Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Lisicki - Charaeva 6:0, 6:3; Van Uytvanck - K. Scott 7:5, 6:2; Peterson - Snigur 6:4, 6:1; Parks - Dodin 6:3, 7:6 (6).

Premiera buta New Balance 3D

New Balance wprowadza dziś do sprzedaży pierwsze buty drukowane w technologii 3D.

Na rynku pojawią się 44 pary modelu Zante. Liczba 44 par nie jest przypadkowa. Od tylu lat Jim Davis jest w posiadaniu firmy New Balance.

Firma New Balance z dumą przedstawia pierwszy na świecie model biegowy z podeszwą wyprodukowaną przy pomocy drukarki 3D. Model dostępny będzie w cenie 400 $ w sklepie www.newbalance.com i w salonie New Balance w Bostonie.

New Balance jest w absolutnej czołówce firm wykorzystujących druk 3D do tworzenia swoich produktów. Ta ekscytująca i innowacyjna technologia została wykorzystana, aby dostosować produkt do potrzeb sportowców. Wysoka pozycja firmy w dziedzinie zarówno produkcji jaki i sprzedaży obuwia, daje możliwość przedstawiane światu pierwszej podeszwy wyprodukowanej w technologii 3D. Nowa generacja Zante pokazuje siłę projektowania oraz innowacyjność marki.

Dzięki współpracy z 3D Systems oraz wykorzystaniu najnowszego proszku elastomerowego DuraForm® Flex TPU, New Balance poczyniło ogromne postępy w wykonywaniu drukowanych części do konstrukcji obuwia biegowego. Nowa podeszwa, posiadająca strukturę plastra miodu, wykorzystuje korzyści płynące z technologii druku 3D oraz innowacyjne materiały, aby osiągnąć równowagę pomiędzy elastycznością, siłą, wagą i trwałością.

Wewnątrz podeszwy znajdują się setki małych otwartych komórek, zapewniających amortyzację podczas użytkowania obuwia. Do produkcji podeszwy środkowej New Balance wykorzystuje metodę selektywnego spiekania laserowego (SLS) – jest to proces, podczas którego nowe materiały proszkowe zmieniają się w stałe sekcje, warstwa po warstwa, przy użyciu lasera. Proszek DuraForm® Flex TPU daje otrzymanym elementom wcześniej nieosiągalną kombinację siły i elastyczności, która jest idealna dla obuwia startowego.

1999d0a3-af80-48ec-af70-c79b40a66bfd

Kategoria: Reklama