Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0.

Młodzieżowe mistrzostwa Polski

W Poznaniu o medale rywalizowali uczestnicy młodzieżowych mistrzostw Polski (do lat 23).

Najwyżej rozstawieni zostali Rosjanka z licencją PZT Julia Sokolovskaia i Karol Drzewiecki. Tytuły zdobyli Daria Kuczer i Szymon Walków.

W deblach triumfowali Daria Kuczer i Aleksandra Buczyńska oraz Kamil Gajewski i Szymon Walków. W mikście zwyciężyli Julia Sokolovskaia i Piotr Matuszewski.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Sokolovskaia – bye; Śnita – Kostek 6:0, 6:1; Witos – bye; (8) Zduniak – bye; (4) Borgman – bye; J. Przybylska – A. Szulc 6:0, 6:0; Stępnik – bye; (5) Buczyńska – bye; (7) Kuczer – bye; A. Morkowska – bye; A. Mlazga – bye; (3) Jastrzębska – bye; (6) Polańska – bye; Iwaniuk – bye; Czarnik – Furmaniak 6:3, 6:0; (2) Wysoczańska – bye.

Druga runda: Śnita – Sokolovskaia 3:6, 7:5, 6:1; Zduniak – Witos 6:0, 6:1; J. Przybylska – Borgman 6:3, 6:2; Buczyńska – Stępnik 6:1, 6:1; Kuczer – A. Morkowska 6:0, 6:2; Jastrzębska – A. Mlazga 6:2, 6:2; Polańska – Iwaniuk 6:4, 6:1; Czarnik – Wysoczańska 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Śnita – Zduniak 6:3, 6:1; Buczyńska – J. Przybylska 6:0, 6:0; Kuczer – Jastrzębska 6:4, 4:6, 7:5; Czarnik – Polańska 6:7 (4), 6:0, 6:2.

Półfinały: Buczyńska – Śnita 6:1, 6:3; Kuczer – Czarnik 2:6, 6:2, 7:6 (1).

Finał: Kuczer – Buczyńska 6:2, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki – bye; M. Kwaśniewski – Malmon 7:5, 6:2; Klima – bye; (16) Duś – bye; (12) Gałka – bye; Bujakiewicz – bye; Lainer – Tadyszak 4:6, 6:3, 6:1; (8) Piątek – bye; (4) Kazanowski – bye; Smolicki – Solarewicz 6:3, 6:1; P. Zieliński – bye; (15) Nazaruk; (10) K. Pociej – bye; J. Zieliński – bye; Krawczyński – Nispoń 7:6 (5), 6:4; (7) Bedra – bye; (6) Królik – bye; Maroszek – Steinberger 6:3, 6:1; P. Matuszewski – bye; (11) Stach – bye; (14) Kozielski – bye; P. Lutkowski – bye; Andrzejczuk – Kimaszewski 6:0, 6:1; (3) Walków – bye; (5) Kon. Mularczyk – bye; Terczyński – Iżycki 6:2, 6:2; Dembek – Krawcewicz 6:3, 4:6, 6:3; (9) Żuk – bye; (13) Kokulewski – bye; Krzeptowski – Dobroś 6:2, 6:1; P. Kwiatkowski – bye; (2) Gajewski – bye.

Druga runda: Drzewiecki – M. Kwaśniewski 6:3, 6:1; Duś – Klima 6:3, 6:2; Gałka – Bujakiewicz 7:5, 6:3; Piątek – Lainer 6:1, 6:3; Smolicki – Kazanowski 6:4, 6:3; Nazaruk – P. Zieliński 6:0, 6:3; J. Zieliński – K. Pociej 6:3, 7:5; Bedra – Krawczyński 6:3, 5:7, 6:4; Królik – Maroszek 3:6, 7:6 (1), 6:1; P. Matuszewski – Stach 6:4, 6:4; Kozielski – P. Lutkowski 6:7 (6), 6:3, 7:6 (8); Walków – Andrzejczuk 6:3, 6:2; Terczyński – Kon. Mularczyk 6:4, 6:4; Dembek – Żuk 6:3, 6:4; Kokulewski – Krzeptowski 6:2, 6:3; Gajewski – P. Kwiatkowski 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Drzewiecki – Duś 6:0, 7:5; Gałka – Piątek 6:3, 6:3; Smolicki – Nazaruk 6:3, 6:7 (5), 7:5; J. Zieliński – Bedra 6:1, 6:4; Królik – P. Matuszewski 3:6, 6:4, 6:0; Walków – Kozielski 6:1, 6:1; Dembek – Terczyński 7:5, 6:4; Kokulewski – Gajewski 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Drzewiecki – Gałka 3:6, 7:5, 6:2; J. Zieliński – Smolicki 6:0, 4:6, 6:4; Walków – Królik 6:1, 6:2; Dembek – Kokulewski 6:0, 6:2.

Półfinały: J. Zieliński – Drzewiecki 6:1, 7:6 (1); Walków – Dembek 6:3, 3:6, 6:0.

Finał: Walków – J. Zieliński 6:2, 2:6, 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Kostek/Stępnik – Szulc/Witos 5:1 i krecz.

Ćwierćfinały: (1) Borgman/Czarnik – Śnita/Wira 6:0, 6:1; (3) Buczyńska/Kuczer – Mlazga/Przybylska 2:6, 6:2, 10:4; (4) Iwaniuk/Sokolovskaia – Kostek/Stępnik 6:4, 6:3; (2) Jastrzębska/Polańska – Furmaniak/Zduniak 7:5, 6:4.

Półfinały: Buczyńska/Kuczer – Borgman/Czarnik 6:4, 5:7, 11:9; Jastrzębska/Polańska – Iwaniuk/Sokolovskaia 6:4, 6:2.

Finał: Buczyńska/Kuczer – Jastrzębska/Polańska 7:5, 7:5.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gajewski/Walków – Kimaszewski/Kwiatkowski 6:0, 6:0; Królik/Nazaruk – Kwaśniewski/Solarewicz 6:2, 6:4; Krawczyński/Steinberger – (4) Nispoń/Pociej 7:5, 6:3; Bedra/Gałka – Duś/Kazanowski 6:7 (6), 6:4, 10:8; Dembek/Drzewiecki – Maroszek/Mularczyk; (3) Smolicki/J. Zieliński – Lainer/Tadyszak 6:1, 6:3; Kozielski/Stach – Iżycki/Lutkowski walkower; (2) Matuszewski/Żuk – Kokulewski/Piątek 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Gajewski/Walków – Królik/Nazaruk walkower; Krawczyński/Steinberger – Bedra/Gałka 6:3, 6:1; Dembek/Drzewiecki – Smolicki/J. Zieliński 6:4, 7:6 (4); Matuszewski/Żuk – Kozielski/Stach 6:3, 6:1.

Półfinały: Gajewski/Walków – Krawczyński/Steinberger 6:1, 6:4; Matuszewski/Żuk – Dembek/Drzewiecki 6:3, 6:4.

Finał: Gajewski/Walków – Matuszewski/Żuk 6:3, 6:1.

MIKST/strong>

Pierwsza runda: (1) Sokolovskaia/Matuszewski – bye; Jastrzębska/Mularczyk – Iwaniuk/Piątek 6:4, 2:6, 10:6; (4) Przybylska/Nispoń – bye; Smolicki/Zduniak – Mlazga/Szymankiewicz 6:2, 6:3; Borgman/Duś – Wira/Nazaruk 7:5, 5:7, 10:5; (3) Czarnik/Kazanowski – bye; Śnita/Drzewiecki – Stępnik/Klima 6:0, 6:3; (2) Buczyńska/Maroszek – bye.

Ćwierćfinały: Sokolovskaia/Matuszewski – Jastrzębska/Mularczyk 6:2, 6:4; Smolicki/Zduniak – Przybylska/Nispoń 6:4, 7:6 (4); Borgman/Duś – Czarnik/Kazanowski 2:0 i krecz; Śnita/Drzewiecki – Buczyńska/Maroszek 6:4, 6:1.

Półfinały: Sokolovskaia/Matuszewski – Smolicki/Zduniak walkower; Śnita/Drzewiecki – Borgman/Duś 7:6 (3), 7:6 (5).

Finał: Sokolovskaia/Matuszewski – Śnita/Drzewiecki 6:1, 7:5.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności