Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; Bencic - Gauff 7:6 (2), 6:7 (4), 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; Cilic - Kwon 6:2, 2:6, 7:5; Bublik - Nishioka 6:3, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Sonego 6:4, 6:4; Gerasimov - Davidovich Fokina 4:6, 6:4, 7:5; Gojowczyk - Novak 6:4, 6:1; Bautista Agut - Humbert 6:3, 6:3; CORDOBA ATP: J.M. Cerundolo - Monteiro 6:2, 2:6, 6:3.

Ogólnopolski turniej w Zabrzu

przez maka

W Zabrzu rozegrano ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kobiet i mężczyzn. 

Na kortach Klubu Tenisowego Zabrze zwyciężyli Magdalena Hędrzak i Juliusz Bienkiewicz. Do finału dotarli Joanna Zawadzka (nie przystąpiła do decydującego pojedynku) i Grzegorz Panfil. 

KOBIETY

Grupa A: Frankowska – Krygier 6:7 (6), 6:0, 10:8; Zawadzka – Frankowska 6:3, 6:3; Zawadzka – Krygier 6:1, 6:2; kolejność: 1. Zawadzka, 2. Frankowska, 3. Krygier.  

Grupa B: Niemc – Kołowrotkiewicz 7:5, 6:0; Hędrzak – Niemc 6:1, 6:1; Hędrzak – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:0; kolejność: 1. Hędrzak, 2. Niemc, 3. Kołowrotkiewicz.

Grupa C: Pyrek – Foryś walkower; Wędrocha – Pyrek 6:3, 3:6, 10:6; Wędrocha – Foryś walkower; kolejność: 1. Wędrocha, 2. Pyrek, 3. Foryś.

Grupa D: Wysoczańska – Sasiak 6:3, 6:0; Jeleń – Wysoczańska 6:3, 6:1; Jeleń – Sasiak 6:3, 6:3; kolejność: 1. Jeleń, 2. Wysoczańska, 3. Sasiak.  

Ćwierćfinały: Zawadzka – Pyrek 6:2, 6:1; Jeleń – Niemc 6:2, 6:1; Wysoczańska – Wędrocha 6:1, 6:1; Hędrzak – Frankowska 6:2, 4:6, 10:2.  

Półfinały: Zawadzka – Jeleń 7:5, 7:5; Hędrzak – Wysoczańska 3:6, 6:4, 10:8.

Finał: Hędrzak – Zawadzka 6:0, 6:0 (walkower).

MĘŻCZYŹNI

Grupa A: Olech – Obuchowicz 6:3, 6:1; Panfil – Obuchowicz 6:0, 6:0; Panfil – Olech 6:3, 6:1; kolejność: 1. Panfil, 2. Olech, 3. Obuchowicz.

Grupa B: Bienkiewicz – B. Wojnar 6:3, 6:4; B. Wojnar – Ziomber 6:2, 6:1; Ziomber – Bienkiewicz 7:5, 2:6, 10:6; kolejność: 1. Bienkiewicz, 2. B. Wojnar, 3. Ziomber. 

Grupa C: Szic – Biliński 7:6 (3), 6:2; Szic – Bronka 4:6, 6:2, 10:6; Bronka – Biliński 7:6 (5), 2:6, 10:4; kolejność: 1. Szic, 2. Bronka, 3. Biliński. 

Grupa D: Pawelski – W. Kasperski 6:1, 6:2; Dworak – Pawelski 5:7, 6:4, 10:4; Dworak – W. Kasperski 6:2, 6:3; kolejność: 1. Dworak, 2. Pawelski, 3. W. Kasperski.

Ćwierćfinały: Panfil – Pawelski 7:5, 6:2; Dworak – Olech 6:1, 6:1; B. Wojnar – Szic 6:4, 6:4; Bienkiewicz – Bronka 6:4, 6:1.

Półfinały: Panfil – Dworak 7:5, 6:0; Bienkiewicz – B. Wojnar 6:3, 6:0.   

Finał: Bienkiewicz – Panfil 2:6, 6:1, 10:8.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności