Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

Mrągowo ITF 3 kobiet – wyniki

W Mrągowie odbył się dziewiąty futures ITF. Po raz trzeci do rywalizacji staną kobiety.

W Warmia Mazury Open (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) występowały m.in. Daria Kuczer, Julia Oczachowska, Weronika Foryś, Joanna Dobrowolska czy Tereza Mihalikova.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday. Dyrektorem imprezy jest Bogdan Kulik.

Jedyną Polką, która awansowała do półfinału singla była Julka Oczachowska. 17-latka 11 września pojawi się w rankingu WTA (wcześniej zdobywała punkty w Warszawie i Mrągowie).

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Mihalikova – Sosnowska 6:1, 6:0; Zerulo – Keren 6:3, 7:6 (6); Dobrowolska – Wira 6:2, 6:4; (6) Lumsden – Buczyńska 6:0, 6:2; (4) Partaud – Akler 6:3, 6:1; Zakarlyuk – Wysoczańska 7:5, 6:1; Pogrebnyak – Furmaniak 6:2, 6:3; Eidukonyte – (8) Zhuravleva 6:7 (4), 6:1, 6:4; (7) Moratelli – Svatikova 2:6, 6:3, 6:4; Zawadzka – Sokolovskaia 6:0, 6:3; Kuczer – Krywoj 5:7, 6:4, 6:0; (3) Kilnarova – Nepliy 6:0, 6:3; Ukolova – (5) Carrillo Marin 6:7 (6), 6:4, 6:1; Dmitrieva – Polańska 6:2, 6:3; Foryś – Okuda 6:1, 6:2; Oczachowska – Shytkouskaya 6:2, 6:2.

Druga runda: Mihalikova – Zerulo 6:2, 6:1; Lumsden – Dobrowolska 6:1, 6:2; Partaud – Zakarlyuk 3:6, 7:6 (5), 2:0 i krecz Ukrainki; Eidukonyte – Pogrebnyak 6:3, 6:1; Moratelli – Zawadzka 6:2, 1:0 i krecz Joanny; Kilnarova – Kuczer 6:2, 6:3; Ukolova – Dmitrieva 6:3, 7:5; Oczachowska – Foryś 6:3, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Mihalikova – Lumsden 6:4, 6:4; Partaud – Eidukonyte 3:6, 6:3, 6:4; Kilnarova – Moratelli 6:3, 6:2; Oczachowska – Ukolova 6:7 (6), 6:3, 7:5.

Półfinały: Partaud – Mihalikova 6:3, 6:0; Kilnarova – Oczachowska 6:3, 6:7 (5), 6:2.

Finał: Partaud – Kilnarova 7:6 (4), 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: Okuda/Williford – Abrile/Przybylska 6:3, 6:3; Eidukonyte/Wysocząńska – Carrillo Marin/Lumsden 6:1, 6:1; Foryś/Zakarlyuk – (4) Dmitrieva/Ukolova 6:2, 4:6, 10:5; Jastrzębska/Wira – Squarcialupi/Zerulo 7:6 (6), 4:6, 10:6; Zawadzka/Zduniak – Buczyńska/Jones 6:1, 6:3; (3) Nepliy/Shytkouskaya – Lodzki/Nadel 7:5, 6:1; Pogrebnyak/Zhuravleva – Podlińska/Sosnowska 3:6, 6:3, 10:4; (2) Moratelli/Partaud – Kuczer/Polańska 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Okuda/Williford – Eidukonyte/Wysocząńska 6:4, 2:6, 10:6; Foryś/Zakarlyuk – Jastrzębska/Wira 6:4, 6:2; Nepliy/Shytkouskaya – Zawadzka/Zduniak 6:3, 7:6 (4); Moratelli/Partaud – Pogrebnyak/Zhuravleva 6:1, 6:4.

Półfinały: Okuda/Williford – Foryś/Zakarlyuk walkower; Moratelli/Partaud – Nepliy/Shytkouskaya 6:7 (0), 6:1, 10:2.

Finał: Moratelli/Partaud – Okuda/Williford 6:2, 6:3.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Foryś – bye; Zakordoniec – Przybył 6:2, 6:0; Skachkova – Dziewięcka 6:4, 6:0; Sokolovskaia – bye; (2) Keren – bye; Uzarek – Defossez walkower; Furmaniak – Macinkeviciute 6:1, 6:7 (6), 6:0; Przybylska – bye; (3) Nadel – bye; Zawadzka – Cvackova 6:1, 6:1; Jastrzębska – Novikova 6:2, 6:0; Wilk – bye; Pino – bye; Wysoczańska – Siripipat 7:6 (11), 6:4; Zduniak – Williford 7:5, 7:5; Derecka – bye; Squarcialupi – bye; Oczachowska – Neuwirth 6:2, 7:5; Okuda – Dell’Edera 6:2, 6:2; Pietras – bye; Kostek – bye; Kuzina – J. Piątek 6:7 (4), 7:5, 6:3; Zerulo – Okopniak 6:1, 6:1; Podlińska – bye; Jones – bye; Dobrowolska – Karpiuk 6:3, 6:0; Kasarzheuskaya – Yazawa 7:5, 6:2; Abrile – bye; Ozerova – bye; Eidukonyte – N. Brunzlow 6:1, 6:0; Cyranowski – Manchanda 6:0, 6:0; Cerowska – bye.

Druga runda: Foryś – Zakordoniec 6:3, 6:1; Sokolovskaia – Skachkova 6:1, 6:3; Keren – Uzarek 6:0, 6:2; Furmaniak – Przybylska 6:2, 6:1; Zawadzka – Nadel 7:6 (7), 4:6, 6:1; Jastrzębska – Wilk 6:2, 4:6, 6:1; Wysoczańska – Pino 6:3, 6:3; Zduniak – Derecka 6:1, 6:3; Oczachowska – Squarcialupi 6:3, 7:6 (4); Okuda – Pietras 6:1, 6:1; Kuzina – Kostek 6:2, 6:1; Zerulo – Podlińska 7:6 (4), 6:4; Dobrowolska – Jones 6:3, 6:7 (5), 6:4; Abrile – Kasarzheuskaya 6:3, 6:1; Eidukonyte – Ozerova 6:2, 7:5; Cerowska – Cyranowski 7:6 (4), 4:6, 6:1.

Trzecia runda: Foryś – Sokolovskaia 6:3, 7:5; Furmaniak – Keren 7:5, 3:6, 6:2; Zawadzka – Jastrzębska 5:7, 6:1, 6:3; Wysoczańska – Zduniak 6:4, 6:2; Oczachowska – Okuda 6:3, 6:2; Kuzina – Zerulo; Dobrowolska – Abrile 2:6, 6:3, 6:3; Eidukonyte – Cerowska 6:0, 6:1.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności