Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Linette - Davis 6:2, 6:3; Brady - Watson 6:2, 6:1; PRAGA: Bouchard - Kudermetova 6:0, 6:3.

Aktualności

Młodzieżowe mistrzostwa Polski

AZS Poznań gościł uczestników młodzieżowych mistrzostw Polski (do 21 lat) w singlu, deblu i mikście.

Na starcie turnieju w stolicy Wielkopolski pojawiło się kilku zawodników z punktami zdobytymi do zawodowego rankingu ATP.

W gronie pań najwyżej zwyciężyła Anastazja Shoshyna (AT Angelique Kerber Puszczykowo). W finale pokonała Elżbietę Iwaniuk (AZS Poznań).

Wśród panów triumfował Piotr Łomacki (Mera Warszawa). W decydującym pojedynku wygrał z Adrianem Andrzejczukiem (AZS Poznań).

Złote medale w grach podwójnych zdobyli Iga Odrzywołek (Górnik Bytom) i Patrycja Polańska (Sport Klub Kryspinów) oraz Łomacki i Kamil Gajewski (SKT Sopot). W mikście najlepsi byli Odrzywołek i Gajewski.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: Śnita – M. Świątek 6:0, 6:0; P. Lewandowska – Łukasiak 7:5, 3:6, 7:6 (5); Czarnik – A. Mlazga 6:3, 6:0; Bieńkowska – Zduniak 6:2, 6:1; Gałka – Ruszczyńska 2:6, 6:4, 7:5; Witos – Cytrynowicz 6:3, 2:6, 6:1.

Druga runda: (1) M. Kowalska – Śnita 6:2, 6:0; (8) Nosek – Przybylska 6:0, 6:0; (3) Iwaniuk – P. Lewandowska 7:5, 7:6 (4); Czarnik – (5) Zawadzka 6:2, 7:6 (11); (6) Polańska – Bieńkowska 5:7, 6:2, 6:4; (4) Shoshyna – Gałka 6:1, 6:1; (7) Buczyńska – Grzegrzółka 6:1, 6:2; (2) Borgman – Witos 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: M. Kowalska – Nosek 6:4, 6:7 (11), 6:1; Iwaniuk – Czarnik 3:6, 6:4, 6:4; Shoshyna – Polańska 6:0, 6:3; Buczyńska – Borgman 6:4, 7:6 (1).

Półfinały: Iwaniuk – M. Kowalska 6:4, 7:6 (5); Shoshyna – Buczyńska 6:2, 6:0.

Finał: Shoshyna – Iwaniuk 6:0, 6:1.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Rolski – Kossek 6:0, 6:1; Sobkowiak – Morkowski 3:6, 6:3, 7:5; Owczarz – Tracz 6:2, 6:3; K. Kowal – Łuczak 6:4, 7:5; Wargocki – Dobroś 6:0, 6:0; Chojnowski – M. Klima 6:0, 6:0; Steinberger – Okrutny 6:1, 7:5.

Druga runda: (1) Drzewiecki – Rolski 6:4, 7:5; P. Zbroja – Nazaruk 6:2, 6:2; Gresk – Wojciechowski 6:0, 6:1; Kazanowski – Sobkowiak 6:4, 6:0; (3) Gajewski – Owczarz 7:6 (5), 6:2; Nispoń – Dmochowski 6:2, 6:2; P. Zieliński – K. Kowal 6:2, 6:3; Andrzejczuk – Iżycki 6:2, 6:1; Wargocki – Czarnecki; F. Kaleta – Kłos walkower; Michocki – Kokulewski 6:3, 7:5; (4) Walków – Chojnowski 6:3, 6:0; Kostin – Zawisza 6:1, 2:6, 6:1; D. Chmielewski – P. Klima 6:3, 6:3; Ł. Chmielewski – Kosicki 6:4, 6:2; (2) Łomacki – Steinberger 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Drzewiecki – P. Zbroja 3:6, 7:5, 6:3; Gresk – Kazanowski 3:6, 6:4, 6:2; Gajewski – Nispoń 6:4, 6:4; Andrzejczuk – P. Zieliński 6:0, 6:1; F. Kaleta – Wargocki 6:3, 6:2; Walków – Michocki 6:2, 3:6, 6:0; Kostin – D. Chmielewski 6:1, 6:1; Łomacki – Ł. Chmielewski 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Gresk – Drzewiecki 2:6, 7:6 (5), 6:2; Andrzejczuk – Gajewski 3:6, 6:2, 6:3; Walków – F. Kaleta 6:1, 7:6 (3); Łomacki – Kostin 6:1, 6:1.

Półfinały: Andrzejczuk – Gresk 6:4, 6:3; Łomacki – Walków 6:2, 6:2.

Finał: Łomacki – Andrzejczuk 6:4, 6:1.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Ruszczyńska/Zduniak – M. Świątek/Witos walkower; Buczyńska/P. Lewandowska – Cytrynowicz/Grzegrzółka 6:0, 6:4.

Ćwierćfinały: (1) Borgman/Czarnik – Ruszczyńska/Zduniak 7:5, 6:0; Nosek/Śnita – Łukasiak/Zawadzka 6:4, 7:5; Buczyńska/P. Lewandowska – Iwaniuk/Przybylska 6:0, 6:1; (2) Odrzywołek/Polańska – Gałka/A. Mlazga 6:2, 6:1.

Półfinały: Borgman/Czarnik – Nosek/Śnita 6:3, 3:6, 10:1; Odrzywołek/Polańska – Buczyńska/P. Lewandowska 7:5, 6:4.

Finał: Odrzywołek/Polańska – Borgman/Czarnik 6:4, 3:6, 10:5.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Czarnecki/Michocki – (1) Drzewiecki/Nispoń 5:7, 7:5, 10:6; Kostin/Okrutny – Nazaruk/Wargocki 6:2, 6:2; D. Chmielewski/Ł. Chmielewski – K. Kowal/Łuczak 6:1, 6:1; Andrzejczuk/Gresk – Iżycki/P. Zbroja 6:4, 4:6, 10:7; Kokulewski/Steinberger – M. Klima/P. Klima 6:2, 6:1; Dmochowski/P. Zieliński – Rolski/Walków 1:6, 6:4, 10:8; F. Kaleta/Kazanowski – Kosicki/Morkowski 6:3, 6:0; (2) Gajewski/Łomacki – Chojnowski/Owczarz 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Kostin/Okrutny – Czarnecki/Michocki 6:0, 6:1; Andrzejczuk/Gresk – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 6:3, 6:3; Kokulewski/Steinberger – Dmochowski/P. Zieliński 6:4, 7:5; Gajewski/Łomacki – F. Kaleta/Kazanowski 6:3, 6:0.

Półfinały: Andrzejczuk/Gresk – Kostin/Okrutny 6:4, 7:5; Gajewski/Łomacki – Kokulewski/Steinberger 7:6 (4), 3:6, 10:4.

Finał: Gajewski/Łomacki – Andrzejczuk/Gresk 6:3, 6:3.

MIKST

Pierwsza runda: Bieńkowska/Andrzejczuk – (1) Czarnik/Drzewiecki 6:1, 7:5; Gałka/D. Chmielewski – Łukasiak/Owczarz 6:2, 7:6 (2); Odrzywołek/Gajewski – Śnita/Okrutny 6:1, 6:7 (4), 10:4; Ruszczyńska/Dmochowski – Grzegrzółka/Ł. Chmielewski 6:2, 6:4; Buczyńska/Gresk – Przybylska/Kostin 0:6, 6:2, 10:3; Borgman/Kazanowski – Cytrynowicz/M. Klima 6:1, 6:0; Iwaniuk/P. Zieliński – Witos/Kosicki 6:4, 7:5; Shoshyna/Michocki – (2) Nosek/Nispoń 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Gałka/D. Chmielewski – Bieńkowska/Andrzejczuk 6:4, 6:4; Odrzywołek/Gajewski – Ruszczyńska/Dmochowski 6:3, 6:3; Buczyńska/Gresk – Borgman/Kazanowski 6:4, 3:6, 10:6; Shoshyna/Michocki – Iwaniuk/P. Zieliński 6:2, 6:2.

Półfinały: Odrzywołek/Gajewski – Gałka/D. Chmielewski 6:4, 6:2; Buczyńska/Gresk – Shoshyna/Michocki 6:3, 6:1.

Finał: Odrzywołek/Gajewski – Buczyńska/Gresk 6:2, 6:3.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności