Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Linette - Davis 6:2, 6:3; Brady - Watson 6:2, 6:1; PRAGA: Bouchard - Kudermetova 6:0, 6:3.

Aktualności

Mistrzostwa Polski skrzatów – wyniki

Na kortach Akademii Tenisowej Promasters w Szczecinie odbyły się mistrzostwa Polski skrzatów.

W gronie 12-latków złote medale zdobyli Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn) i Maks Kaśnikowski (Legia Warszawa).

W finałach gier pojedynczych Pola wygrała z Olgą Gołaś (Promasters Szczecin), a Maks pokonał Marcela Kamrowskiego (SKT Sopot).

W deblu triumfowali Gołaś i Wygonowska oraz Kaśnikowski i Aleksander Orlikowski (MKT Łódź).

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Bartusek – Starzyk 6:0, 6:0; Szpakowska – Kopel 6:3, 6:2; Kubacha – Rowińska 6:3, 6:4; (5) Gruszczyńska – Szymańska 6:2, 6:2; (3) Gołaś – Formella 4:6, 6:3, 13:11; Schmidt – Schab 3:6, 6:3, 10:5; Bohm – L. Matuszewski 6:2, 6:2; (8) Smejlis – Lange 6:1, 6:3; (6) Świerczyńska – Jeschke 6:3, 6:2; Mazurek – Szałek 7:6 (5), 7:6 (8); Węgrzyn – Gustowska 4:6, 7:6 (1), 11:9; (4) Piestrzyńska – Z. Kowalska 6:0, 6:0; Górska – (7) Wnuczek 6:2, 1:6, 10:5; Kotylak – Lipiec 6:1, 3:6, 10:8; Chyba – Szymczewska 4:6, 6:1, 10:8; (2) Wygonowska – Bajorek 6:2, 6:1.

Druga runda: Bartusek – Szpakowska 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Kubacha 6:1, 6:4; Gołaś – Schmidt 6:2, 6:0; Smejlis – Bohm 6:3, 6:0; Świerczyńska – Mazurek 6:4, 6:3; Piestrzyńska – Węgrzyn 6:1, 6:2; Górska – Kotylak 6:4, 6:1; Wygonowska – Chyba 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Gruszczyńska – Bartusek 6:1, 6:2; Gołaś – Smejlis 6:3, 6:2; Piestrzyńska – Świerczyńska 6:0, 6:1; Wygonowska – Górska 6:1, 6:0.

Półfinały: Gołaś – Gruszczyńska 7:5, 5:7, 10:4; Wygonowska – Piestrzyńska 6:1, 6:3.

Finał: Wygonowska – Gołaś 3:6, 6:1, 10:4.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Dziopak 6:0, 6:1; Manczak-Mancewicz – Grygołowicz 6:3, 6:3; Ohme – Kończal 6:2, 6:2; (7) Stokowski – Marcinkowski 6:0, 6:2; (4) Bojarski – Skuratko 6:1, 6:1; Garbacki – Kawałkowski 6:1, 6:0; Goldszmyt – G. Matuszewski 6:4, 6:3; (8) Kułakowski – Sopoliński 6:2, 6:2; (5) Pieczonka – S. Szic 7:5, 2:6, 10:7; Pieczkowski – N. Dzudzewicz 6:4, 6:0; Siekanowicz – Wolnik 6:1, 7:5; (3) Kusiewicz – Rogowski 6:2, 6:1; Kopcik – (6) Orlikowski 6:3, 6:3; Sowa – Sroka 6:2, 6:0; Kulig – Jański 6:0, 6:1; (2) Kamrowski – Wrona 6:0, 6:2.

Druga runda: Kaśnikowski – Manczak-Mancewicz 6:1, 6:1; Stokowski – Ohme 2:6, 6:0, 10:6; Bojarski – Garbacki 6:2, 6:0; Kułakowski – Goldszmyt 6:2, 6:1; Pieczonka – Pieczkowski walkower; Kusiewicz – Siekanowicz 6:2, 3:0 i krecz; Kopcik – Sowa 6:4, 3:6, 10:5; Kamrowski – Kulig 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Stokowski 6:2, 6:4; Bojarski – Kułakowski 6:2, 6:1; Kusiewicz – Pieczonka 6:1, 6:2; Kamrowski – Kopcik 6:1, 6:0.

Półfinały: Kaśnikowski – Bojarski 6:3, 6:3; Kamrowski – Kusiewicz 7:5, 6:2.

Finał: Kaśnikowski – Kamrowski 6:3, 6:0.

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Gołaś/Wygonowska – bye; Schmidt/Węgrzyn – Kopel/Szewalje 2:6, 6:1, 10:3; (3) Gruszczyńska/Pietrzyńska – Kubacha/Lange 6:4, 6:1; Mazurek/Starzyk – Braziewicz/Szymczewska 6:2, 6:0; Jeschke/Świerczyńska – L. Matuszewski/Rowińska 6:1, 6:2; Górska/Szałek – (4) Kotylak/Wnuczek 7:6 (5), 6:1; Bohm/Szpakowska – Gustowska/Lipiec 6:1, 6:4; (2) Bartusek/Smejlis – Formella/Szymańska 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Gołaś/Wygonowska – Schmidt/Węgrzyn 6:1, 6:3; Gruszczyńska/Pietrzyńska – Mazurek/Starzyk 7:5, 6:1; Jeschke/Świerczyńska – Górska/Szałek 6:4, 6:4; Bartusek/Smejlis – Bohm/Szpakowska 6:3, 6:2.

Półfinały: Gołaś/Wygonowska – Gruszczyńska/Pietrzyńska 6:4, 6:0; Jeschke/Świerczyńska 6:2, 6:1.

Finał: Gołaś/Wygonowska – Bartusek/Smejlis 6:2, 6:4.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Bojarski/Kamrowski – bye; Garbacki/Kończal – V. Blom/Rogoyski 6:4, 6:2; (3) Kusiewicz/Sowa – Kułakowski/Skuratko 6:2, 6:3; Goldszmyt/Rogowski – N. Dzudzewicz/G. Zgoła 6:1, 6:3; Wolnik/Wrona – E. Borkowski/Jański 6:2, 6:3; (4) Pieczonka/Stokowski – Siekanowicz/Sopoliński 6:2, 6:1; G. Matuszewski/Pieczkowski – Marcinkowski/Pakuła 6:1, 6:2; (2) Kaśnikowski/Orlikowski – Dziopak/Manczak-Mancewicz 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Bojarski/Kamrowski – Garbacki/Kończal 6:0, 6:3; Kusiewicz/Sowa – Goldszmyt/Rogowski 7:6 (3), 6:4; Pieczonka/Stokowski – Wolnik/Wrona 6:2, 6:3; Kaśnikowski/Orlikowski – G. Matuszewski/Pieczkowski 6:2, 6:1.

Półfinały: Kusiewicz/Sowa – Bojarski/Kamrowski 7:6 (1), 7:5; Kaśnikowski/Orlikowski – Pieczonka/Stokowski 6:3, 6:3.

Finał: Kaśnikowski/Orlikowski – Kusiewicz/Sowa 6:0, 7:6 (5).

ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: Buryło – Kowalczyk 6:2, 6:2; K. Maciejewska – Olszewska 6:3, 6:3; Krogulec – Wójciak 6:1, 6:1; Kuśmierz – Nogala 6:0, 6:0; Zaremba – Matkowska 6:2, 7:5.

Druga runda: Górska – Buryło 3:6, 6:4, 10:4; Szpakowska – K. Maciejewska 6:1, 6:0; L. Matuszewski – Grabowska 7:5, 3:6, 10:6; Bajorek – Krogulec 6:0, 6:1; Schab – Braziewicz 6:1, 6:0; Szymczewska – Zaremba 6:0, 6:1; Z. Kowalska – Szewalje 6:2, 6:3.

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: V. Blom – Garnier 6:2, 7:5.

Druga runda: Grygołowicz – Rudnicki 6:0, 6:0; G. Zgoła – Marendziak 6:2, 6:2; Sroka – Lambert 6:1, 6:0; Kawałkowski – Roś 6:2, 6:4; Kończal – Bojko 6:0, 6:1; Rogoyski – Surudo 6:1, 6:4; Rogowski – Nauman 6:2, 6:0; Nawój – Machała 6:1, 6:0; Wrona – V. Blom 6:1, 4:6, 10:6; Gajewski – Juszczak 6:2, 6:0; Siekanowicz – P. Blom 6:2, 6:1; Komajda – Królikowski 6:1, 6:3; E. Borkowski – Plenkiewicz 6:1, 6:1; Marcinkowski – Pajdowski 6:2, 6:1; Pakuła – Klimczak 6:0, 6:0; Sopoliński – Czapski 6:3, 6:1.

Trzecia runda: Grygołowicz – G. Zgoła 0:6, 6:4, 10:1; Sroka – Kawałkowski 6:0, 6:2; Kończal – Rogoyski 6:4, 6:0; Rogowski – Nawój 6:1, 6:2; Wrona – Gajewski 6:0, 6:1; Siekanowicz – Komajda walkower; Marcinkowski – Borkowski 6:0, 6:1; Sopoliński – Pakuła 6:4, 6:3.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności