Polski Tenis

WYNIKI

PARMA WTA 250: Schmiedlova - V. Williams 5:7, 6:2, 6:2; S. Williams - Pigato 6:3, 6:2; Stephens - McNally 7:6 (4), 6:4; Garcia - Ormaechea 6:4, 6:4; Siniakova - Tauson 6:1, 6:3; Di Giuseppe - Hibino 7:5, 7:6 (5); Sorribes Tormo - Pera 6:4, 6:2; Giorgi - McHale 6:7 (4), 6:4, 6:4; BELGRAD WTA 250: Putintseva - Juvan 4:6, 6:2, 6:1; L. Fernandez - Hercog 7:5, 6:1; Krunic/Stojanovic - Kania-Choduń/Wachaczyk 6:3, 6:1; LYON ATP 250: Bedene - G. Simon 6:2, 6:3; Norrie - Moutet 7:5, 6:3; Nishioka - Humbert 3:6, 6:3, 6:4; Korda - Herbert 7:6 (5), 6:4; GENEWA ATP 250: Cazaux - Mannarino 6:3, 6:7 (5), 6:3; Sandgren - Caruso 6:3, 6:4; Andujar - Thompson 6:0, 6:4.

Mistrzostwa Polski skrzatów – wyniki

przez maka

AT Promasters Szczecin gościło uczestników mistrzostw Polski skrzatów (do lat 12).

Na starcie pojawili się m.in. Ada Piestrzyńska, Zuzanna Kubacha, Filip Pieczonka, Olaf Pieczkowski, Adam Kulig czy Martyn Pawelski.

W singlu tytuł wywalczyli Piestrzyńska i Pieczonka. W grze podwójnej triumfowali Kubacha z Malwiną Rowińską oraz Kulig z Pawelskim.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Piestrzyńska – Pawlikowska 6:1, 6:1; Janiszek – Kromolicka 6:0, 6:2; Paul – Schmidt 6:3, 7:6 (4); (8) Stokłosa – Chyba 7:5, 3:6, 10:7; (4) Świerczyńska – Michta 6:0, 6:3; Jodłowska – Matuszewski 7:6 (4), 6:3; Buryło – Downar 6:2, 6:3; Turczuk – (5) Jeschke 4:6, 7:6 (5), 10:1; (7) Górska – Szymańska 6:1, 6:0; Kiwior – Braziewicz 6:0, 6:2; Łężniak – Pieczyńska 6:1, 6:2; Popławska – (4) Rowińska 7:6 (2), 3:6, 12:10; (6) Węgrzyn – Bajorek 6:4, 6:4; Wróblewska – Lang 6:1, 6:2; Orlińska – Skarżyńska 6:4, 6:3; (2) Kubacha – Lipiec 1:6, 6:2, 10:6.

Druga runda: Piestrzyńska – Janiszek 6:0, 6:2; Stokłosa – Paul 6:3, 6:1; Świerczyńska – Jodłowska 6:1, 6:3; Buryło – Turczuk 7:6, 7:5; Górska – Kiwior 6:2, 6:1; Popławska – Łężniak 6:2, 6:2; Węgrzyn – Wróblewska 6:0, 3:6, 10:7; Kubacha – Orlińska 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Piestrzyńska – Stokłosa 6:1, 6:3; Świerczyńska – Buryło 4:6, 6:4, 10:4; Górska – Popławska 6:3, 0:6, 10:3; Kubacha – Węgrzyn 6:0, 6:3.

Półfinały: Piestrzyńska – Świerczyńska 6:3, 6:4; Kubacha – Górska 7:6, 6:1.

Finał: Piestrzyńska – Kubacha 6:3, 6:2.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Pieczonka – Włodarczyk 6:0, 6:0; Lechno-Wasiutyński – Skarżyński 6:2, 6:2; Klasiński – Jański 6:3, 6:1; (6) G. Matuszewski – Kapuściński 3:6, 6:1, 10:1; (4) Pawelski – Okrzesik 6:4, 6:2; Rogowski – Bux 6:3, 6:1; Kubalka – Lambert 6:4, 6:1; (5) Wrona – Królikowski 6:1, 6:2; (7) Siekanowicz – J. Bojarski 6:3, 6:1; Marcinkowski – Ciołek 6:2, 3:6, 10:2; B. Zgoła – Borkowy 6:0, 6:1; (4) Grzegorzewski – Solarski 6:2, 6:1; (8) G. Zgoła – Juszczak 6:1, 6:0; Szymkowiak – Kubiela 6:3, 6:2; Zych – Surudo 6:3, 6:2; (2) Kulig – Rytelewski 6:1, 6:4.

Druga runda: Pieczonka – Lechno-Wasiutyński 6:1, 6:3; G. Matuszewski – Klasiński 6:0, 6:0; Rogowski – Pawelski 7:6 (5), 6:3; Wrona – Kubalka 6:4, 6:3; Siekanowicz – Marcinkowski 7:6 (6), 6:2; B. Zgoła – Grzegorzewski 6:3, 6:2; Szymkowiak – G. Zgoła 1:6, 6:3, 10:7; Kulig – Zych 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Pieczonka – G. Matuszewski 6:1, 6:0; Wrona – Rogowski 6:1, 6:2; B. Zgoła – Siekanowicz 6:0, 6:0; Kulig – Szymkowiak 6:1, 6:3.

Półfinały: Pieczonka – Wrona 6:0, 6:1; Kulig – B. Zgoła 2:6, 6:0, 10:3.

Finał: Pieczonka – Kulig 6:2, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kubacha/Rowińska – Downar/Janiszek 6:2, 6:4; Łężniak/Michta – Matuszewski/Skarżyńska 6:0, 6:4; Kiwior/Szymańska – (4) Chyba/Świerczyńska 5:7, 6:4, 12:10; Turczuk/Wróblewska – Orlińska/Pawlikowska 6:3, 6:2; Popławska/Schmidt – Lang/Paul 6:2, 6:3; (3) Jeschke/Lipiec – Kromolicka/Pieczyńska 6:1, 6:4; Kisiel/Kluj – Filat/Straszewska 6:1, 6:1; (2) Górska/Węgrzyn – Bajorek/Jodłowska 6:2, 4:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Kubacha/Rowińska – Łężniak/Michta 7:6, 6:3; Kiwior/Szymańska – Turczuk/Wróblewska 6:1, 6:2; Jeschke/Lipiec – Popławska/Schmidt 6:4, 2:6, 10:6; Górska/Węgrzyn – Kisiel/Kluj 6:0, 6:0.

Półfinały: Kubacha/Rowińska – Kiwior/Szymańska 4:6, 6:3, 10:1; Górska/Węgrzyn – Jeschke/Lipiec 6:3, 6:7, 10:8.

Finał: Kubacha/Rowińska – Górska/Węgrzyn 7:5, 6:7, 10:8.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Kulig/Pawelski – Allen/Skarżyński 6:2, 6:2; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Ciołek/Kapuściński 6:4, 6:1; (4) J. Bojarski/Wrona – Cała/Surudo 6:1, 6:1; Rytelewski/Szymkowiak – Sasko/Szostakiewicz 6:1, 6:1; Kubalka/Okrzesik – Borkowy/Bux 6:7 (5), 6:0, 10:7; (3) Pieczonka/Rogowski – Juszczak/Królikowski 6:0, 6:0; Siekanowicz/Włodarczyk – Jański/Marcinkowski 6:3, 6:3; (2) Grzegorzewski/G. Matuszewski – Klasiński/Kubiela 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Kulig/Pawelski – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła 6:0, 6:3; J. Bojarski/Wrona – Rytelewski/Szymkowiak 6:3, 6:2; Pieczonka/Rogowski – Kubalka/Okrzesik 6:0, 6:1; Siekanowicz/Włodarczyk – Grzegorzewski/G. Matuszewski 6:4, 7:5.

Półfinały: Kulig/Pawelski – J. Bojarski/Wrona 6:4, 6:1; Pieczonka/Rogowski – Siekanowicz/Włodarczyk 6:2, 6:2.

Finał: Kulig/Pawelski – Pieczonka/Rogowski 6:1, 6:2.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Bielaszewska – bye; Skarżyńska – Kiełb 6:0, 6:0; Czapulak – Kisiel 6:2, 6:2; Łężniak – Skowrońska 6:1, 6:1; Downar – Langiewicz 6:1, 6:3; Janecka – Ciesielczyk walkower; Orlińska – Straszewska 6:0, 6:0; K. Maciejewska – Filat 6:0, 6:0; Braziewicz – Jankowska 6:3, 6:0; Michta – Kuczyńska 6:1 6:1; Janiszek – Pawińska 6:0, 6:0; Burdzińska – Warlecka 6:1, 6:1; Frątczak – Kluj 6:1, 6:3; Matuszewski – Ostraszewska 6:0, 6:1; Kowalczyk – Majewska 6:1, 6:2; Pawlikowska – Cieśluk 6:1, 6:3.

Druga runda: Skarżyńska – Bielaszewska 6:2, 6:3; Łężniak – Czapulak 6:1, 6:3; Downar – Janecka 6:0, 6:0; Orlińska – K. Maciejewska 7:6 (6), 1:6, 12:10; Michta – Braziewicz 6:0, 6:2; Janiszek – Burdzińska 6:1, 6:0; Matuszewski – Frątczak 6:2, 6:2; Pawlikowska – Kowalczyk 6:7 (2), 6:3, 10:3.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Strzelecki – Klimczak 6:1, 6:2; Mackiewicz – Lang 6:3, 6:2; Chęclewski – Bojko 6:7 (6), 6:4, 10:5; Rudnicki – Gorczyca 6:1, 6:1; Kordowski – J. Woźniak 6:1, 1:6, 10:2; Sasko – Włodarczyk 6:3 5:7, 10:5.

Druga runda: Lambert – Strzelecki 6:1, 6:4; Allen – Dzieło 6:4, 6:2; Skarżyński – Białonoga 6:2, 6:0; Zych – Kiliszewski 6:0, 6:1; Ciołek – Mackiewicz 6:2, 6:1; Szostakiewicz – Kołodziejczyk 6:1, 4:6, 10:8; Kawałkowski – Chęclewski 6:1, 6:4; Szymkowiak – Misztal 6:0, 6:0; Kapuściński – Kiełb 6:0, 6:0; Murawski – Kaszowski 6:2, 4:6, 10:8; Pajdowski – Rudnicki 6:1, 6:2; Surudo – Stankiewicz 6:2, 6:1; Bux – Kordowski 6:3, 6:2; Cała – Sopoliński 6:1, 6:2; Kubalka – Sasko 6:2, 6:0; Roś – Pankowski 7:5, 6:2.

Trzecia runda: Lambert – Allen 6:3, 4:6, 10:4; Skarżyński – Zych 6:3, 1:6, 11:9; Ciołek – Szostakiewicz 6:1, 6:0; Szymkowiak – Kawałkowski 6:0, 6:0; Kapuściński – Murawski 6:2, 6:0; Surudo – Pajdowski 6:2, 6:3; Bux – Cała 6:3, 6:2; Kubalka – Roś 6:7 (2), 6:4, 10:4.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności