Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Mistrzostwa Polski młodzików – wyniki

W Bytomiu na obiekcie KS Górnik rozgrywane były mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

Złoty medal w gronie dziewcząt zdobyła Aleksandra Wierzbowska, która w finale była skuteczniejsza od Alicji Niedźwieńskiej.

Wśród chłopców triumfował Piotr Pawlak. Srebro dla Marcela Politowicza. W grach podwójnych najlepsi byli Laura Duhl i Wiktoria Saska oraz Maks Kaśnikowski i Piotr Pawlak.

13495157_10206593601378477_3167567199749711107_n

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Wnuczek 6:1, 6:2; Kus – Lange 6:2, 6:3; Samberger – Maciejczyk 6:3, 7:5; (7) Saska – M. Domagała 6:0, 6:3; (3) Szczepańska – Nebelska 6:3, 6:2; Częścik – Schab 6:1, 6:3; Szynkowska – Gołaś 6:0, 6:4; (5) Duhl – Wawrowska 6:3, 6:0; (6) Niedźwieńska – Bohm 6:1, 6:3; Szpakowska – Syczuk 6:2, 6:4; Mazurek – Daszkiewicz 0:6, 7:6 (7), 6:4; (4) Ejsmont – Uzarek 6:1, 6:3; (8) Takmadżan – Krajewska 7:6 (3), 7:5; Kopel – Formella 6:3, 6:3; B. Przybylska – Smejlis 6:4, 6:3; (2) Bartusek – Gustowska 7:5, 7:6 (4).

Druga runda: Wierzbowska – Kus 6:1, 6:0; Saska – Samberger 6:2, 6:0; Szczepańska – Częścik 6:0, 6:2; Duhl – Szynkowska 6:1, 6:1; Niedźwieńska – Szpakowska 6:2, 7:6 (2); Ejsmont – Mazurek 6:1, 6:1; Takmadżan – Kopel 6:2, 6:3; Bartusek – B. Przybylska 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Saska 6:3, 6:4; Duhl – Szczepańska 6:4, 6:4; Niedźwieńska – Ejsmont 6:1, 6:3; Bartusek – Takmadżan 6:2, 6:1.

Półfinały: Wierzbowska – Duhl 6:2, 7:5; Niedźwieńska – Bartusek 6:4, 6:3.

Finał: Wierzbowska – Niedźwieńska 7:6 (5), 6:0.

13442388_10154180494207649_2079434626731520143_n

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Z. Szabo – Tatera 6:1, 6:1; Sowa – Orlikowski 5:7, 6:1, 6:0; Kusiewicz – S. Szic 6:1, 7:6 (4); (7) Kielan – Skuratko 4:6, 6:4, 6:0; (4) Politowicz – Tomański 6:3, 6:2; Ohme – Stokowski 6:0, 6:2; Federowicz – Bartoszek 7:5, 6:3; (5) Szajrych – P. Wiśniewski 6:0, 6:0; (6) D. Wiśniewski – Cisło 6:2, 6:3; Manczak- Mancewicz – Borzych 6:3, 6:2; Stochmal – Mruk 7:5, 6:4; (3) Pawlak – Gładysz 6:0, 6:4; Kamrowski – (8) Wajdemajer 6:4, 6:2; Lesman – Marchewka 6:4, 1:6, 6:1; Świderski – Zdzuj 3:6, 6:4, 6:2; (2) Kaśnikowski – Herok 6:4, 6:1.

Druga runda: Z. Szabo – Sowa 3:6, 6:4, 6:2; Kielan – Kusiewicz 3:6, 6:1, 6:3; Politowicz – Ohme 6:7 (6), 6:1, 6:1; Szajrych – Federowicz 6:4, 6:2; D. Wiśniewski – Mancza-Mancewicz 6:1, 6:2; Pawlak – Stochmal 6:2, 6:0; Kamrowski – Lesman 6:0, 6:1; Kaśnikowski – Świderski 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kielan – Z. Szabo 6:1, 6:3; Politowicz – Szajrych 6:4, 6:4; Pawlak – D. Wiśniewski 7:6 (4), 7:6 (4); Kaśnikowski – Kamrowski 6:1, 6:2.

Półfinały: Politowicz – Kielan 7:6 (5), 6:4; Pawlak – Kaśnikowski 6:4, 6:2.

Finał: Pawlak – Politowicz 6:1, 6:2.

13450837_10154180493657649_8398334060103900465_n

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Szczepańska/Wierzbowska – Bohm/Szpakowska walkower; Nebelska/Takmadżan – Niedźwieńska/Wawrowska 6:4, 2:6, 10:7; (3) Ejsmont/Szynkowska – Daszkiewicz/Krajewska 6:0, 6:3; Lange/Wnuczek – Częścik/Syczuk 4:2 i krecz; Kus/Uzarek – Maciejczyk/Przybylska 6:2, 6:3; (4) Bartusek/Smejlis – Gołaś/Kotylak 6:1, 6:4; Gustowska/Mazurek – Domagała/Samberger 6:1, 6:0; (2) Duhl/Saska – Formella/Kopel 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Szczepańska/Wierzbowska – Nebelska/Takmadżan 6:0, 6:2; Ejsmont/Szynkowska – Lange/Wnuczek 6:0, 6:4; Bartusek/Smejlis – Kus/Uzarek 6:2, 7:6 (4); Duhl/Saska – Gustowska/Mazurek 6:1, 6:1.

Półfinały: Szczepańska/Wierzbowska – Ejsmont/Szynkowska 6:2, 6:3; Duhl/Saska – Bartusek/Smejlis 6:2, 6:0.

Finał: Duhl/Saska – Szczepańska/Wierzbowska 1:6, 6:3, 10:7.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Pawlak – bye; Mruk/Szabo – Kusiewicz/Sowa 6:1, 4:6, 10:6; (3) Gładysz/Wajdemajer – Bartoszek/Sroka 6:3, 6:3; Federowicz/Zdzuj – Herok/Marchewka 6:3, 6:3; Stochmal/Stokowski – Skuratko/Tatera 6:4, 6:2; (3) Kamrowski/D. Wiśniewski – Borzych/Manczak-Mancewicz 6:1, 6:3; Cisło/Kielan – Kopcik/Sławik 6:1, 6:1; (2) Politowicz/Świderski – bye.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Pawlak – Mruk/Szabo 6:0, 6:7 (2), 10:7; Gładysz/Wajdemajer – Federowicz/Zdzuj 6:1, 5:7, 10:7; Kamrowski/D. Wiśniewski – Stochmal/Stokowski 6:2, 6:2; Cisło/Kielan – Politowicz/Świderski 6:1, 4:6, 10:7.

Półfinały: Kaśnikowski/Pawlak – Gładysz/Wajdemajer 2:6, 7:5, 10:8; Cisło/Kielan – Kamrowski/D. Wiśniewski 6:4, 6:3.

Finał: Kaśnikowski/Pawlak – Cisło/Kielan 6:2, 1:6, 10:4.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Częścik – bye; Ways – Demianiuk 6:3, 6:3; Samberger – bye; Borzęcka – Podulka 1:0 i krecz Ewy; Wawrowska – bye; Konopka – O. Dembek 6:4, 7:5; Mazurek – Żukowska 6:3, 6:3; Carpenter – Maniawska 6:4, 6:4; Bohm – Lelonek 6:0, 6:1; Szkudlarek – Schleifer 6:0, 6:0; Syczuk – Zaremba 4:6, 6:1, 6:3; M. Domagała – Płocica 6:0, 6:4; Kotylak – Piechowicz; B. Przybylska – Z. Kowalska 6:4, 6:0; Maciejczyk – Szulc 6:1, 6:2; Niewiadomska – Bryniak 7:5, 7:6 (2).

Druga runda: Częścik – Ways 7:6 (6), 6:0; Samberger – Borzęcka 6:0, 6:1; Wawrowska – Konopka 6:1, 6:3; Mazurek – Carpenter 6:3, 6:3; Bohm – Szkudlarek 6:0, 6:4; M. Domagała – Syczuk 3:6, 7:6 (4), 6:2; B. Przybylska – Kotylak 3:6, 6:2, 6:1; Maciejczyk – Niewiadomska 6:0, 6:0.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: S. Szic – Stąpór 6:2, 6:2; Kopcik – Kopta 6:4, 6:3; Błachnio – Sopoliński 6:3, 6:4; Romer – Górniak 6:3, 6:4; Krotowski – Sławik 6:0, 6:1; Bednarski – Szkudlarek 6:1, 6:0; Tatera – Kopka 3:6, 7:6 (4) i krecz Maksymiliana.

Druga runda: S. Szic – Kuźniar 6:3, 1:0 i krecz Jana; Markowski – Jezierski 6:4, 6:1; Sowa – Michałowski 6:1, 6:0; Kopcik – Mańkowski 3:6, 6:3, 6:1; Marchewka – Błachnio; A. Bojarski – Królak 6:2, 6:1; Herok – Romer 6:2, 6:1; Sroka – Klich 6:3, 2:6, 6:2; Dziopak – Krotowski 7:5, 6:1; Manczak-Mancewicz – Lis 6:0, 6:1; Orlikowski – Bednarski; Hahn – Strzałkowski 6:2, 6:2; Bartoszek – Szczap 6:1, 6:1; Tatera – Gadzała 6:3, 3:2 i krecz Mateusza; Gawlak – Kandefer 7:6 (5), 6:4; Skuratko – Góra 6:4, 6:1.

Trzecia runda: S. Szic – Markowski 7:5, 6:1; Sowa – Kopcik 6:1, 6:3; Marchewka – A. Bojarski walkower; Herok – Sroka 6:4, 6:0; Manczak-Mancewicz – Dziopak 6:2, 6:4; Orlikowski – Hahn 6:1, 6:0; Bartoszek – Tatera 6:3, 6:1; Skuratko – Gawlak 6:2, 6:3.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności