Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

OOM w Bytomiu – wyniki

Na kortach Górnika w Bytomiu odbywała się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2015.

O medale walczyli czołowi kadeci (do lat 16) w kraju. Zdecydowanie najlepsi byli Marcelina Podlińska i Tomasz Dudek.

Podlińska (Tennis Club Piekary Śląskie) w meczu o złoto wygrała z Julią Oczachowską (Goplania Inowrocław).

Dudek (TKKF Falenica Warszawa) w finale pokonał znakomicie dysponowanego w całym turnieju Jakuba Grzegorczyka (UKS Beskidy Ustroń).

W deblu bezkonkurencyjni okazali się Dominika Paczena (Tennis Club Piekary Śląskie) i Podlińska oraz Konrad Fryze i Marcin Skowroński (obaj Return Radom).

W mikście najlepsi byli Wiktoria Rutkowska i Bartosz Łosiak (AZS Poznań).

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze – Piekarek 6:4, 7:5; Rosa – Pala 6:3, 1:6, 6:1; Mikulski – Pręcikowski 6:3, 6:4; (16) Bienkiewicz – Pyrkosz 6:4, 1:6, 6:4; (9) A. Pawlicki – Cieśla 6:3, 6:2; Gałka – Lesman 6:3, 7:5; Szymański – Biernat 6:0, 6:1; (6) Grzegorczyk – Cieślewicz 6:2, 6:0; (4) Skowroński – Heliasz 6:2, 6:2; Dworak – Sytkow 6:1, 6:0; Andrzejczak – Błaszczyk 6:1, 6:2; (15) Jankowiak – Kasprzak 6:1, 6:2; (12) Skonieczny – Hossa 6:2, 6:1; Skutella – Wyrębkiewicz 6:0, 6:4; Kosiński – Stokłosiński 6:3, 6:0; (5) Sikorski – Lalek 6:0, 6:4; (7) Wrzoł – Ciecierski 6:2, 6:4; Kozioł – Duzinkiewicz 5:7, 7:5, 7:6 (5); Grodzki – Lisowski 6:0, 6:1; (10) Mikuła – Olszowy 6:2, 1:6, 6:1; (14) Paluch – Bednarczuk 6:4, 6:2; Sadal – Pilaczyński 6:0, 6:1; Wojciechowski – Łakomy 6:1, 6:2; (3) Dudek – Kolasiński 6:2, 6:2; (8) Łosiak – Bańkowski 6:0, 6:1; Wetoszka – Marciniak 6:2, 6:7 (4), 6:1; Zasada – Kmiecik 6:2, 6:2; Urjasz – (11) Kwiatkowski 2:6, 6:3, 6:2; (13) Godek – Kaszuba 6:1, 6:2; Galus – Vu Long Duy Dang 6:0, 6:3; Woźniak – Stajszczak 6:4, 6:1; (2) Michalski – Krzystek 6:1, 6:1.

Druga runda: Fryze – Rosa 6:0, 6:3; Bienkiewicz – Mikulski 6:3, 6:2; Gałka – A. Pawlicki 6:1, 5:7, 6:4 Grzegorczyk – Szymański 6:2, 6:0; Skowroński – Dworak 6:1, 6:3; Andrzejczak 6:3, 7:6 (7); Skutella – Skonieczny 6:4, 2:6, 7:6 (5); Sikorski – Kosiński 6:0, 1:0 i krecz Patryka; Wrzoł – Kozioł 6:1, 6:0; Mikuła – Grodzki 6:0, 6:2; Paluch – Sadal 6:2, 6:2; Dudek – Wojciechowski 6:0, 6:1; Łosiak – Wetoszka 6:2, 3:6, 6:3; Zasada – Urjasz 6:2, 6:3; Godek – Galus 6:0, 7:6 (5); Michalski – Woźniak 6:2, 6:1.

Trzecia runda: Fryze – Bienkiewicz 7:5, 6:0; Grzegorczyk – Gałka 6:3, 1:6, 6:3; Andrzejczak – Skowroński 3:6, 7:5, 6:0; Sikorski – Skutella 6:1, 6:0; Mikuła – Wrzoł 1:6, 7:5, 6:3; Dudek – Paluch 6:4, 6:3; Łosiak – Zasada 6:2, 6:3; Michalski – Godek 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Grzegorczyk – Fryze 6:3, 6:2; Sikorski – Andrzejczak 6:7 (6), 7:5, 6:1; Dudek – Mikuła 6:1, 6:4; Michalski – Łosiak 6:1, 6:3.

Półfinały: Grzegorczyk – Sikorski 6:1, 6:2; Dudek – Michalski 4:6, 6:3, 6:1.

Finał: Dudek – Grzegorczyk 6:1, 6:2.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) K. Jaśkiewicz – Wierzbowska 3:6, 6:2, 6:1; Nikolenko – Jaskowska 6:4, 3:6, 6:1; N. Komar – Konopińska 6:1, 6:1; (6) Podlińska – Marut 6:0, 6:1; (3) Zajda – Bogucka 6:0, 6:0; Szepelska – Bobik 6:2, 1:6, 6:0; Piątek – A. Lewandowska 1:6, 7:6 (3), 7:5; (8) Bednarczyk – Psut 6:1, 7:5; (5) Komorowska – Wilk 5:7, 6:2, 6:4; Paczena – Jurek 6:0, 6:2; Walczak – N. Chmielowska 6:0, 6:1; (4) Oczachowska – K. Chmielowska 6:1, 6:2; (7) Rutkowska – Wygoda 6:4, 6:4; Pietras – Grodzka 7:6 (5), 6:4; Pietraszkiewicz – Zając 3:6, 7:5, 6:0; (2) Kunat – M. Komar 6:1, 6:4.

Druga runda: K. Jaśkiewicz – Nikolenko 6:1, 6:1; Podlińska – N. Komar 6:3, 6:2; Zajda – Szepelska 6:0, 6:1; Bednarczyk – Piątek 6:0, 6:3; Paczena – Komorowska 6:2, 6:1; Oczachowska – Walczak 6:2, 6:0; Rutkowska – Pietras 6:3, 6:0; Kunat – Pietraszkiewicz 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Podlińska – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:1; Bednarczyk – Zajda 7:5, 2:6, 7:6 (3); Oczachowska – Paczena 6:3, 6:1; Rutkowska – Kunat 6:4, 6:4.

Półfinały: Podlińska – Bednarczyk 6:2, 6:4; Oczachowska – Rutkowska 6:4, 2:6, 6:2.

Finał: Podlińska – Oczachowska 6:3, 6:0.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: Ciecierski/Rosa – Grodzki/Vu Long Duy Dang 6:1, 6:3; Gałka/Sadal – Pala/Wetoszka 6:1, 6:2; Skutella/Skonieczny – Bienkiewicz/Heliasz 7:6 (5), 6:4; Andrzejczak/Kozioł – Duzinkiewicz/Samojłowicz 6:1, 6:3; Cieśla/Pilaczyński – Stokłosiński/Wyrębkiewicz 7:5, 6:3; Piekarek/Pyrkosz – Mikulski/Woźniak 7:6 (5), 7:5.

Druga runda: (1) Fryze/Skowroński – Kaszuba/Olszowy 6:0, 6:4; Lesman/A. Pawlicki – Ciecierski/Rosa 6:2, 6:1; Gałka/Sadal – Kwiatkowski/Mikuła 6:3, 7:5; Skutella/Skonieczny – Galus/Lalek 6:2, 7:5; Dworak/Sikorski – Andrzejczak/Kozioł 6:1, 6:2; Grzegorczyk/Wrzoł – Cieśla/Pilaczyński 6:0, 6:1; Godek/Paluch – Biernat/Łakomy 6:0, 6:2; Dudek/Michalski – Piekarek/Pyrkosz 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Fryze/Skowroński – Lesman/A. Pawlicki 6:2, 6:1; Gałka/Sadal – Skutella/Skonieczny 6:4, 6:1; Dworak/Sikorski – Grzegorczyk/Wrzoł 6:2, 7:6 (5); Dudek/Michalski – Godek/Paluch 6:2, 6:3.

Półfinały: Fryze/Skowroński – Gałka/Sadal 6:2, 6:4; Dudek/Michalski – Dworak/Sikorski 6:2, 6:2.

Finał: Fryze/Skowroński – Dudek/Michalski 6:2, 6:0.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: Bednarczyk/Bogucka – Światłoń/Zajda 6:3, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: (1) K. Jaśkiewicz/Kunat – Grodzka/Konopińska 6:0, 6:0; Bednarczyk/Bogucka – M. Komar/N. Komar 7:5, 6:3; Komorowska/Walczak – Jaskowska/Wierzbowska 6:0, 6:1; (2) Paczena/Podlińska – K. Chmielowska/N. Chmielowska 6:1, 6:0.

Półfinały: K. Jaśkiewicz/Kunat – Bednarczyk/Bogucka 6:3, 6:1; Paczena/Podlińska – Komorowska/Walczak 6:2, 6:1.

Finał: Paczena/Podlińska – K. Jaśkiewicz/Kunat 6:2, 6:3.

MIKST

Pierwsza runda: Wilk/Marek – Wygoda/Pręcikowski 6:4, 6:1; Nikolenko/Krzystek – Jurek/Błaszczyk 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: (1) Oczachowska/Skonieczny – Marut/Cieślewicz 6:2, 6:0; Wilk/Marek – Pietraszkiewicz/Jankowiak 6:1, 6:1; Piątek/Bednarczuk – Zając/Urjasz 6:4, 6:3; (2) Rutkowska/Łosiak – Nikolenko/Krzystek 6:3, 1:6, 10:7.

Półfinały: Oczachowska/Skonieczny – Wilk/Marek 4:6, 7:6 (6), 10:2; Rutkowska/Łosiak – Piątek/Bednarczuk 6:0, 6:1.

Finał: Rutkowska/Łosiak – Oczachowska/Skonieczny 6:2, 7:6 (5).

KWALIFIKACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Grodzki – Połosa 6:0, 6:0; Zasada – Olech 6:0, 6:0; Duzinkiewicz – Raczek 4:6, 6:0, 6:4; Lisowski – Smolak 6:1, 6:2; Kmiecik – Kiełbowicz 7:6 (6), 6:0; Pala – Samojłowicz 3:6, 6:4, 6:3. Bez gry do turnieju głównego awansowali: Rosa, Krzystek, Kosiński, Kasprzak, Heliasz, Pilaczyński, Bańkowski, Sytkow, Marciniak, Vu Long Duy Dang.

KWALIFIKACJE KADETEK

Pierwsza runda: Wilczyńska – Siwek 6:2, 6:4.

Druga runda: Szepelska – Bobik 6:3, 6:1; Grodzka – Kuta 6:1, 6:3; Psut – Mrugowska 6:3, 6:1; Jaskowska – Wilczyńska 6:0 i krecz Karoliny; Konopińska – Cielica 3:6, 6:2, 6:3; N. Chmielowska – Światłoń 1:6, 6:2, 6:3; K. Chmielowska – Woźny 6:3, 7:6 (6); A. Lewandowska – Enenkiel 6:1, 6:0.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności