Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA: Sakkari - Svitolina 6:3, 6:3; Ostapenko - Martic 6:3, 6:1; Azarenka - Krejcikova 2:6, 6:2, 6:1; E. Mertens - Anisimova 6:2, 6:3; KOLONIA: A. Zverev - Millman 6:0, 3:6, 6:3; Mannarino - Kecmanovic 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - S. Johnson 7:6 (3), 6:3; Struff - Cecchinato 6:3, 6:1; ANTWERPIA: Raonic - Bedene 6:3, 7:6 (4); Fritz - Opelka 7:6 (5), 6:1; Humbert - Carreno Busta 5:7, 6:3, 6:4; Evans - Tiafoe 7:6 (3), 6:2.

Opalenica Cup 2015 – wyniki

W wielkopolskim mieście rozegrano turniej młodzików Tennis Europe (dla graczy do lat 14).

W zawodach Opalenica Cup 2015 (kategoria druga) w finałach gier pojedynczych zagrali Aleksandra Wierzbowska i Makary Adamek.

W deblu triumfowali Martyna Kubka i Ola Wierzbowska oraz Makary Adamek i Dawid Taczała.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Bartone – Podbioł 1:6, 6:2, 7:6 (1); K. Chmielowska – Vinahradava 6:2, 1:6, 6:3; Derecka – Hochfeld 7:6 (1), 6:0; (5) Kubka – A. Nadajewska 0:6, 6:4, 6:1; (3) Andryukhova – Brunzlow 6:2, 6:2; Grundule – Uzarek 6:0, 6:0; Polischuk – Jeleń 6:4, 6:4; (8) Pociej – Avetisyan 6:3, 6:2; (7) Vlasova – K. Wybudowska 6:1, 6:3; Szczotka – Panackova 6:1, 6:3; Spaka – A. Lewandowska 6:1, 6:1; (4) Wirges – Cerowska 6:1, 6:3; (6) Jakovleva – Okopniak 6:2, 6:2; Hennemann – Hędrzak 6:1, 6:0; Wędrocha – Dueffert 6:4, 6:2; (2) Wierzbowska – Tomase 6:1, 6:0.

Druga runda: Bartone – K. Chmielowska 6:1, 6:0; Kubka – Derecka 6:3, 6:1; Andryukhova – Grundule 6:1, 6:4; Polischuk – Pociej 6:0, 7:5; Vlasova – Szczotka 6:0, 6:4; Wirges – Spaka 6:2, 6:4; Hennemann – Jakovleva 7:5, 6:2; Wierzbowska – Wędrocha 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Bartone – Kubka 6:2, 6:1; Polischuk – Andryukhova 6:2, 6:4; Wirges – Vlasova 7:6 (0), 6:2; Wierzbowska – Hennemann 4:6, 6:0, 7:5.

Półfinały: Bartone – Polischuk 6:1, 6:1; Wierzbowska – Wirges 7:5, 6:2.

Finał: Bartone – Wierzbowska 6:3, 6:1.

Finał debla: Kubka/Wierzbowska – Andryukhova/Bartone 5:7, 6:2, 10:6.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Taczała – Rządkowski 6:3, 6:2; Frończuk – Bruckner 6:4, 6:4; Kleeberg – Politowicz; (6) Fekete – Suski 6:3, 6:2; (3) Burlachenko – Szajrych 6:0, 6:0; Hartenstein – M. Pawlicki 6:0, 6:3; Stricker – Świderski 6:3, 6:0; (5) Torski – Szczęsny 6:0, 6:0; (7) Adomavicius – Konopko 7:6 (5), 3:6, 7:5; Ilnytskyy – Kaliszewski 6:4, 7:6 (5); Radoń – Kreidler 6:3, 6:4; (4) M. Adamek – Kasperski 6:1, 6:1; Martinez Sanchez – (8) Ziomber 6:7 (5), 6:1, 6:3; Janosik – Frankowski 6:3, 6:2; Niełacny – Ozolins 5:7, 6:4, 6:3; (2) Ehrenschneider – Pawlak 6:3, 6:1.

Druga runda: Taczała – Frończuk 6:3, 6:1; Fekete – Kleeberg 6:3, 6:2; Burlachenko – Hartenstein 6:3, 6:4; Torski – Stricker 7:5, 6:2; Ilnytskyy – Adomavicius 6:3, 6:1; M. Adamek – Radoń 6:2, 6:1; Sanchez Martinez – Janosik 6:0, 6:2; Ehrenschneider – Niełacny 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Taczała – Fekete 6:4, 6:2; Torski – Burlachenko 6:2, 6:3; M. Adamek – Ilnytskyy 6:2, 6:0; Ehrenschneider – Sanchez Martinez 6:4, 6:4.

Półfinały: Torski – Taczała 6:1, 6:3; M. Adamek – Ehrenschneider 7:6 (5), 6:2.

Finał: Torski – M. Adamek 7:6 (3), 6:3.

Finał debla: M. Adamek/Taczała – Kasperski/Radoń 6:1, 6:4.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Habrych – Szkudlarek 6:1, 6:0; Takmadżan – Nebelska 7:6 (3), 6:3; Lasmane – A. Łosiak 4:6, 7:5, 6:3; Krajewska – Galazka 6:1, 6:1; Grundule – Krygier 6:2, 6:3; Derecka – Rodig 6:2, 6:2; Hochfeld – Filipecka 6:3, 6:3; Vinahradava – Szczepańska 6:3, 6:0.

Druga runda: Tomase – Habrych 6:2, 7:5; Dueffert – Takmadżan 6:4, 6:0; Panackova – Lasmane 6:1, 6:0; K. Chmielowska – Krajewska 6:4, 6:2; Grundule – Kravchuk 6:0, 6:1; Derecka – Novikova 6:2, 6:0; Hochfeld – Vindiga 6:2, 7:5; Vinahradava – Gonciarz 6:3, 6:0.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Stricker – bye; Homberg – Bańkowski 6:3, 6:0; Szajrych – Slachta 6:3, 0:6, 6:4; Kralemann – D. Wiśniewski 6:2, 6:2; Riegraf – Szkudlarek 6:0, 6:0; Świderski – Hramogin 6:4, 4:6, 6:3; Janosik – Załubski 6:1, 6:1; Berning – Stochmal 6:1, 6:1; Bruckner – Medvedevas 2:6, 6:4, 6:3; Guzowski – Poetzing 6:3, 6:2; Arbet – Olech 6:4, 6:1; Sanchez Martinez – Karbownik 6:1, 7:5; Baikoussis – Kuczyński 6:0, 6:7 (5), 6:3; Ilnytskyy – Kielan 6:2, 6:2; Kleeberg – Bondar 6:0, 6:1; Grodskis – Paszkowski 7:6 (8), 5:7, 6:3.

Druga runda: Stricker – Homberg 6:1, 6:0; Szajrych – Kralemann 7:5, 6:4; Świderski – Riegraf 7:6 (5), 6:4; Janosik – Berning 6:4, 6:4; Bruckner – Guzowski 6:4, 7:5; Martinez Sanchez – Arbet 6:0, 7:5; Ilnytskyy – Baikoussis 6:0, 6:0; Kleeberg – Grodskis 6:0, 6:1.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności