Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Mrągowo ITF 4 kobiet – wyniki

W Mrągowie rozgrywany był jedenasty futures ITF. Po raz czwarty do rywalizacji stanęły kobiety.

W Warmia Mazury Open (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) startowały m.in. Marta Leśniak, Katarzyna Wysoczańska, Weronika Foryś, Patrycja Polańska, Daria Kuczer czy Tereza Mihalikova.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday. Dyrektorem imprezy jest Bogdan Kulik.

W finale singla zagrała Marta Leśniak, która wraz z Darią Kuczer triumfowała w deblu.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Mihalikova – Polańska 6:1, 6:0; Kuczer – Oczachowska 4:6, 6:3, 6:1; Foryś – Cerowska 6:0, 6:3; (6) Moratelli – Sokal 6:1, 6:3; (3) Partaud – Svatikova 6:0, 6:0; Sokolovskaia – Akler 6:3, 4:6, 7:5; Krywoj – Cvackova 6:4, 6:4; (5) Leśniak – Keren 6:2, 6:0; (8) Vostrikova – Dmitrieva 6:2, 6:2; Jones – Okuda 6:3, 2:6, 6:3; Shytkouskaya – Buczyńska 4:1 i krecz Oli; (4) Lumsden – Abrile 6:3, 6:3; (7) Zhuravleva – Ukolova 6:4, 6:2; Wysoczańska – Przybylska 6:1, 6:1; Pogrebnyak – Szczygielska 6:1, 6:1; (2) Kilnarova – Podlińska 6:2, 6:0.

Druga runda: Mihalikova – Kuczer 6:1, 6:2; Moratelli – Foryś 6:3, 6:2; Partaud – Sokolovskaia 6:2, 6:1; Leśniak – Krywoj 6:2, 6:1; Vostrikova – Jones 7:5, 6:3; Lumsden – Shytkouskaya 6:4, 6:3; Zhuravleva – Wysoczańska 6:4, 2:6, 7:6 (6); Kilnarova – Pogrebnyak 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Mihalikova – Moratelli 6:1, 3:6, 6:2; Leśniak – Partaud 6:0, 3:6, 6:2; Lumsden – Vostrikova 6:1, 6:0; Kilnarova – Zhuravleva 6:4, 6:2.

Półfinały: Leśniak – Mihalikova 6:3, 6:0; Kilnarova – Lumsden 2:6, 6:1, 6:1.

Finał: Kilnarova – Leśniak 7:5, 1:6, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Dmitrieva/Shytkouskaya – bye; Akler/Ukolova – Furmaniak/Zduniak 2:6, 6:3, 10:7; (4) Kuczer/Leśniak – Polańska/Sokolovskaia 6:4, 6:0; Foryś/Zhuravleva – Brunzlow/Derecka 6:0, 6:2; Svatikova/Wysoczańska – Piątek/Szczygielska 6:4, 6:3; (3) Pogrebnyak/Vostrikova – Keren/Przybylska 6:3, 6:1; Okuda/Williford – Abrile/Krywoj 4:6, 6:2, 10:8; (2) Moratelli/Partaud – Buczyńska/Wira 3:0 i krecz Polek.

Ćwierćfinały: Akler/Ukolova – Dmitrieva/Shytkouskaya 2:6, 7:5, 11:9; Kuczer/Leśniak – Foryś/Zhuravleva 6:3, 6:2; Pogrebnyak/Vostrikova – Svatikova/Wysoczańska 6:0, 7:5; Moratelli/Partaud – Okuda/Williford 6:2, 6:2.

Półfinały: Kuczer/Leśniak – Akler/Ukolova 6:3, 6:0; Moratelli/Partaud – Pogrebnyak/Vostrikova 6:2, 6:0.

Finał: Kuczer/Leśniak – Moratelli/Partaud 6:2, 6:3.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: N. Brunzlow – Ozerova 3:0 i krecz Łotyszki.

Druga runda: (1) Jones – Przybył 6:2, 6:1; Okopniak – Niedźwieńska 6:2, 6:0; (2) Keren – Huhnolz 6:2, 6:4; Williford – Latisa 6:0, 6:1; Wysoczańska – J. Piątek 6:3 6:0; Okuda – Wilk 6:4, 6:1; N. Brunzlow – G. Końska 1:6, 6:0, 6:2; Cvackova – Pietras 6:1, 6:1; W. Ejsmont – Blaine 6:1, 6:0; Podlińska – Dziewięcka 6:1, 6:1; Sokal – Zduniak 4:6, 6:2, 6:2; Karpiuk – Timofeeva 6:0, 6:0; Furmaniak – Uzarek 3:6, 6:1, 6:2; Sokolovskaia – Derecka 6:3, 6:2; Szczygielska – Yazawa 6:0, 6:0; Wira – Światłoń 6:3, 5:7, 6:3.

Trzecia runda: Jones – Okopniak 6:2, 6:2; Keren – Williford 6:1, 7:6 (2); Wysoczańska – Okuda 6:2, 6:4; Cvackova – N. Brunzlow 6:1, 6:0; Podlińska – W. Ejsmont 6:3, 6:2; Sokal – Karpiuk 6:2, 6:4; Sokolovskaia – Furmaniak 6:3, 6:4; Szczygielska – Wira 7:5, 6:3.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności