Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Mistrzostwa Polski w Gliwicach – wyniki

Magdalena Fręch i Paweł Ciaś zostali triumfatorami mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn.

W zawodach Fundacja Radan Gliwice Open dwa złote medale wywalczył Jan Zieliński (w grze podwójnej i mikście).

Fręch pokonała w finale Olgę Brózdę. Natomiast Ciaś był wyraźnie lepszy od Grzegorz Panfila. W deblu zwyciężyli Fręch i Katarzyna Kawa oraz Mikołaj Jędruszczak i Zieliński. W mikście po złoto sięgnęli Brózda i Zieliński.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Fręch – Wysoczańska 6:2 6:2; Wilk – Ruszczyńska 6:3, 6:4; Buczyńska – Falkowska 5:7, 6:0, 6:2; (7) Szymczuch – Paczena 6:2, 6:3; Dobrowolska – (3) Zawadzka 6:2, 7:6 (1); Przybylska – Domagała 7:5, 6:3; Shoshyna – Widerska 6:1, 6:3; (6) M. Kowalska – Maślanka 6:2, 6:3; (5) Borgman – Sosnowska 7:5, 6:2; Czarnik – Dyba 6:3, 6:2; Nosek – Gałka 6:1, 6:1; (4) Iwaniuk – Jastrzębska 6:1, 6:3; (8) Polańska – Silwanowicz 6:2, 6:0; Podlińska – Sasiak 6:2, 6:2; Brózda – Zduniak 6:0, 6:2; (2) Kawa – P. Lewandowska 6:1, 6:2.

Druga runda: Fręch – Wilk 6:9, 6:9; Buczyńska – Szymczuch 2:6, 6:4, 6:4; Dobrowolska – Przybylska 6:3, 6:0; Shoshyna – M. Kowalska 6:4, 6:1; Czarnik – Borgman 7:5, 6:4; Iwaniuk – Nosek 6:0, 6:3; Podlińska – Polańska 6:2, 6:1; Brózda – Kawa 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Fręch – Buczyńska 6:1, 6:2; Shoshyna – Dobrowolska 6:4, 6:3; Czarnik – Iwaniuk 6:2, 6:0; Brózda – Podlińska 7:5, 3:6, 6:1.

Półfinały: Fręch – Shoshyna 6:4, 6:3; Brózda – Czarnik 6:4, 6:4.

Finał: Fręch – Brózda 6:3, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Panfil – B. Wojnar 6:3, 6:4; Gadomski – Nowak 4:6, 6:3, 7:5; Kazanowski – Steinberger 6:4, 7:6 (7); Gajewski – (7) Janik 7:5, 3:6, 6:4; (4) Gawron – Bujdo 6:4, 6:3; Gresk – Teurer 6:4, 6:4; Szmyrgała – Kłos 6:7 (2), 6:1, 7:5; (6) Rajski – M. Wojnar 4:6, 6:4, 6:2; (5) Ciaś – P. Zieliński 6:0, 6:0; Serdakowski – Czarnecki 7:5, 7:5; Majchrowicz – Piątek 6:2, 6:2; Zawisza – (3) Drzewiecki 7:5, 7:5; (8) Smoła – Walków 6:3, 6:4; Łomacki – J. Zieliński 6:4, 4:6, 6:3; Andrzejczuk – Duś 6:4, 7:6 (0); (2) Jędruszczak – Jan Gieysztor 6:0, 6:1.

Druga runda: Panfil – Gadomski 6:0, 6:4; Gajewski – Kazanowski 6:2, 6:2; Gawron – Gresk 7:6 (4), 7:6 (5); Rajski – Szmyrgała 4:6, 6:4, 7:6 (3); Ciaś – Serdakowski 6:1, 6:2; Zawisza – Majchrowicz 7:6 (3), 6:4; Łomacki – Smoła 6:3, 6:2; Jędruszczak – Andrzejczuk 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Panfil – Gajewski 6:1, 6:7 (6), 7:6 (2); Gawron – Rajski 6:3, 7:5; Ciaś – Zawisza 6:3, 6:1; Jędruszczak – Łomacki 7:6 (5), 4:6, 6:3.

Półfinały: Panfil – Gawron 6:7 (6), 6:4, 6:2; Ciaś – Jędruszczak 6:2, 7:5.

Finał: Ciaś – Panfil 6:2, 6:2.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Fręch/Kawa – bye; Dyba/Gałka – Kostka/Widerska 3:6, 6:4, 10:2; (3) Domagała/Szymczuch – Maślanka/Silwanowicz walkower; Brózda/Shoshyna – Wysoczańska/Zawadzka 6:0, 6:3; M. Kowalska/Stanisz – Paczena/Sosnowska 7:5, 6:3; Podlińska/Wilk – (4) Buczyńska/Polańska 6:3, 6:4; Dobrowolska/Iwaniuk – Ruszczyńska/Zduniak 6:3, 6:1; (2) Borgman/Czarnik – Falkowska/Jastrzębska 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Fręch/Kawa – Dyba/Gałka 6:1, 6:2; Brózda/Shoshyna – Domagała/Szymczuch 7:5, 6:1; Podlińska/Wilk – M. Kowalska/Stanisz 6:3, 5:7, 10:7; Borgman/Czarnik – Dobrowolska/Iwaniuk 6:3, 6:4.

Półfinały: Fręch/Kawa – Brózda/Shoshyna 7:5, 7:6 (4); Borgman/Czarnik – Podlińska/Wilk 6:2, 7:6 (5).

Finał: Fręch/Kawa – Borgman/Czarnik 7:5, 6:4.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gawron/Majchrowicz – Stajszczak/Szmyrgała 6:1, 6:2; Gresk/Janik – Gadomski/Serdakowski 6:4, 6:2; (4) Ciaś/Nowak – Duś/Krawczyński 6:4, 6:2; Gajewski/Walków – Bujdo/Szmigiel 6:0, 4:6, 10:4; Łomacki/Pokrywka – Gieysztor/Gieysztor 6:3, 6:1; (3) Jędruszczak/J. Zieliński – A. Mlazga/Zawisza 6:3, 6:1; Andrzejczuk/B. Wojnar – Czarnecki/Piątek 6:2, 6:4; (2) Drzewiecki/Smoła – Teurer/P. Zieliński 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Gawron/Majchrowicz – Gresk/Janik 7:5, 7:6 (4); Gajewski/Walków – Ciaś/Nowak 7:6 (4), 4:6, 10:8; Jędruszczak/J. Zieliński – Łomacki/Pokrywka 6:2, 6:0; Drzewiecki/Smoła – Andrzejczuk/B. Wojnar 6:1, 2:6, 10:7.

Półfinały: Gawron/Majchrowicz – Gajewski/Walków 6:2, 6:4; Jędruszczak/J. Zieliński – Drzewiecki/Smoła 4:6, 6:3, 10:6.

Finał: Jędruszczak/J. Zieliński – Gawron/Majchrowicz 5:7, 7:6 (4), 10:3.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Buczyńska/Drzewiecki – bye; P. Lewandowska/Łomacki – Sosnowska/Krawczyński 6:4, 4:6, 10:5; (3) Odrzywołek/Jędruszczak – Przybylska/Rajski 1:6, 6:1, 11:9; Podlińska/Kazanowski – Wilk/Czarnecki 6:2, 6:2; Polańska/A. Mlazga – Szymczuch/B. Wojnar 7:5, 7:6 (7); (4) Brózda/J. Zieliński – Iwaniuk/P. Zieliński 6:2, 6:1; Borgman/Janik – Dyba/Piątek 6:3, 6:1; (2) Domagała/Teurer – Jastrzębska/Steinberger 7:6 (5), 6:3.

Ćwierćfinały: P. Lewandowska/Łomacki – Buczyńska/Drzewiecki 7:5, 6:4; Odrzywołek/Jędruszczak – Podlińska/Kazanowski 6:2, 7:6 (5); Brózda/J. Zieliński – Polańska/A. Mlazga 6:4, 6:1; Domagała/Teurer – Borgman/Janik 6:4, 6:1.

Półfinały: Odrzywołek/Jędruszczak – P. Lewandowska/Łomacki 6:7 (3), 6:4, 10:2; Brózda/J. Zieliński – Domagała/Teurer 6:4, 6:4.

Finał: Brózda/J. Zieliński – Odrzywołek/Jędruszczak 7:6 (6), 7:6 (5).

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: Zduniak – Kulesza 6:2, 7:6 (2); Maślanka – Schmidt 6:2, 6:1; Falkowska – Bogus 6:3, 6:2; Domagała – Stępnik 6:4, 6:1; Sasiak – Stanisz 0:6, 7:5, 6:3; Paczena – Dziarkowska 6:1, 6:2; Sosnowska – Kostka 6:3, 6:1; Widerska – Selwesiuk 6:0, 6:0.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Zawisza – bye; Kokulewski – Wrzoł 6:2, 6:0; M. Wojnar – bye; Wójcik – Rolski 6:2, 6:4; F. Kaleta – bye; Nowak – Sołtyka 6:2, 7:5; Steinberger – bye; Gryńkowski – Borkowski 6:1, 6:1; Krawczyński – bye; Kłos – A. Mlazga 6:3, 0:6, 7:6 (5); Jan Gieysztor – bye; Józef Gieysztor – Pałus 3:6, 6:3, 7:6 (4); Maroszek – bye; Serdakowski – Mol 6:4, 6:1; Kozielski – Tadyszak 6:0, 6:3; Piątek – Kowal 6:0, 6:1.

Druga runda: Zawisza – Kokulewski 6:3, 6:4; M. Wojnar – Wójcik 7:5, 0:6, 6:3; Nowak – F. Kaleta 6:4, 3:6, 6:1; Steinberger – Gryńkowski 6:7 (1), 7:5, 6:2; Kłos – Krawczyński 7:6 (5), 6:7 (2), 6:4; Jan Gieysztor – Józef Gieysztor 6:4, 6:3; Serdakowski – Maroszek 6:4, 6:1; Piątek – Kozielski 6:1, 3:6, 7:5.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności