Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

Ogólnopolski turniej krasnali w Puszczykowie

Na kortach w Puszczykowie odbył się ogólnopolski turniej krasnali o puchar Angie Cup.

Do półfinałów zawodów do lat 10 awansowali Hugo Kwaśniewski, Viktor Frydrych, Marcin Andrzejczak i Jakub Jędrzejczak.

W półfinałach Frydrych wygrał z Kwaśniewskim, a Andrzejczak pokonał Jędrzejczaka. W finale Frydrych był lepszy od Andrzejczaka. Viktor na co dzień mieszka w Bolton. Jest w kadrze Anglii do 12 lat.

SINGIEL

Pierwsza runda: Pasyniuk – Ostaszkiewicz 6:3, 6:0; Zemła – Michałowski 5:7, 6:4, 10:6; Grabowski – Kluczyński 6:3, 6:3; Zaorski – D. Lewandowski 6:1, 6:1.

Druga runda: (1) Berkieta – Kucharski 6:0, 6:0; Tomasiak – (13) Hrynkiewicz 6:3, 6:1; (11) H. Kwaśniewski – Pasyniuk 6:1, 6:4; (7) Ostrowski – Kosiński 6:1, 6:0; (4) Kokot – Zemła 6:7, 6:2, 10:2; Kulpa – (14) Mizerski 6:0, 6:0; (9) Czapracki – Ponitka 6:2, 7:6; Frydrych – (8) F. Kowalski 6:0, 6:1; (6) Sasko – Rychlewski 6:0, 6:0; (10) Kontraktowicz – Wójcik 6:1, 6:0; Doroczyński – Sorbian 6:2, 6:2; (3) M. Andrzejczak – Grabowski 6:0, 6:0; (5) Migdalski – Nowacki 6:2, 6:0; Zaorski – (12) M. Kowalski 6:2, 6:0; Zygmunt – Marcjanek walkower; (2) Jędrzejczak – Szafran 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Berkieta – Tomasiak 6:1, 6:3; H. Kwaśniewski – Ostrowski 6:0, 6:1; Kokot – Kulpa 6:2, 6:4; Frydrych – Czapracki 6:0, 6:0; Sasko – Kontraktowicz 6:2, 6:0; M. Andrzejczak – Doroczyński 6:1, 6:4; Zaorski – Migdalski 6:0, 6:4; Jędrzejczak – Zygmunt 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: H. Kwaśniewski – Berkieta 6:1, 6:2; Frydrych – Kokot 6:1, 6:1; M. Andrzejczak – Sasko 7:6, 6:1; Jędrzejczak – Zaorski 6:0, 6:1.

Półfinały: Frydrych – H. Kwaśniewski 6:3, 6:4; M. Andrzejczak – Jędrzejczak 6:4, 4:6, 11:9.

Finał: Frydrych – M. Andrzejczak 6:0, 6:0.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Jędrzejczak/Migdalski – bye; Kucharski/Ostrowski – Sasko/Zaorski 6:3, 6:2; (3) Berkieta/Frydrych – Sorban/Pasyniuk 6:3, 6:2; Czapracki/Kowal – Kosiński/Kulpa 6:3, 6:4; Kowalski/Michałowski – Szafran/Zemła 6:4, 6:3; (4) Andrzejczak/Tomasiak – Nowacki/Zygmunt 6:2, 6:2; Grabowski/Kontraktowicz – Kluczyński/Lewandowski 6:3, 6:4; (2) Kokot/Kwaśniewski – Ponitka/Wójcik 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Migdalski – Kucharski/Ostrowski 6:2, 6:2; Berkieta/Frydrych – Czapracki/Kowal 6:3, 6:2; Kowalski/Michałowski – Andrzejczak/Tomasiak 4:6, 7:6, 10:8; Kokot/Kwaśniewski – Grabowski/Kontraktowicz 6:3, 6:2.

Półfinały: Berkieta/Frydrych – Jędrzejczak/Migdalski 6:3, 7:5; Kokot/Kwaśniewski – Kowalski/Michałowski 6:2, 6:3.

Finał: Berkieta/Frydrych – Kokot/Kwaśniewski 6:2, 6:2.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności