Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – wyniki

AZS Poznań gościł uczestników Młodzieżowych Mistrzostw Polski U23. 

W singlu złotymi medalistami zostali: Julia Oczachowska z Inowrocławia i studiujący w USA Jan Zieliński (WKT Mera Warszawa). Srebro dla Anny Hertel i Filipa Kolasińskiego z Legii Warszawa.

W deblu triumfowali Ania Hertel i Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań) oraz Dominik Nazaruk (UKS Timing Warszawa) i Janek Zieliński. 

W mikście zwyciężyli Aleksandra Buczyńska (AT Masters Radom) i Jan Gałka (KT Warszawianka Warszawa).

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda
: (1) Podlińska – bye; Stępnik – A. Morkowska 6:0, 6:3; Majczyna – Chudzińska 6:2, 0:6, 6:2; Rogozińska-Dzik – (7) Sokolovskaia 6:1, 6:3; (3) Hertel – bye; Furmaniak – Borgman 6:4, 6;4; K. Jaśkiewicz – Dobroś 6:0, 6:0; (8) Buczyńska – Bujakiewicz 6:0, 6:1; (6) Sasiak – Pietras walkower; Saska – J. Przybylska 6:2, 6:3; Szmit – Zając 6:1, 6:1; (4) Stepan – Rękoś 7:5, 6:1; Rutkowska – (5) Falkowska 6:4, 1:6, 6:3; Bobik – M. Komar 6:4, 6:1; N. Komar – Szulc 6:0, 6:0; (2) Oczachowska – bye.  

Druga runda: Podlińska – Stępnik 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik – Majczyna 6:1, 6:0; Hertel – Furmaniak 6:7 (2), 6:4, 6:2; Buczyńska – K. Jaśkiewicz 1:6, 7:6 (7), 6:2; Saska – Sasiak 6:1, 6:2; Stepan – Szmit 6:0, 6:2; Rutkowska – Bobik 6:4, 3:6, 6:3; Oczachowska – N. Komar 6:0, 6:4.

Ćwierćfinały: Rogozińska-Dzik – Podlińska walkower; Hertel – Buczyńska 6:1, 6:0; Stepan – Saska 6:1, 6:1; Oczachowska – Rutkowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Hertel – Rogozińska-Dzik 6:4, 4:6, 7:5; Oczachowska – Stepan 2:6, 6:1, 6:2.

Finał: Oczachowska – Hertel 6:2, 6:4.  

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Kossek – Bronka 6:1, 6:2; Zychowicz – Okarmus 5:7, 7:5, 6:1; Sadal – Politowski 6:0, 6:0; Dworak – Kosiński 6:3, 6:4; Mikuła – P. Zieliński 6:3, 6:2; A. Kwiatkowski – P. Kwiatkowski 6:1, 6:4; Piekarek – B. Łosiak 6:3, 6:4; Prochalski – Dobroś 6:2, 6:3; Woźniak – Tylka 6:0, 6:0; Nazaruk – Biernat 6:0, 6:0; Jankowiak – Stajszczak 6:0, 6:2; Kolasiński – Malmon 6:1, 6:0; Gałka – Pilaczyński 6:1, 6:2.     

Druga runda: (1) Galus – Kossek 6:2, 6:1; A. Pawlicki – (16) Samojłowicz 6:7 (4), 6:4, 6:3; Rogowski – (11) Zawisza 4:6, 6:2, 6:2; (5) P. Matuszewski – Zychowicz 6:1, 6:2; (4) Bienkiewicz – Sadal 6:0 4:6 i krecz Aleksandra; (14) J. Zieliński – Dworak 6:4, 6:4; Mikuła – (9) Filar 6:3, 6:4; A. Kwiatkowski – (7) Tadyszak 6:2, 6:2; (8) Tsebrenko – Piekarek 6:1, 6:2; (10) Bedra – Prochalski 6:0, 6:0; Woźniak – (15) Bujakiewicz 6:0, 6:3; Nazaruk – (3) Wetoszka 6:1, 6:0; (6) Y. Wójcik – Jankowiak 6:4, 6:2; (12) Sytkow – Jandy 6:2, 6:1; Kolasiński – (13) Krawcewicz 6:2, 6:2; Gałka – (2) Ziomber 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Galus – A. Pawlicki 6:1, 6:2; P. Matuszewski – Rogowski 6:4, 6:2; J. Zieliński – Bienkiewicz 6:2, 6:3; Mikuła – A. Kwiatkowski 6:2, 6:3; Tsebrenko – Bedra 6:1, 6:0; Woźniak – Nazaruk 7:6 (5), 5:7, 6:4; Y. Wójcik – Sytkow 6:1, 6:2; Kolasiński – Gałka 6:4, 1:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Galus – P. Matuszewski 6:4, 2:6, 7:6 (3); J. Zieliński – Mikuła 7:5, 6:1; Woźniak – Tsebrenko 4:6, 6:1, 6:4; Kolasiński – Y. Wójcik 2:6, 6:3, 7:6 (1).

Półfinały: J. Zieliński – Galus 6:3, 6:2; Kolasiński – Woźniak 6:4, 6:1.   

Finał: J. Zieliński – Kolasiński 6:2, 6:4.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jastrzębska/Sokolovskaia – bye; Buczyńska/Furmaniak – Sasiak/Stępnik 6:7 (7), 6:1, 13:11; Jaśkiewicz/Oczachowska – (4) Borgman/Podlińska 6:0, 7:5; Morkowska/Szmit – Rękoś/Szulc 6:0, 6:2; Przybylska/Saska – Bobik/Zając 6:1 7:5; (3) Hertel/Rutkowska – bye; Komar/Komar – Bujakiewicz/Chudzińska 6:0, 6:2; (2) Falkowska/Stepan – bye.

Ćwierćfinały: Jastrzębska/Sokolovskaia – Buczyńska/Furmaniak 7:5, 7:5; Jaśkiewicz/Oczachowska – Morkowska/Szmit 6:2, 6:3; Hertel/Rutkowska – Przybylska/Saska 6:0, 6:2; Falkowska/Stepan – Komar/Komar 6:0, 6:2.

Półfinały: Jaśkiewicz/Oczachowska – Jastrzębska/Sokolovskaia 6:2, 6:1; Hertel/Rutkowska – Falkowska/Stepan 6:3, 6:4. 

Finał: Hertel/Rutkowska – Jaśkiewicz/Oczachowska 7:6 (6), 4:6, 10:4.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Nazaruk/Zieliński – Bedra/Krawcewicz 6:4, 6:1; Pilaczyński/Politowski – Biernat/Prochalski 6:2, 7:6 (2); (3) Kossek/Matuszewski – A. Kwiatkowski/Sytkow 7:5, 6:0; Woźniak/Zawisza – Łosiak/Tadyszak 6:3, 6:1; Rogowski/Tsebrenko – Bujakiewicz/Samojłowicz 6:2, 6:2; (4) Galus/Wetoszka – Jankowiak/Ziomber 4:6, 7:5, 10:7; Fryze/Pawlicki – Jandy/Okarmus 6:1, 6:0; Dworak/Gałka – (2) Mikuła/Wójcik 7:6 (3), 6:2. 

Ćwierćfinały: Nazaruk/Zieliński – Pilaczyński/Politowski 6:1, 6:3; Kossek/Matuszewski – Woźniak/Zawisza 6:7 (7), 7:5, 10:7; Galus/Wetoszka – Rogowski/Tsebrenko 6:2, 6:4; Dworak/Gałka – Fryze/Pawlicki 6:1, 6:3.

Półfinały: Nazaruk/Zieliński – Kossek/Matuszewski walkower; Galus/Wetoszka – Dworak/Gałka 7:5, 3:6, 11:9.

Finał: Nazaruk/Zieliński – Galus/Wetoszka 6:3, 6:3.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Falkowska/Kossek – Przybylska/Tadyszak 6:0, 7:5; Oczachowska/Fryze – Zając/Pilaczyński 6:2, 6:2; (3) Sokolovskaia/Matuszewski – Stępnik/Zychowicz 6:2, 6:2; Borgman/Ziomber – Rutkowska/Łosiak 7:6 (5), 6:3; Saska/Nazaruk – Bujakiewicz/Biernat 6:0, 6:0; (4) Jaśkiewicz/Mikuła – Chudzińska/Okarmus 6:1, 6:1; Jastrzębska/Krawcewicz – Szmit/Bedra 5:7, 6:3, 10:8; (2) Buczyńska/Gałka – Rękoś/Prochalski 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Falkowska/Kossek – Oczachowska/Fryze 6:0, 6:4; Sokolovskaia/Matuszewski – Borgman/Ziomber 7:5, 6:4; Jaśkiewicz/Mikuła – Saska/Nazaruk 6:1, 6:3; Buczyńska/Gałka – Jastrzębska/Krawcewicz 6:2, 6:2.

Półfinały: Falkowska/Kossek – Sokolovskaia/Matuszewski walkower; Buczyńska/Gałka – Jaśkiewicz/Mikuła 6:3, 6:3.

Finał: Buczyńska/Gałka – Falkowska/Kossek 6:3, 4:6, 10:8.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności