Chodkowska/Ostraszewska 6:1, 6:0; (4) Głowacka/Witkowska – Pieczyńska/Telżyńska 6:4, 2:6, 10:6; Orlińska/Piechowicz – Ciesielczyk/Stankiewicz 2:6, 6:4, 10:3; (2) Langiewicz/Szczepaniak – Cieśluk/Gołda 7:6 (5), 6:1. 

Ćwierćfinały: Rowińska/Shoshyna – Daroszewska/Rajca 6:0, 6:3; Bozova/Ewald – Pawlikowska/Stypuła 6:3, 6:4; Bergler/Będkowska – Głowacka/Witkowska 7:6 (5), 6:1; Langiewicz/Szczepaniak – Orlińska/Piechowicz 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: Rowińska/Shoshyna – Bozova/Ewald 6:2, 6:4; Langiewicz/Szczepaniak – Bergler/Będkowska 6:2, 7:5.

Finał: Rowińska/Shoshyna – Langiewicz/Szczepaniak 6:3, 6:3. 

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Lechno-Wasiutyński/Zgoła – Berkieta/Juszczak 6:2, 7:5; Allen/Gogulski – Kokot/Kwaśniewski 6:1, 3:6, 10:7; (3) Grzegorzewski/Piekarz – Garbacz/Knitter 6:0, 6:4; Barcik/Wójcicki – Biedermann/Krzyżosiak-Michnikowski 7:5, 7:6 (4); Andrzejczak/Zaorski – Migdalski/Tomasiak 6:2, 6:4; Królikowski/Smater – (4) Janzen/Jędrzejczak 6:2, 3:6, 10:7; Gołębiowski/Kaszowski – Lange/Pankowski 1:6, 7:5, 16:14; (2) Kubalka/Majchrzak – Kowal/Wasiak 6:3, 6:0. 

Ćwierćfinały: Lechno-Wasiutyński/Zgoła – Allen/Gogulski 6:0, 6:2; Grzegorzewski/Piekarz – Barcik/Wójcicki 4:6, 6:1, 10:7; Królikowski/Smater – Andrzejczak/Zaorski 6:0, 6:3; Kubalka/Majchrzak – Gołębiowski/Kaszowski 6:0, 6:0.

Półfinały: Lechno-Wasiutyński/Zgoła – Grzegorzewski/Piekarz 6:4, 6:4; Kubalka/Majchrzak – Królikowski/Smater 6:0, 6:0.

Finał: Kubalka/Majchrzak – Lechno-Wasiutyński/Zgoła 6:3, 7:5. 

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Rajca – Strzyżewska 4:6, 6:3, 6:3; Jankowska – Persson 6:4, 6:2; Piechowicz – Pyrek 6:4, 6:4; J. Piotrowska – Baniak 6:1, 6:4; Cieśluk – Kluska 6:1, 3:6, 6:4; Daroszewska – Kulbiej 6:1, 3:6, 6:4; Chodkowska – Andreou 6:2, 6:4 Caruk – Kudzin 6:3, 6:0; Halbersztadt – Nogala 6:2, 6:2; Wartecka – Murawska 6:2, 2:6, 6:1; D. Shoshyna – Filat 6:0, 6:2; Sawicka – Wach 6:2, 6:3; Ostraszewska – H. Piotrowska 7:5, 6:2; Frątczak – D. Nowak 6:4, 1:1 i krecz Darii; Gołda – Zakrzewska 6:3, 6:4; Piasta – Palus 6:4, 6:4.

Druga runda: Rajca – Jankowska 7:5, 7:6 (7); Piechowicz – J. Piotrowska 7:5, 6:4; Cieśluk – Daroszewska 7:5, 6:4; Caruk – Chodkowska 7:5, 7:5; Wartecka – Halbersztadt 6:3, 6:1; D. Shoshyna – Sawicka 6:1, 6:1; Ostraszewska – Frątczak 6:1, 6:4; Gołda – Piasta 6:0, 6:1.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Gogulski – Błażejczyk 6:1, 6:3; Maranda – Budzyński 6:3, 6:4; Pankowski – W. Lewandowski 6:0, 6:2; Masier – Kołodziejczyk 6:4, 7:6 (1); Allen – Wieczorek 6:4, 6:4; Kulpa – Czapracki 3:6, 6:2, 7:5; Gołębiowski – Grzywacz 6:0, 6:0; Wasiak – Lang 6:4, 4:0 i krecz Karola; Kaszowski – Garbacz 6:3, 3:6, 7:6 (3); Pękała – Knitter 6:1, 6:3; Krawczyk – Dziedzina 4:6, 7:6 (5), 6:3; M. Kowal – Szymczak 4:6, 6:0, 6:1; Krzyżosiak-Michnikowski – Spychalski 6:0, 4:6, 6:1; Michałowski – Chorostin 6:2, 7:5; Włodarczyk – Weiner 6:0, 6:1; Majtyka – Pękała 6:2, 2:6, 6:0.

Druga runda: Gogulski – Maranda 6:3, 4:6, 6:2; Pankowski – Masier 6:1, 6:0; Allen – Gołębiowski 6:4, 6:4; Wasiak – Gołębiowski 6:4, 6:4; Kaszowski – Pękała 6:1, 6:0; M. Kowal – Krawczyk 3:6, 6:2, 6:3; Krzyżosiak-Michnikowski – Michałowski 6:4, 6:0; Włodarczyk – Majtyka 6:2, 6:0.

Kategoria: PZT

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności