Logo Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG: Svitolina - Linette 7:6 (0), 7:5; Teichmann - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 7:5; Rybakina - Cornet 6:3, 7:6 (8); S. Zhang - Burel 6:3, 7:6 (3); HAMBURG: Humbert - Medvedev 6:4, 6:3; Garin - Nishikori 6:0, 6:3; Bautista Agut - Basilashvili 6:4, 6:3; Hanfmann - Monfils 6:4, 6:3; Koepfer - Nishioka 7:6 (0), 4:6, 6:1; Fognini - Kohlschreiber 4:6, 6:1, 7:5; Auger-Aliassime - Sonego 6:2, 7:6 (2); Bublik - Ramos-Vinolas 6:2, 7:6 (5); Khachanov - Struff 7:6 (5), 4:6, 7:5.

Aktualności

Mistrzostwa Polski Młodzików – wyniki

Na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików (do lat 14).

Po tytuły w singlu sięgnęli Laura Stypuła i Tomasz Berkieta. W grach podwójnych zwyciężyli Martyna Mackiewicz i Monika Stankiewicz oraz Tomasz Berkieta i Bruno Kokot.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Stankiewicz – Baniak 6:1, 6:2; Kłys – Milżyńska 6:1, 6:4; Nieradzik – Koczocik 6:1, 6:7 (5), 7:5; (5) Gołda – Kostka 6:7 (4), 6:4, 6:3; (4) Ciesielczyk – Mańkowska 6:4, 6:4; Strzelecka – Jędrzejak 6:2, 6:1; Kulbiej – Frątczak 6:1, 5:7, 6:2; (7) Gniewkowska – Wojtaszczyk 6:2, 6:1; (8) Podhajecka – Mitrzak 6:2, 6:0; Koprowska – Dobija 6:2, 6:4; N. Hurkacz – Grabowska 6:0, 6:1; (3) Stypuła – Czajka 6:4, 7:5; (6) M. Głowacka – M. Nadajewska 6:4, 6:1; Kasprzak – Urbanowicz 6:1, 6:1; Straszewska – Śrutwa 6:2, 6:3; (2) Mackiewicz – Strzyżewska 6:2, 6:2. 

Druga runda: Stankiewicz – Kłys 6:2, 6:1; Gołda – Nieradzik 6:2, 6:4; Ciesielczyk – Strzelecka 6:2, 6:4; Gniewkowska – Kulbiej 4:6, 6:3, 7:6 (4); Podhajecka – Koprowska 6:1, 6:3; Stypuła – N. Hurkacz 6:3, 2:6, 6:3; M. Głowacka – Kasprzak 6:1, 6:1; Straszewska – Mackiewicz 6:3, 6:4. 

Ćwierćfinały: Stankiewicz – Gołda 6:0, 6:1; Gniewkowska – Ciesielczyk 4:6, 7:6 (4), 6:3; Stypuła – Podhajecka 6:2, 7:5; M. Głowacka – Straszewska 4:6, 6:3, 7:5.

Półfinały: Stankiewicz – Gniewkowska 6:4, 6:4; Stypuła – M. Głowacka 6:3, 1:6, 7:6 (6).

Finał: Stypuła – Stankiewicz 7:5, 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta – Garbacz 6:1, 6:4; Kwaśniewski – F. Kosiński 6:3, 6:3; Zarębski – Hrynkiewicz 1:6, 6:1, 6:2; (6) M. Andrzejczak – V. Hnidets 7:6 (7), 6:3; Zemła – (4) Tomasiak 6:3, 6:1; Mitoń – Kulpa 6:4, 6:4; Chorostin – Ostrowski 3:6, 6:2, 6:4; (7) Lange – Januchowski 6:2, 6:1; (5) Kokot – Downar 6:1, 6:1; D. Lewandowski – Michałowski 6:3, 6:0; M. Kowal – Nikołajuk 6:2, 6:1; (3) Migdalski – Zaorski 3:6, 6:4, 6:4; (8) Sasko – Ostaszkiewicz 6:3, 6:3; Ważny – Wygona 6:3, 6:0; Czyrek – Czapracki 6:3, 6:1; (2) Jędrzejczak – Kluczyński 6:0, 6:0. 

Druga runda: Berkieta – Kwaśniewski 6:4, 7:6 (3); M. Andrzejczak – Zarębski 6:4, 6:3; Zemła – Mitoń 6:4, 6:3; Lange – Chorostin 6:0, 6:3; Kokot – D. Lewandowski 6:4, 7:5; Migdalski – M. Kowal 6:3, 3:6, 6:2; Ważny – Sasko 6:3, 6:3; Jędrzejczak – Czyrek 6:2, 6:1.   

Ćwierćfinały: Berkieta – M. Andrzejczak 6:4, 6:4; Lange – Zemła 6:2, 7:5; Migdalski – Kokot 2:6, 6:2, 6:3; Jędrzejczak – Ważny 6:0, 6:2.

Półfinały: Berkieta – Lange 6:1, 6:3; Jędrzejczak – Migdalski 6:1, 6:3.

Finał: Berkieta – Jędrzejczak 6:1, 6:3.    

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Mackiewicz/Stankiewicz – Mitrzak/Wojtaszczyk 6:1, 6:1; Kłys/Koczocik – Baniak/Dobija 6:4, 5:7, 10:2; (4) Koprowska/Straszewska – Kostka/Nadajewska 4:6, 6:1, 10:5; Frątczak/Maćkowiak – Hurkacz/Śrutwa 7:6 (5), 6:4; Kulbiej/Podhajecka – Jędrzejak/Mańkowska 6:3, 6:3; (3) Gniewkowska/Gołda – Kulczycka/Wahl-Maniecka 6:3, 6:1; Czajka/Helińska – Abouhamad/Milżyńska 6:1, 6:2; (2) Głowacka/Stypuła – Strzelecka/Urbanowicz 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Mackiewicz/Stankiewicz – Kłys/Koczocik 6:2, 7:5; Koprowska/Straszewska – Frątczak/Maćkowiak 6:4, 3:6, 10:6; Gniewkowska/Gołda – Kulbiej/Podhajecka 6:4, 3:6, 10:7; Głowacka/Stypuła – Czajka/Helińska 7:6 (5), 4:6, 10:5.

Półfinały: Mackiewicz/Stankiewicz – Koprowska/Straszewska 7:6 (2), 6:3; Gniewkowska/Gołda – Głowacka/Stypuła 6:1, 6:7 (3), 10:3.

Finał: Mackiewicz/Stankiewicz – Gniewkowska/Gołda 6:2, 6:0.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak/Migdalski – Garbacz/Knitter 6:4, 6:0; Czapracki/Hnidets – Downar/Wieczorek 6:2, 6:3; (3) Lange/Tomasiak – Czyrek/Wygona 6:1, 6:0; Kowal/Kwaśniewski – Sasko/Zarębski 4:6, 7:6 (5), 10:6; Michałowski/Spychalski – Struski/Zyguła 6:0, 6:1; (4) Andrzejczak/Zaorski – Hrynkiewicz/Nikołajuk 6:4, 7:5; Januchowski/Nowacki – Kluczyński/Mitoń 4:6, 7:5, 10:1; (2) Berkieta/Kokot – Kosiński/Ważny 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Czapracki/Hnidets 6:2, 6:2; Lange/Tomasiak – Kowal/Kwaśniewski 7:6 (3), 6:4; Andrzejczak/Zaorski – Michałowski/Spychalski 6:0, 6:3; Berkieta/Kokot – Januchowski/Nowacki 6:2, 6:2.

Półfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Lange/Tomasiak 6:4, 4:6, 10:5; Berkieta/Kokot – Andrzejczak/Zaorski 4:6, 6:4, 10:7.

Finał: Berkieta/Kokot – Jędrzejczak/Migdalski 6:2, 6:4. 

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wahl-Maniecka – Kudzin 6:1, 6:3; (10) Koczocik – Centkowska 6:2, 7:6 (5); (2) Drozd – Palus 6:4, 3:6, 7:5; (9) Urbanowicz – Szewalje 6:0, 6:1; (3) Strzelecka – W. Chmielewska 6:1, 6:1; (13) Abouhamad – Grochowska 6:1, 6:3; (4) Frątczak – Stanglewicz 6:1, 6:0; (11) Maćkowiak – Mrzygłód 6:3, 6:1; (5) P. Aleksandrowicz – Kawalec 6:4, 6:1; (12) N. Hurkacz – Teuchmann 6:2, 6:0; (6) Kłys – Starczewska 6:1, 6:3; Jastrząbek – (15) Klimas 5:7, 7:5, 7:5; (7) Kulczycka – Bober 6:1, 6:1; (16) Grabowska – Bilak 6:3, 6:1; (8) Dobija – N. Kowal 6:0, 6:0; (14) Jednacz – Rybarkiewicz 6:0, 6:1. 

Druga runda: Koczocik – Wahl-Maniecka 6:2, 2:6, 6:2; Urbanowicz – Drozd 6:4, 7:5; Strzelecka – Abouhamad 6:2, 4:6, 6:3; Frątczak – Maćkowiak 6:3, 6:1; N. Hurkacz – P. Aleksandrowicz 7:5, 0:6, 6:2; Kłys – Jastrząbek 6:1, 6:3; Grabowska – Kulczycka 6:3, 6:4; Dobija – Jednacz 7:6 (4), 3:6, 6:2.  

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Nikołajuk – Gryń 6:2, 6:1; (14) Nowacki – Załoga 6:3, 6:3; (2) Spychalski – Kowalik 6:1, 6:1; (9) V. Hnidets – Czepiel 6:0, 6:1; (3) Januchowski – Szczeciak 6:0, 6:2; Sterniczuk – (13) O. Wiśniewski 6:1, 6:3; (4) Garbacz – Mar. Dójczyński 6:0, 6:0; Zelek – (12) Małecki 6:7 (4), 6:4, 6:3; (5) A. Wieczorek – Skupiński 6:2, 6:4; (16) Kulpa – Miszczak 6:2, 6:3; (6) Wygona – Kolek 6:2, 6:7 (8), 6:3; M. Grott – (10) Makieła 6:2, 2:6, 6:3; W. Lewandowski – (7) Struski 7:5, 7:5; (15) Chorostin – Knitter 6:7 (4), 6:0, 6:1; Kędzia – (8) Kęsy 7:6 (3), 6:2; Ostaszkiewicz – (11) Zyguła 2:6, 6:4, 6:1.    

Druga runda: Nikołajuk – Nowacki 6:1, 6:3; V. Hnidets – Spychalski 6:1, 6:3; Januchowski – Sterniczuk 3:6, 6:2, 6:4; Garbacz – Zelek 6:0, 6:1; Kulpa – A. Wieczorek 7:5, 4:6, 6:4; Wygona – M. Grott 6:0, 6:1; Chorostin – W. Lewandowski 6:3, 6:1; Ostaszkiewicz – Kędzia 6:0, 6:0.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności