Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

TE Opalenica Cup 2016 – wyniki

W Wielkopolsce rozgrywany był turniej młodzików międzynarodowego cyklu Tennis Europe.

Przez eliminacje zawodów Opalenica Cup 2016 przebili się dwie Polki oraz siedmiu biało-czerwonych do lat 14.

W imprezie głównej do ćwierćfinałów z biało-czerwonych awansowali Pola Wygonowska, Zuzanna Szczepańska, Maks Kaśnikowski, Piotr Pawlak. W półfinale zagrał tylko Pawlak.

Do finałów gry podwójnej dotarli Aleksandra Wierzbowska, Mateusz Cisło i Szymon Kielan.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Polischuk – (1) Wierzbowska 6:3, 6:4; Dittmann – Lasitca 6:0, 6:4; Spee – Ejsmont 4:6, 6:4, 6:0; (5) S. Brich – Saska 6:2, 6:2; (3) Spaka – Szpakowska 6:1, 6:0; Panackova – Uzarek 6:1, 6:0; Lys – Bartusek 6:1, 6:1; (7) K. Brich – Kopel 6:1, 6:0; Niedźwieńska – (8) Dzemeshkevich 6:2, 6:3; Vevere – Bohm 6:7 (4), 6:4, 6:3; Szczepańska – Adamczewska 6:1, 6:1; (4) Avetisyan – Gołaś 6:2, 6:3; (6) Wygonowska – Lynn Browne 6:1, 6:2; Vitkeviciute – Krajewska 6:1, 6:2; Matjunina – Takmadżan 6:4, 3:6, 6:1; (2) Kanapatskaya – Szynkowska 6:3, 6:1.

Druga runda: Polischuk – Dittmann 6:1, 6:2; S. Brich – Spee 5:7, 6:1, 6:3; Panackova – Spaka 6:3, 6:3; Lys – K. Brich 6:2, 5:7, 7:5; Vevere – Niedźwieńska 6:1, 6:2; Szczepańska – Avetisyan 4:6, 6:4, 6:2; Wygonowska – Vitkeviciute 6:1, 6:4; Kanapatskaya – Matjunina 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Polischuk – S. Brich 6:4, 6:4; Lys – Panackova 6:1, 6:3; Vevere – Szczepańska 6:3, 4:6, 6:2; Kanapatskaya – Wygonowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Lys – Polischuk 6:1, 6:0; Kanapatskaya – Vevere 6:0, 6:1.

Finał: Lys – Kanapatskaya 3:6, 6:0, 3:1 i krecz Białorusinki.

Finał debla: Panackova/Spee – Kanapatskaya/Wierzbowska walkower.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – A. Bojarski 6:1, 6:1; Jonker – Kielan 3:6, 6:3, 6:2; Cisło – Federowicz 6:4, 6:1; (6) Vasiliauskas – Zdzuj 6:4, 6:1; (4) Faucon – Borzych 7:5, 7:6 (4); Politowicz – Kalinin 6:4, 6:3; Wajdemajer – Lesman 6:3, 6:2; (8) Loof – P. Wiśniewski 6:0, 6:0; (7) Schroeder – Orlikowski 6:4, 7:6 (1); Stochmal – Tomański 7:6 (4), 6:3; Szajrych – D. Wiśniewski 6:3, 6:4; (3) Krumich – Gładysz 6:3, 6:3; (5) Pawlak – Mańkowski 6:0, 6:2; Kamrowski – Weststrate 6:2, 6:3; Świderski – L. Formella 5:7, 6:2, 7:6 (0); (2) Bruzas – Stokowski 6:0, 6:3.

Druga runda: Kaśnikowski – Jonker 6:3, 6:4; Vasiliauskas – Cisło 6:3, 6:4; Faucon – Politowicz 6:1, 6:2; Loof – Wajdemajer 6:1, 6:0; Schroeder – Stochmal 6:2, 6:0; Krumich – Szajrych 6:0, 7:5; Pawlak – Kamrowski 5:7, 6:4, 6:3; Bruzas – Świderski 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Vasiliauskas – Kaśnikowski 6:4, 1:6, 6:3; Faucon – Loof 2:2 i Holendra; Krumich – Schroeder 6:2, 6:2; Pawlak – Bruzas 7:6 (3), 6:1.

Półfinały: Faucon – Vasiliauskas 7:6 (3), 6:1; Krumich – Pawlak 6:2, 6:2.

Finał: Krumich – Faucon 6:2, 6:4.

Finał debla: Jonker/Loof – Ciesło/Kielan 6:3, 6:3.

KWALIFIKACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: A. Formella – Kotylak 6:3, 6:2; Szpakowska – Timofeeva 6:1, 4:6, 6:3; Uzarek – Koczan 6:4, 6:0; Lasitca – N. Szkudlarek 6:4, 6:2.

Druga runda: Vevere – Daszkiewicz 6:1, 6:1; Dittmann – Lange 6:4, 6:3; Lys – Kozhatova 6:1, 6:0; Vitkeviciute – Kus 6:1, 4:6, 6:2; Adamczewska – A. Formella 2:6, 7:5, 7:5; Szpakowska – Pawlik 6:2, 1:6, 7:6 (10); Uzarek – Deeva 6:0, 6:0; Lasitca – Ways 6:3, 6:2.

KWALIFIKACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Lovascio – Kossakowski 6:3, 6:2; Kopcik – Gadzała 6:4, 6:2; Mancewicz – Krotowski 6:0, 6:3; Stochmal – Ovechkin 6:4, 6:2; Spinetta – Sopoliński 6:3, 0:6, 6:4.

Druga runda: Świderski – Kusiewicz 6:2, 4:6, 6:4; Mańkowski – Van der Heuvel 6:3, 7:5; Stokowski – M. Szkudlarek 6:0, 6:1; Tomański – Lovascio 6:4, 6:0; P. Wiśniewski – Kopcik 6:4, 6:4; Jonker – Mancewicz 6:2, 6:0; Stochmal – Kułakowski 6:3, 6:2; Cisło – Spinetta 6:1, 6:1.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności