Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

Narodowe mistrzostwa Polski – wyniki

Na kortach w Gliwicach zakończyły się 92. Narodowe Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

W Fundacja Radan Gliwice Open 2018 w singlu w gronie kobiet triumfowała Marta Leśniak. Wywalczyła dziką kartę do turnieju ITF Bella Cup. W finale singla mężczyzn zwyciężył Maciej Rajski.

Zmagania na kortach tenisowych przy ulicy Kosynierów 6 w Gliwicach rozgrywane były pod patronatem naszego portalu. Czołowych polskich zawodników w kraju przyciąga do Gliwice nie tylko pula nagród, która w tym roku była najwyższa w historii mistrzostw Polski i wynosi ponad 100 tysięcy złotych, ale również profesjonalna organizacja i wspaniała atmosfera.

W deblu zwyciężyli Weronika Falkowska i Anastazja Shoshyna oraz Marcin Gawron i Mateusz Kowalczyk. W mikście najlepsi byli Marta Leśniak i Błażej Koniusz.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Leśniak – N. Brunzlow 6:0, 6:0; Zduniak – Podbioł 6:4, 6:1; Bobik – Nosek 7:6 (7), 6:2; W. Rutkowska – (8) Kądzielewska 6:0, 2:6, 6:4; (4) Shoshyna – Szymczuch 6:2, 6:3; Oczachowska – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:3; Falkowska – J. Przybylska 6:2, 6:2; (7) Wędrocha – Dobrowolska 6:3, 6:7 (5), 7:5; Szmit – (6) Zakordoniec 6:2, 6:1; Buczyńska – Walczak 6:2, 6:1; Jegiołka – Sasiak 6:0, 6:0; (3) Wilk – J. Piątek 6:4, 6:3; (5) Podlińska – Mattik 6:3, 6:0; Duhl – Polańska 3:6, 7:6 (3), 6:3; Czarnik – Hędrzak 6:2, 6:3; (2) Zajda – Bartusek 6:3, 6:7 (4), 6:3.

Druga runda: Leśniak – Zduniak 6:1, 6:2; Bobik – W. Rutkowska 6:4, 6:0; Shoshyna – Oczachowska 6:1, 6:1; Falkowska – Wędrocha 6:1, 6:4; Szmit – Buczyńska 6:3, 6:1; Jegiołka – Wilk 6:4, 6:0; Podlińska – Duhl 6:2, 6:2; Czarnik – Zajda 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Leśniak – Bobik 6:0, 6:2; Shoshyna – Falkowska 6:1, 6:3; Jegiołka – Szmit 6:2, 6:3; Czarnik – Podlińska 6:4, 6:4.

Półfinały: Leśniak – Shoshyna 2:6, 6:4, 6:3; Czarnik – Jegiołka 6:3, 6:4.

Finał: Leśniak – Czarnik 6:0, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Ciaś – Skonieczny 6:2, 6:2; Panfil – Nazaruk 6:0, 6:2; Bienkiewicz – Wrzoł 6:1, 6:2; (6) Kapaś – Kozielski 6:1, 6:3; (4) B. Wojnar – M. Piątek 3:6, 6:2, 6:2; Gryńkowski – Piekarek 6:4, 6:3; Leśniewski – Bronka 6:1, 6:1; (7) Steinberger – M. Wójcik 6:3, 3:6, 6:3; (8) Drzewiecki – Tadyszak 6:4, 6:4; Andrzejczuk – Dyrda 6:2, 6:4; Kowalczyk – Paluch 6:4, 6:2; J. Zieliński – (3) Gawron 3:6, 6:2, 6:3; (5) Żuk – Dworak 6:2, 6:3; Y. Wójcik – Jóźwik 6:3, 6:3; Tsebrenko – Sadal 6:2, 6:0; (2) Rajski – Ziomber 6:1, 6:1.

Druga runda: Panfil – Ciaś 6:4, 5:7, 6:2; Kapaś – Bienkiewicz 6:4, 7:5; Gryńkowski – B. Wojnar 7:6 (4), 6:4; Leśniewski – Steinberger 6:4, 4:6, 6:4; Andrzejczuk – Drzewiecki 6:3, 6:1; Kowalczyk – J. Zieliński 7:6 (7), 1:6, 6:4; Żuk – Y. Wójcik 7:5, 7:6 (2); Rajski – Tsebrenko 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Panfil – Kapaś 4:6, 7:6 (2) i krecz Andrieja; Gryńkowski – Leśniewski 7:6 (2), 6:0; Kowalczyk – Andrzejczuk 6:4, 6:1; Rajski – Żuk 6:3, 6:7 (8), 6:2.

Półfinały: Gryńkowski – Panfil 0:1 i krecz Grzegorza; Rajski – Kowalczyk 6:3, 3:6, 6:3.

Finał: Rajski – Gryńkowski 6:3, 6:1.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jegiołka/Zawadzka – Duhl/Hędrzak 6:4, 6:1; Podlińska/Zajda – Cerowska/Mattik 6:1, 6:2; Falkowska/Shoshyna – (4) Kądzielewska/Wędrocha 6:4, 6:2; Szmit/Zakordoniec – Rutkowska/Sosnowska 7:5, 6:3; K. Jaśkiewicz/Oczachowska – Bachanek/Walczak 6:2, 3:6, 10:6; (3) Leśniak/Wilk – Polańska/Zduniak 6:0, 6:3; Bobik/Zając – Mlazga/Przybylska 6:4, 7:6 (4); (2) Buczyńska/Czarnik – Bartusek/Brunzlow 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Podlińska/Zajda – Jegiołka/Zawadzka 6:4, 6:3; Falkowska/Shoshyna – Szmit/Zakordoniec 6:2, 6:1; K. Jaśkiewicz/Oczachowska – Leśniak/Wilk 7:5, 7:6 (0); Buczyńska/Czarnik – Bobik/Zając 6:2, 6:2.

Półfinały: Falkowska/Shoshyna – Podlińska/Zajda 6:4, 6:3; Buczyńska/Czarnik – K. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:2, 3:6, 10:8.

Finał: Falkowska/Shoshyna – Buczyńska/Czarnik 6:4, 2:6, 11:9.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gawron/Kowalczyk – bye; Olech/Skonieczny – Lainer/Tsebrenko 6:4, 6:4; (3) Drzewiecki/Gajewski – Nazaruk/Y. Wójcik 6:4, 7:5; Bedra/Tadyszak 7:5, 7:6 (4); Paluch/B. Wojnar – Janik/M. Pawlicki 6:4, 3:6, 10:2; (4) Zieliński/Żuk – Piątek/Steinberger 6:2, 6:4; Ciaś/Koniusz – A. Mlazga/Ziomber 6:2, 6:2; (2) Kozielski/Panfil – bye.

Ćwierćfinały: Gawron/Kowalczyk – Olech/Skonieczny 6:2, 6:2; Dworak/Wrzoł – Drzewiecki/Gajewski 7:6 (5), 3:6, 10:6; Zieliński/Żuk – Paluch/B. Wojnar 6:2, 6:4; Ciaś/Koniusz – Kozielski/Panfil 6:4, 6:3.

Półfinały: Gawron/Kowalczyk – Dworak/Wrzoł 6:1, 6:4; Zieliński/Żuk – Ciaś/Koniusz 7:5, 7:6 (3).

Finał: Gawron/Kowalczyk – Zieliński/Żuk 6:3, 1:6, 10:2.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Shoshyna/Drzewiecki – Podlińska/Steinberger 6:3, 6:2; Szymczuch/Żuk – Falkowska/Y. Wójcik 3:6, 6:2, 10:2; (3) Jegiołka/Zieliński – Wilk/Janik 6:2, 6:3; Zduniak/Nazaruk – Światłoń/Kozielski 6:3, 6:2; Hędrzak/Skonieczny – Zakordoniec/Tsebrenko 0:6, 6:2, 10:4; (4) Kądzielewska/Ziomber – Piątek/Piątek 6:2, 6:2; Leśniak/Koniusz – Oczachowska/Lainer 6:2, 6:1; (2) Grzywocz/Kowalczyk – Buczyńska/Panfil 7:5, 5:7, 10:6.

Ćwierćfinały: Szymczuch/Żuk – Shoshyna/Drzewiecki 6:0, 6:3; Jegiołka/Zieliński – Zduniak/Nazaruk 6:2, 6:2; Kądzielewska/Ziomber – Hędrzak/Skonieczny 7:5, 6:0; Leśniak/Koniusz – Grzywocz/Kowalczyk 7:6 (3), 6:0.

Półfinały: Jegiołka/Zieliński – Szymczuch/Żuk 6:7 (3), 6:3, 10:6; Leśniak/Koniusz – Kądzielewska/Ziomber 6:3, 6:3.

Finał: Leśniak/Koniusz – Jegiołka/Zieliński 6:4, 2:6, 10:7.

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: (1) Światłoń – bye; (11) Polańska – Chyba 6:2, 6:4; (2) Kostek – bye; (13) Bobik – Grzywocz 6:4, 6:0; (3) Cerowska – bye; Dobrowolska – (15) Al. Schmidt 6:0, 6:1; (4) Buczyńska – bye; Sosnowska – (12) Siłka 6:2, 6:3; (5) Bartusek – bye; (9) N. Komar – Kostka 7:5, 6:4; (6) Zając – bye; (10) Duhl – M. Komar 4:6, 6:0, 6:3; (7) A. Mlazga – bye; Nosek – (14) Niewiadomska 6:3, 6:3; (8) Jegiołka – Stępnik 6:0, 6:0; (16) Gruszczyńska – Bachanek 4:6, 7:6 (6), 6:1.

Druga runda: Polańska – Światłoń 6:1, 6:1; Bobik – Kostek 6:3, 7:5; Dobrowolska – Cerowska 5:7, 6:1, 2:1 i krecz Caroliny; Buczyńska – Sosnowska 6:1, 6:3; Bartusek – N. Komar 6:0, 6:1; Duhl – Zając 6:2, 6:2; Nosek – A. Mlazga 6:3, 6:2; Jegiołka – Gruszczyńska 6:2, 6:4.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki – bye; (9) Filar – bye; (2) Śliwiński – bye; Andrzejczuk – Szuszkiewicz 6:0, 6:0; (3) Olech – bye; Leśniewski – (14) M. Wojnar 6:2, 6:2; (4) Bujakiewicz – bye; M. Wójcik – (11) Kuś 6:2, 6:3; (5) Panfil – bye; Pawlak – (12) A. Mlazga 6:2, 6:3; (6) Lainer – bye; Dworak – (13) Krzeptowski 6:2, 6:0; (7) Kimaszewski – bye; Dyrda – (16) Cieśla 7:5, 6:2; (8) Tadyszak – bye; (10) Bedra – Sowiński 6:2, 6:1.

Druga runda: Drzewiecki – Filar 6:1, 6:1; Andrzejczuk – Śliwiński 6:0, 7:5; Leśniewski – Olech 6:1, 6:1; M. Wójcik – Bujakiewicz 6:3, 6:3; Panfil – Pawlak 6:4, 6:2; Dworak – Lainer 6:4, 6:1; Dyrda – Kimaszewski 6:2, 6:1; Tadyszak – Bedra 6:4, 6:1.

Strona mistrzostw Polski

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności