Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Szamotuły gościły w tym roku uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (do lat 16).

W singlu triumfowali Aleksandra Wierzbowska i Szymon Kielan. W deblu zwyciężyli Rozalia Gruszczyńska i Ola Wierzbowska oraz Szymon Kielan i Aleksander Orlikowski.

W mikście najlepsi byli za to Zuzanna Szczepańska i Dawid Wiśniewski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Szczepańska – Sarnowska 6:2, 6:2; Wnuczek – Lange 6:3, 4:6, 6:1; Kotylak – Peruga 7:6 (4), 6:1; Samberger – (6) Wawrowska 6:4, 6:2; (3) Takmadżan – Czerny 6:3, 6:4; Kubacha – Szymczewska 6:0, 6:1; Mazurek – Koczan 6:2, 7:6 (5); (7) Nebelska – Carpenter 6:2, 6:2; (8) Szpakowska – Gołaś 4:6, 7:5, 6:1; Gustowska – Bohm 6:1, 6:3; Pawlik – Daszkiewicz 7:6 (2), 6:4; B. Przybylska – (4) W. Ejsmont 6:3, 6:0; (5) Szynkowska – O. Dembek 6:0, 6:0; Gruszczyńska – Bartusek 6:1, 7:5; Niewiadomska – Syczuk 7:6 (6), 6:7 (5), 7:5; (2) Wierzbowska – Elkosh 6:0, 6:1.

Druga runda: Szczepańska – Wnuczek 6:3, 6:2; Kotylak – Samberger 6:3, 6:2; Kubacha – Takmadżan 6:4, 6:2; Nebelska – Mazurek 6:3, 2:6, 6:1; Gustowska – Szpakowska 6:3, 6:1; B. Przybylska – Pawlik 6:0, 6:0; Gruszczyńska – Szynkowska 6:1, 6:3; Wierzbowska – Niewiadomska 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Szczepańska – Kotylak 6:7 (6), 6:3, 6:3; Kubacha – Nebelska 6:4, 7:5; B. Przybylska – Gustowska 7:5, 6:2; Wierzbowska – Gruszczyńska 6:3, 6:3.

Półfinały: Kubacha – Szczepańska 7:5, 6:1; Wierzbowska – B. Przybylska 6:4, 6:3.

Finał: Wierzbowska – Kubacha 6:2, 7:6 (1).

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Politowicz – Stochmal 6:1, 6:0; Kuźniar – Borzych 7:6 (4), 6:3; P. Wiśniewski – Rogoyski 6:0, 6:4; Szczap – (16) Nowicki 6:2, 6:7 (3), 6:4; (11) Krotowski – Tetyk 6:2, 6:3; Melkowski – Marchewka 7:6 (4), 6:2; Gadzała – Bromberek 0:6, 6:1, 6:1; (8) Kamrowski – Dójczyński 6:1, 6:2; (3) D. Wiśniewski – Kułakowski 6:2, 6:1; Bal – Suchanowski 7:6 (10), 6:2; Kandefer – Kończal; (14) Sroka – Zoch 6:2, 6:1; (9) Strzałkowski – Błachnio 7:5, 6:4; Kaszubowski – Nawój 6:3, 4:3 i krecz Kacpra; Sowa – Mańkowski 6:3, 6:0; (5) Szajrych – Zdzuj 6:3, 6:4; (7) Lesman – Blom 6:2, 6:2; Chmielewski – Skała 6:1, 6:3; Dziopak – Ohme 6:1, 6:2; (12) Cisło – Klimek 6:3, 6:1; (13) Szabo – Karbownik 6:0, 7:6 (4); Kopka – Piotrowski 6:4, 4:6, 6:0; Gontar – Zawartko 6:2, 7:5; (4) Federowicz – Romer 6:3, 6:1; (6) Mruk – Tatera 6:0, 6:3; Kopcik – Dziedzic 6:1, 6:0; Grygołowicz – Sławik 6:3, 6:2; (10) Herok – Wereszka 7:5, 6:0; (15) Majewski – Gniazdowski 6:0, 6:0; Mierzwa – Bartoszek 3:6, 6:3, 6:0; Orlikowski – Skuratko 7:6 (7), 6:1; (2) Kielan – Funka 6:1, 6:1.

Druga runda: Politowicz – Kuźniar 6:0, 6:1; Szczap – P. Wiśniewski 6:4, 6:4; Krotowski – Melkowski 6:0, 6:2; Kamrowski – Gadzała 6:2, 6:0; D. Wiśniewski – Bal 6:1, 6:0; Sroka – Kandefer 6:0, 6:2; Strzałkowski – Kaszubowski 6:4, 6:0; Szajrych – Sowa 6:2, 6:2; Chmielewski – Lesman 6:0, 6:1; Dziopak – Cisło 6:2, 6:2; Szabo – Kopka 6:3, 6:4; Federowicz – Gontar 6:2, 6:1; Mruk – Kopcik 6:4, 1:6, 6:3; Grygołowicz – Herok 6:2, 3:6, 6:4; Mierzwa – Majewski 6:4, 7:6 (4); Kielan – Orlikowski 6:3, 6:3.

Trzecia runda: Politowicz – Szczap 6:1, 6:2; Kamrowski – Krotowski 6:1, 6:2; D. Wiśniewski – Sroka 6:2, 6:1; Szajrych – Strzałkowski 6:2, 7:5; Dziopak – Chmielewski 6:3, 6:2; Szabo – Federowicz 4:6, 7:5, 6:4; Mruk – Grygołowicz 6:1, 6:4; Kielan – Mierzwa 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kamrowski – Politowicz 6:3, 7:6 (4); Szajrych – D. Wiśniewski 6:3, 6:4; Dziopak – Szabo 7:6 (2), 6:4; Kielan – Mruk 6:4, 6:1.

Półfinały: Szajrych – Kamrowski 6:1, 6:1; Kielan – Dziopak 6:1, 6:0.

Finał: Kielan – Szajrych 6:2, 6:4.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) W. Ejsmont/Szynkowska – Mazurek/Niewiadomska 7:6 (2), 6:2; Bartusek/Gustowska – Czerny/Syczuk 6:1, 6:2; Carpenter/Przybylska – Bohm/Daszkiewicz 6:1, 6:2; (2) Gruszczyńska/Wierzbowska – Elkosh/Grott 6:0, 6:0.

Półfinały: W. Ejsmont/Szynkowska – Bartusek/Gustowska 6:1, 7:5; Gruszczyńska/Wierzbowska – Carpenter/Przybylska 6:0, 6:2.

Finał: Gruszczyńska/Wierzbowska – W. Ejsmont/Szynkowska 6:7 (6), 7:5, 10:2.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Politowicz/Szajrych – bye; Ohme/Piotrowski – Skuratko/Tatera 5:7, 6:3, 10:5; Kopcik/P. Wiśniewski – Błachnio/Zawartko 6:3, 5:7, 10:4; (5) Mańkowski/Strzałkowski – bye; (4) Dziopak/Krotowski – bye; Bal/Karbownik – Rogoyski/Romer 6:2, 6:2; Borzych/Sławik – Bromberek/Funka 6:3, 7:5; (6) Kopka/Lesman – bye; (7) Herok/Marchewka – bye; Chmielewski/Szczap – Mierzwa/Sowa 7:6 (0), 7:5; Kandefer/Majewski – Kaszubowski/Nawój 6:1, 6:3; (3) Kielan/Orlikowski – bye; (8) Gadzała/Mruk – bye; Klimek/Suchanowski – Gontar/Wereszka 4:6, 6:2, 10:7; Melkowski/Zoch – bye; (2) Federowicz/Kamrowski – bye.

Druga runda: Politowicz/Szajrych – Ohme/Piotrowski 6:4, 6:4; Mańkowski/Strzałkowski – Kopcik/P. Wiśniewski 6:3, 1:6, 10:8; Dziopak/Krotowski – Bal/Karbownik 7:6 (4), 6:1; Borzych/Sławik – Kopka/Lesman 6:4, 5:7, 10:4; Herok/Marchewka – Chmielewski/Szczap 6:0, 4:6, 10:7; Kielan/Orlikowski – Kandefer/Majewski 6:0, 6:2; Gadzała/Mruk – Klimek/Suchanowski 6:2, 6:1; Federowicz/Kamrowski – Melkowski/Zoch 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Politowicz/Szajrych – Mańkowski/Strzałkowski 6:3, 6:4; Dziopak/Krotowski – Borzych/Sławik 6:2, 6:2; Kielan/Orlikowski – Herok/Marchewka 6:4, 6:3; Federowicz/Kamrowski – Gadzała/Mruk 3:6, 6:4, 10:5.

Półfinały: Politowicz/Szajrych – Dziopak/Krotowski 6:4, 6:2; Kielan/Orlikowski – Federowicz/Kamrowski 7:6 (6), 6:1.

Finał: Kielan/Orlikowski – Politowicz/Szajrych 6:4, 6:1.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Szczepańska/D. Wiśniewski – bye; Peruga/Stochmal – Pawlik/Dójczyński 6:2, 6:2; (4) Szpakowska/Szabo – bye; Samberger/Bartoszek – Wawrowska/Gniazdowski 6:4, 4:6, 10:8; Gołaś/Kułakowski – Kubacha/Nowicki 6:3, 6:4; (3) Nebelska/Cisło – bye; Lange/Kończal – Koczan/Skała 7:6 (4), 6:4; (2) Takmadżan/Sroka – bye.

Ćwierćfinały: Szczepańska/D. Wiśniewski – Peruga/Stochmal walkower; Szpakowska/Szabo – Samberger/Bartoszek 6:3, 3:6, 10:1; Gołaś/Kułakowski – Nebelska/Cisło 0:6, 6:2, 10:4; Takmadżan/Sroka – Lange/Kończal 7:6 (8), 6:4.

Półfinały: Szczepańska/D. Wiśniewski – Szpakowska/Szabo 6:4, 6:3; Gołaś/Kułakowski – Takmadżan/Sroka 1:6, 6:0, 11:9.

Finał: Szczepańska/D. Wiśniewski – Gołaś/Kułakowski 6:3, 6:4.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

O. Dembek – Napierała 6:0, 6:4; Koczan Grott 6:4, 6:2; Kotylak – Sobiechowska 6:3, 6:2; Bartusek – Marciniak 6:0, 6:1. Wolny los mieli: Lange, Gustowska, Sarnowska i Czerny.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Blom – Rozwadowski 7:6 (6), 6:4; Ohme – Prech 6:2, 6:4; Skała – Pakuła 6:4, 6:2. Wolny los mieli: Orlikowski, Zawartko, Romer, Kuźniar, Gniazdowski, Sławok, Błachnio, Kaszubowski, Bartoszek, Rogoyski, Wereszka, Dziedzic, Tetyk.

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności