Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Jeanjean 6:1, 6:2; Samsonova - Linette 6:1, 6:1; Vondrousova - Masarova 6:1, 6:3; Potapova - Rakhimova 6:2, 6:3; Jabeur - Vickery 6:3, 6:2; Paolini - D. Saville 6:3, 6:4; Baptiste - Day 4:6, 6:2, 6:2; Sinner - Eubanks 6:3, 6:3, 6:4.

Naturalny Suplement Totum Sport – recenzja

Naturalny suplement sportowy Totum Sport to źródło 78 minerałów i pierwiastków śladowych.

Chętnie sięgają po niego najlepsi jak Rafael Nadal podczas US Open 2017. Totum Sport dzięki swojemu oceanicznemu pochodzeniu jest bardziej biodostępny niż minerały syntetyczne.

Jarek Dudek, współpracownik naszego portal przetestował i zrecenzował Totum Sport, którego dystrybutorem w naszym kraju jest Quinton Polska.

– Totum Sport to suplement zawierający 78 minerałów i pierwiastków śladowych, który natychmiastowo uzupełnia elektrolity tracone podczas wysiłku fizycznego. Totum Sport jest w 100% naturalny. Suplement używany jest przez sportowców reprezentujących różne dyscypliny w tym tenis.

– Podstawowe zalety wynikające z używania Totum Sport: szybsza regeneracja, zwiększona energia i wytrzymałość, zmniejszone ryzyko obrażenia mięśni, pojawienia zakwasów, zwiększone skupienia i koncentracja, wspiera system immunologiczny.

– Totum Sport sprzedawany jest w wygodnych saszetkach. Jest łatwy do spożycia. Smak nie jest największym atutem produktu, ale fakt, że sam Rafael Nadal regularnie podczas swoich wielogodzinnych meczów stosuje Totum Sport, sprawia, że smak morskiej wody nie jest problemem.

– Z całą odpowiedzialnością polecam każdemu tenisiście zarówno rekreacyjnie ćwiczącemu jak i profesjonalnie grającemu w tenisa.

Kategoria: Recenzje