Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Młodzieżowe mistrzostwa Polski

W Poznaniu na kortach AZS Poznań rozgrywane były młodzieżowe mistrzostwa Polski (do lat 21).

Wśród mężczyzn najwyżej rozstawiony był Kamil Majchrzak. W finale wygrał z Szymonem Walkowem. Wspólnie triumfowali w deblu.

Faworytki zmagań kobiet nie zawiodły. W finale Anastazja Shoshyna pokonała Agatę Borgman.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – Buczyńska 6:1, 3:6, 7:5; Jastrzębska – Stępnik; (4) P. Lewandowska – Kulesza 6:1, 6:4; Mlazga – Mencwel 6:3, 6:4; Przybylska – Kostek 1:6, 6:4, 6:0; (3) Borgman – M. Nowak 6:0, 6:0; Wysoczańska – A. Morkowska 6:0, 6:0; (2) Iwaniuk – Wira 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Shoshyna – Jastrzębska 6:3, 6:0; P. Lewandowska – Mlazga 7:5, 6:2; Borgman – Przybylska 6:2, 6:1; Iwaniuk – Wysoczańska 6:3, 6:2.

Półfinały: Shoshyna – P. Lewandowska 6:2, 6:2; Borgman – Iwaniuk 7:6 (2), 6:2.

Finał: Shoshyna – Borgman 6:3, 6:4.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Majchrzak – bye; Bedra – Adamek 6:3, 6:3; Duś – Wargocki 6:3, 6:0; (8) Maroszek – P. Klima 6:0, 6;0; (3) Wójcik – bye; Mruk – Kaczmarek 6:0, 6:3; Kokulewski – Steinberger 6:3, 2:6, 7;5; (5) Nazaruk – A. Kowalski 6:2, 6:3; (6) Królik – Walkusz 6:3, 6:3; Kossek – Nispoń 1:6, 6:1, 6:0; Sobkowiak – M. Klima 6:0, 6:0; (4) Zawisza – Zieliński 7:5, 6:2; (7) Chojnowski – Dobroś 6:0, 6:2; Krawczyński – Krawcewicz 6:2, 6:3; Piątek – Szymankiewicz 7:6 (4), 7:5; (2) Walków – bye.

Druga runda: Majchrzak – Bedra 6:3, 6:3; Maroszek – Duś 6:1, 6:1; Wójcik – Mruk 6:1, 6:4; Nazaruk – Kokulewski 6:2, 6:3; Królik – Kossek 6:4, 6:4; Zawisza – Sobkowiak 6:2, 6:1; Krawczyński – Chojnowski 7:6, 6:3; Walków – Piątek 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Majchrzak – Maroszek 6:1, 6:1; Wójcik – Nazaruk 6:4, 1:6, 6:4; Królik – Zawisza 7:6 (2), 3:6, 6:4; Walków – Krawczyński 7:6 (5), 3:6, 6:0.

Półfinały: Majchrzak – Wójcik 7:5, 6:1; Walków – Królik 7:5, 6:1.

Finał: Majchrzak – Walków 6:4, 6:1.

DEBEL KOBIET

Ćwierćfinały: (1) Borgman/Buczyńska – bye; Mlazga/Wira – Kulesza/Stępnik 6:2, 7:5; Iwaniuk/Przybylska – Morkowska/Nowak 6:2, 6:1; (2) Jastrzębska/Odrzywołek – bye.

Półfinały: Borgman/Buczyńska – Mlazga/Wira 6:1, 6:0; Jastrzębska/Odrzywołek – Iwaniuk/Przybylska 6:3, 7:5.

Finał: Borgman/Buczyńska – Jastrzębska/Odrzywołek 6:2, 6:1.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: M. Klima/P. Klima – bye; Majchrzak/ Walków – Krawcewicz/Wójcik 6:2, 6:0; Kokulewski/Piątek – bye; Bedra/Szymankiewicz – Kossek/Zawisza 6:3, 6:3; A. Kowalski/Walkusz – Adamek/Kaczmarek 5:7, 7:5, 10:8; Królik/Nispoń – Chojnowski/Wargocki 6:3, 6:4; Maroszek/Nazaruk – Mruk/Zieliński 7:5, 6:2; Duś/Steinberger – bye.

Ćwierćfinały: Majchrzak/ Walków – M. Klima/P. Klima 6:2, 6:0; Bedra/Szymankiewicz – Kokulewski/Piątek 6:3, 7:6 (5); Królik/Nispoń – Kowalski/Walkusz 6:1, 7:5; Maroszek/Nazaruk – Duś/Steinberger 6:4, 7:6 (0).

Półfinały: Majchrzak/ Walków – Bedra/Szymankiewicz 6:2, 6:4; Królik/Nispoń – Maroszek/Nazaruk 6:3, 6:3.

Finał: Majchrzak/ Walków – Królik/Nispoń 6:2, 6:2.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Buczyńska/Zawisza – bye; Jastrzębska/Chojnowski – Kostek/Szymankiewicz 6:0, 6:4; (3) Odrzywołek/Królik – bye; Kulesza/Adamek – Mlazga/Mruk 0:6, 6:4, 11:9; Shoshyna/Maroszek – Przybylska/Nispoń 6:4, 6:3; P. Lewandowska/Krawczyński – (4) Wira/Nazaruk 3:6, 6:4, 10:3; Iwaniuk/Zieliński – Stępnik/Kaczmarek 6:3, 6:2; (2) Borgman/Steinberger – bye.

Ćwierćfinały: Jastrzębska/Chojnowski – Buczyńska/Zawisza 7:6 (3), 4:6, 10:6; Odrzywołek/Królik – Kulesza/Adamek 6:2, 6:2; Shoshyna/Maroszek – P. Lewandowska/Krawczyński 7:5, 6:3; Borgman/Steinberger – Iwaniuk/Zieliński 7:6 (2), 6:2.

Półfinały: Odrzywołek/Królik – Jastrzębska/Chojnowski 7:6, 7:6; Shoshyna/Maroszek – Borgman/Steinberger 6:3, 1:6, 10:6.

Finał: Shoshyna/Maroszek – Odrzywołek/Królik 6:3, 7:6 (3).

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności