Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Brady - Watson 6:2, 6:1; PRAGA: Bouchard - Kudermetova 6:0, 6:3.

Aktualności

Mistrzostwa Polski U16 w Łodzi

Na kortach AZS w Łodzi rozegrano Mistrzostwa Polski U16.

W finałach singla Zuzanna Bednarz pokonała Weronikę Ewald, a Gabriel Matuszewski wygrał z Olafem Pieczkowskim. W deblu triumfowali: Daria Górska i Kamila Popławska oraz Marcel Dzieło i Bartłomiej Roś.

W mikście najlepsi byli Hanna Telżyńska i Gabriel Matuszewski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Rowińska – bye; W. Domańska – Ladrowska 7:5, 7:5; Bergler – Janiszek 6:1, 6:1; (16) Popławska – bye; (9) Wróblewska – bye; Kiwior – Kokocha 4:6, 7:5, 6:3; Jodłowska – Czapulak 6:1, 6:1; (5) Ewald – bye; (3) Durska – bye; Lipiec – Niemc 6:1, 6:0; Daroszewska – Piechowicz 6:1, 6:0; (15) Skowrońska – bye; (12) Orlińska – bye; Rajca – Lang 6:4, 7:6 (2); Turczuk – Amerski 6:0, 6:1; (8) Bozova – bye; (7) Pieczyńska – bye; L. Matuszewski – Kołowrotkiewicz 6:2, 6:2; Pyrek – Persson 7:5, 1:6, 7:5; (10) Z. Witkowska – bye; (14) Węgrzyn – bye; Bednarz – Halbersztadt 6:0, 6:1; Szmyd – Rogala 6:3, 3:6, 6:1; (4) Frankowska – bye; (6) Pawlikowska – bye; Caruk – D. Nowak 6:3, 6:4; Maciejewska – Zalewska 6:2, 6:2; (11) Telżyńska – bye; (13) Koralnik –  bye; Kosowska – Cieśluk 6:4, 6:4; Langiewicz – H. Jankowska 7:5, 6:4; (2) Górska – bye.

Druga runda: W. Domańska – Rowińska 5:2 i krecz Malwiny; Bergler – Popławska 6:3, 6:3; Wróblewska – Kiwior 6:3, 6:0; Ewald – Jodłowska 4:6, 7:6 (9), 6:2; Lipiec – Durska 6:3, 6:2; Daroszewska – Skowrońska 6:2, 6:3; Orlińska – Rajca 7:6 (0), 6:1; Bozova – Turczuk 6:0, 6:1; Pieczyńska – L. Matuszewski 6:0, 6:2; Z. Witkowska – Pyrek 6:3, 7:6 (1); Bednarz – Węgrzyn 6:3, 6:3; Frankowska – Szmyd 7:6 (5), 6:0; Pawlikowska – Caruk 6:1, 6:2; Maciejewska – Telżyńska 6:0, 6:0; Koralnik – Kosowska 6:2, 6:1; Górska – Langiewicz 7:6 (3), 6:3.

Trzecia runda: Bergler – Domańska 6:3 i krecz Weroniki; Ewald – Wróblewska 6:1, 6:0; Lipiec – Daroszewska 6:1, 6:4; Bozova – Orlińska 6:0, 3:6, 6:2; Z. Witkowska – Pieczyńska 1:6, 6:3, 6:3; Bednarz – Frankowska 7:5, 6:1; Pawlikowska – Maciejewska 0:6, 6:3, 5:0 i krecz Klary; Koralnik – Górska 7:5, 6:1.  

Ćwierćfinały: Ewald – Bergler 6:2, 6:4; Lipiec – Bozova 6:3, 7:6 (2); Bednarz – Z. Witkowska 6:1, 6:0; Koralnik – Pawlikowska 4:6, 6:1, 6:1.

Półfinały: Ewald – Lipiec 6:2, 6:3; Bednarz – Koralnik 3:1 i krecz Laury. 

Finał: Bednarz – Ewald 6:3, 7:5.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) G. Matuszewski – Voigt 6:0, 6:0; Nahirniak – Allecou 6:1, 6:0; Uzarek – Szymczak 6:3, 1:6, 6:2; Czaczkowski – (16) Marcinkowski 6:0, 6:4; Siekanowicz – (10) Grzegorzewski 6:3, 7:6 (5); M. Włodarczyk – Kołodziejczyk 6:1, 6:1; Roś – Juszczak 6:2, 6:1; (5) G. Zgoła – Smater 6:4, 6:3; (4) Dzieło – S. Nowak 6:3, 6:0; Biedermann – Gołębiowski 6:0, 6:2; Mizerski – Muc 6:3, 6:0; (15) Piekarz – Budzyński 6:4, 6:1; (9) Strzelecki – S. Rudnicki 6:1, 6:2; Maranda – Miętkiewicz 7:5, 6:0; Krawczyk – Krzyżosiak-Michnikowski 6:3, 6:4; (8) Szymkowiak – Cała 6:1, 6:1; (6) J. Bojarski – Popławski 6:2, 7:5; Wasiak – J. Włodarczyk 6:3, 2:6, 6:0; Solarski – Surudo 6:2, 6:3; (11) Lechno-Wasiutyński – J. Wieczorek 6:0, 6:1; (14) Rytelewski – Królikowski 6:2, 6:2; Wójcicki – Mazur 6:7 (5), 6:3, 7:6 (6); Ukalski – Gniatczyk 7:5, 6:1; (3) Stankiewicz – Stasiak 6:0, 6:0; (7) Pałyszko – A. Majchrzak 6:3, 6:1; Blom – Kaszowski 6:4, 6:2; Gogulski – Allen 6:2, 7:6 (1); (12) Łosiewicz – Keiper 6:0, 6:2; (13) Kosowski – Barcik 6:2, 6:2; Janzen – Plenkiewicz 6:2, 6:0; Kubalka – Bojko 7:6 (2), 6:2; (2) Pieczkowski – Boczkowski 6:1, 6:0.  

Druga runda: G. Matuszewski – Nahirniak 6:1, 6:3; Czaczkowski – Uzarek 6:1, 6:0; M. Włodarczyk – Siekanowicz 6:4, 6:1; G. Zgoła – Roś 2:6, 6:2, 7:5; Biedermann – Dzieło 6:3, 6:3; Piekarz – Mizerski 6:2, 6:3; Strzelecki – Maranda 7:5, 6:1; Szymkowiak – Krawczyk 7:5, 6:1; J. Bojarski – Wasiak 6:2, 6:2; Lechno-Wasiutyński – Solarski 6:2, 6:3; Rytelewski – Wójcicki 6:3, 3:6, 6:3; Stankiewicz – Uksalski 6:0, 6:1; Blom – Pałyszko 2:6, 6:4, 7:5; Łosiewicz – Gogulski 6:4, 6:4; Kosowski – Janzen 6:0, 6:0; Pieczkowski – Kubalka 6:4, 6:2. 

Trzecia runda: G. Matuszewski – Czaczkowski 6:2, 6:0; G. Zgoła – M. Włodarczyk 6:3, 6:3; Piekarz – Biedermann 4:6, 6:2, 6:4; Szymkowiak – Strzelecki 6:4, 7:6 (1); J. Bojarski – Lechno-Wasiutyński 7:6 (3), 6:3; Rytelewski – Stankiewicz 6:3, 6:3; Blom – Łosiewicz 3:6, 6:2, 6:3; Pieczkowski – Kosowski 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: G. Matuszewski – G. Zgoła 6:4, 6:3; Szymkowiak – Piekarz 6:4, 6:4; Rytelewski – J. Bojarski 6:3, 6:4; Pieczkowski – Blom 6:1, 6:0.

Półfinały: G. Matuszewski – Szymkowiak 6:2, 6:2; Pieczkowski – Rytelewski 6:1, 6:. 

Finał: G. Matuszewski – Pieczkowski 6:0, 6:3. 

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Bozova/Frankowska – bye; Daroszewska/Rogala – Caruk/Ostaszewicz 6:4, 7:6 (6); Kosowska/Langiewicz – (4) Ewald/Janiszek 4:6, 6:3, 10:7; Piechowicz/Skowrońska – Rajca/Wróblewska 4:6, 6:3, 10:6; Matuszewski/Persson – Kokocha/Wartecka 6:3, 6:1; (3) Górska/Popławska – bye; Jeschke/Pawlikowska – Chodkowska/Cieśluk 6:2, 6:2; (2) Koralnik/Rowińska – bye.

Ćwierćfinały: Bozova/Frankowska – Daroszewska/Rogala 1:6, 6:3, 10:8; Piechowicz/Skowrońska – Kosowska/Langiewicz 3:6, 7:5, 16:14; Górska/Popławska – Matuszewski/Persson 6:3, 6:4; Koralnik/Rowińska – Jeschke/Pawlikowska 6:2, 6:4. 

Półfinały: Piechowicz/Skowrońska – Bozova/Frankowska 7:5, 6:4; Górska/Popławska – Koralnik/Rowińska walkower.

Finał: Górska/Popławska – Piechowicz/Skowrońska 6:4, 6:4. 

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Kołodziejczyk/Szymczak – Keiper/Romański 6:2, 6:1; Juszczak/Królikowski – Gołębiowski/Maranda 6:3, 6:2; Plenkiewicz/Wasiak – Nowak/Stasiak 6:3, 6:4.

Druga runda: (1) Bojarski/Szymkowiak – Łosiewicz/Surudo 6:2, 6:0; (5) Janzen/Piekarz – Kołodziejczyk/Szymczak 6:1, 6:4; (3) Dzieło/Roś – Allecou/Gogulski 6:4, 6:4; (7) Blom/Smater – Juszczak/Królikowski 6:3, 6:2; (6) Kubalka/J. Włodarczyk – Miętkiewicz/Popławski 6:4, 7:6 (5); (4) Marcinkowski/Rytelewski – Allen/Cała 6:1, 6:3; Biedermann/Krzyżosiak-Michnikowski – (8) Barcik/Mazur 2:6, 6:3, 10:5; (2) Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Plenkiewicz/Wasiak 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Bojarski/Szymkowiak – Janzen/Piekarz 6:2, 7:5; Dzieło/Roś – Blom/Smater 6:4, 6:1; Kubalka/J. Włodarczyk – Marcinkowski/Rytelewski 6:2, 4:6, 10:7; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Biedermann/Krzyżosiak-Michnikowski 6:4, 6:2.     

Półfinały: Dzieło/Roś – Bojarski/Szymkowiak 6:2, 6:4; Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła – Kubalka/J. Włodarczyk 3:6, 6:3, 10:5.

Finał: Dzieło/Roś – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła 7:5, 1:6, 10:8. 

MIKST

Pierwsza runda: (1) Pieczyńska/Stankiewicz – bye; Bergler/Nahirniak – Edyk/Budzyński 6:1, 6:0; (3) Węgrzyn/Pieczkowski – Czapulak/Wójcicki 6:3, 6:4; Durska/Majchrzak – Orlińska/Siekanowicz 6:7 (8), 6:3, 10:4; Ladrowska/Solarski – Domańska/Strzelecki 6:4, 3:1 i krecz Weroniki i Kuby; (4) Witkowska/Pałyszko – Kiwior/Wieczorek 6:2, 4:6, 10:6; Jodłowska/Kaszowski – Amerski/Uzarek 4:6, 6:1, 10:8; (2) Telżyńska/Matuszewski – bye.

Ćwierćfinały: Bergler/Nahirniak – Pieczyńska/Stankiewicz 6:3, 6:2; Węgrzyn/Pieczkowski – Durska/Majchrzak 6:2, 6:3; Witkowska/Pałyszko – Ladrowska/Solarski 6:1, 6:3; Telżyńska/Matuszewski – Jodłowska/Kaszowski 6:2, 7:6 (4).

Półfinały: Bergler/Nahirniak – Węgrzyn/Pieczkowski 6:3, 3:6, 10:7; Telżyńska/Matuszewski – Witkowska/Pałyszko 7:6 (2), 6:3.

Finał: Telżyńska/Matuszewski – Bergler/Nahirniak 4:6, 7:6 (5), 10:7. 

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Kołowrotkiewicz – (16) Wach 6:2, 6:1; Jeschke – (14) Ostraszewska 7:5, 6:3; (15) Pyrek – Podolak 6:3, 6:2; (13) Kiwior – Zakrzewska 6:1, 6:3.

Druga runda: (10) Kosowska – (1) Wartecka 6:0, 4:6, 6:1; (9) Persson – (2) Chodkowska 6:4, 6:0; Kołowrotkiewicz – (3) Jasiczek 6:3, 6:2; (4) L. Matuszewski – Jeschke 6:2, 6:2; Pyrek – (5) Kurec 7:5, 6:2; (11) Kokocha – (6) Ostaszewicz 2:6, 7:6 (1), 3:1 i krecz Zuzanny; (13) Kiwior – (7) Edyk 6:1, 6:3; (8) Amerski – (12) Bukowiec 6:2, 6:1.   

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

(1) Muc – bye; (2) Krzyżosiak-Michnikowski – bye; (3) S. Nowak – bye; (4) Voigt – bye; (5) Budzyński – bye; (6) Mizerski – bye; (7) S. Rudnicki – bye; (8) Keiper – bye; (9) Wasiak – bye; (10) Ukalski – Podlaszewski 6:0, 6:0; (11) Allecou – Przykłota 6:0, 6:0; Surudo – (12) Błażejczyk 6:1, 6:1; (13) Kołodziejczyk – Pencko 6:1, 6:3; (14) Królikowski – A. Kaczmarek 6:2, 6:1; (15) Gniatczyk – (19) Romański 6:1, 6:0; (16) Czaczkowski – (17) Weiner 6:0, 6:0. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności