Logo Polski Tenis

WYNIKI

GSTAAD: Minella - Bouchard 7:6 (5), 1:0 i krecz Kanadyjki; Minella - Vondrousova 4:6, 6:2, 6:2; BUKARESZT: Martic - Buzarnescu 6:4, 6:4; Sevastova - Hercog 6:1 i krecz Słowenki; BASTAD: Fognini - Verdasco 6:1, 4:6, 7:5; Gasquet - Laaksonen 6:2, 6:3; UMAG: G. Pella - Haase 6:3, 1:6, 6:2.

Aktualności

TE Opalenica Cup 2018 – wyniki

W Wielkopolsce zakończył się turniej Tennis Europe młodzików (do lat 14) Opalenica Cup 2018.

W zawodach w Opalenicy (korty ziemne, kategoria 2) do półfinałów awansowali: Ada Piestrzyńska, Zuzanna Kubacha, Laura Koralnik, Filip Pieczonka i Martyn Pawelski.

W finałach Ada Piestrzyńska wygrała z Zuzanną Kubachą, a Filip Pieczonka przegrał z Rosjaninem Maximem Dontsovem. W deblu triumfowali Zuzanna Frankowska i Ada Piestrzyńska oraz Niemiec Marc Majdandzic i Litwin Dominykas Stonkus.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Piestrzyńska – Ewald 6:2, 6:2; Frankowska – Vorslava 6:1, 6:0; Pawlikowska – Mihokova 6:2, 4:6, 6:4; Popławska – (7) Weinstock 7:5, 4:6, 6:1; Pytel – Langiewicz 6:4, 6:4; Durska – Witkowska 6:3, 7:6 (4); Koralnik – Bozova 7:6 (3), 3:6, 6:2; Paul – (8) Smirnaya 6:4, 6:4; Bergler – (5) Jodłowska 6:3, 7:6 (4); Seidel – Górska 6:2, 7:6 (5); Pieczyńska – Bajorek 6:1, 6:2; Turczuk – (4) Iila 6:1, 6:0; (6) Bakyte – Szmyd 7:6 (4), 6:1; Warkentin – Wróblewska 7:6 (2), 6:2; Głowacka – Sizykh 6:3, 7:6 (4); (2) Kubacha – Woźny 6:0, 6:4.

Druga runda: Piestrzyńska – Frankowska 6:0, 6:2; Pawlikowska – Popławska 6:1, 2:0 i krecz Kamili; Pytel – Durska 6:4, 7:6 (3); Koralnik – Paul 4:6, 6:3, 6:1; Seidel – Bergler 6:2, 6:1; Turczuk – Pieczyńska 6:4, 6:2; Warkentin – Bakyte 6:0, 6:1; Kubacha – Głowacka 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Piestrzyńska – Pawlikowska 7:5, 6:0; Koralnik – Pytel 6:2, 6:0; Seidel – Turczuk 6:1, 6:2; Kubacha – Warkentin 6:4, 6:1.

Półfinały: Piestrzyńska – Koralnik 2:6, 6:4, 6:2; Kubacha – Seidel 6:3, 6:2.

Finał: Piestrzyńska – Kubacha 6:3, 1:6, 6:3.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Pieczonka – Kapuściński 6:1, 6:0; Rytelewski – Dumshe 7:6 (7), 6:1; Kawałkowski – Smolenak 6:0, 6:2; Stankiewicz – (7) Kulig 6:2, 6:0; (3) Majdandzic – J. Bojarski 4:6, 6:0, 6:3; Roś – Beclin 6:3, 6:2; Mickus – Szymkowiak 4:6, 6:2, 6:2; (5) G. Matuszewski – H. Kwaśniewski 6:3, 6:1; B. Zgoła – (8) Butvilas 6:2, 6:1; Kos – Bux 6:0, 6:4; Grzegorzewski – Antoni 6:2, 6:2; (4) Pawelski – Surudo 6:0, 6:2; Włodarczyk – (6) G. Zgoła 6:2, 6:3; Siekanowicz – Brinon 6:1, 6:1; Stonkus – Rogowski 6:3, 7:5; (2) Dontsov – Juszczak 6:1, 6:4.

Druga runda: Pieczonka – Rytelewski 6:3, 6:2; Stankiewicz – Kawałkowski 6:3, 6:1; Majdandzic – Roś 6:4, 4:6, 6:4; G. Matuszewski – Mickus 6:1, 6:1; B. Zgoła – Kos 6:1, 3:6, 6:1; Pawelski – Grzegorzewski 6:2, 6:0; Siekanowicz – Włodarczyk 6:3, 6:4; Dontsov – Stonkus 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Pieczonka – Stankiewicz 6:2, 7:5; Majdandzic – G. Matuszewski 6:4, 6:3; Pawelski – B. Zgoła 2:6, 6:3, 7:5; Dontsov – Siekanowicz 7:6 (3), 1:0 i krecz Piotra.

Półfinały: Pieczonka – Majdandzic 3:6, 6:4, 7:6 (2); Dontsov – Pawelski 6:1, 2:6, 6:2.

Finał: Dontsov – Pieczonka 6:2, 6:4.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Frankowska/Piestrzyńska – bye; Durska/Woźny – Seidel/Warkentin 7:6 (5), 5:7, 10:7; (3) Bakyte/Vorslava – bye; Domańska/Pawlikowska – Langiewicz/Matuszewski 6:4, 6:3; Ewald/Głowacka – Bajorek/Pytel 3:6, 6:2, 10:8; (4) Górska/Jodłowska – Paul/Wróblewska 7:6 (4), 6:1; Pieczyńska/Turczuk – Bozova/Popławska walkower; (2) Smirnaya/Weinstock – bye.

Ćwierćfinały: Frankowska/Piestrzyńska – Durska/Woźny 6:1, 6:4; Domańska/Pawlikowska – Bakyte/Vorslava 7:5, 6:4; Górska/Jodłowska – Ewald/Głowacka 6:1, 6:3; Smirnaya/Weinstock – Pieczyńska/Turczuk 6:4, 6:4.

Półfinały: Frankowska/Piestrzyńska – Domańska/Pawlikowska 1:6, 6:1, 10:6; Smirnaya/Weinstock – Górska/Jodłowska 3:6, 6:3, 10:6.

Finał: Frankowska/Piestrzyńska – Smirnaya/Weinstock 6:2, 3:6, 10:7.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Majdandzic/Stonkus – bye; Dzieło/Rogowski – Bux/Szymkowiak walkower; (3) Grzegorzewski/G. Zgoła – bye; Roś/Siekanowicz – bye; Kos/Matuszewski – Juszczak/Surudo 6:3, 6:2; (4) Butvilas/Mickus – bye; Beclin/Brinon – Kapuściński/Kaszowski 6:3, 7:5; (2) Kulig/Pawelski – bye.

Ćwierćfinały: Majdandzic/Stonkus – Dzieło/Rogowski 6:3, 6:1; Grzegorzewski/G. Zgoła – Roś/Siekanowicz 7:6 (1) i dyskwalifikacja; Kos/Matuszewski – Butvilas/Mickus 6:4, 6:2; Kulig/Pawelski – Beclin/Brinon 6:3, 6:3.

Półfinały: Majdandzic/Stonkus – Grzegorzewski/G. Zgoła 6:2, 2:6, 12:10; Kos/Matuszewski – Kulig/Pawelski 3:6, 6:3, 10:8.

Finał: Majdandzic/Stonkus – Kos/Matuszewski 3:6, 7:5, 10:6.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Mihokova – bye; Langiewicz – L. Matuszewski 6:2, 6:2; (2) Bajorek – bye; Dańko – Burdzińska 6:1, 7:5; (3) Pawlikowska – bye; Domańska – Orlińska 7:6 (1), 6:4; (4) Koralnik – bye; Bielaszewska – Strolyte 6:4, 6:4; (5) Pieczyńska – bye; Telżyńska – Pyrek 6:0, 3:0 i krecz Zofii; Szmyd – bye; Głowacka – Stvol 6:3, 6:3; Zalewska – Chodkowska 6:3, 6:2; Pytel – Kiwior 6:4, 6:2; Skowrońska – Dąbrowska 6:3, 4:6, 6:2; Ewald – Avatisyan 6:2, 6:2.

Druga runda: Mihokova – Langiewicz 7:6 (3), 6:1; Bajorek – Dańko 6:1, 7:6 (3); Pawlikowska – Domańska 6:2, 6:2; Koralnik – Bielaszewska 6:0, 6:0; Pieczyńska – Telżyńska 6:2, 6:2; Głowacka – Szmyd 3:6, 6:3, 6:4; Pytel – Zalewska 6:3, 0:6, 6:3; Ewald – Skowrońska 7:5, 6:1.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Roś – bye; Plenkiewicz – bye; (2) Surudo – bye; Solarski – Budzyński 6:3, 6:1; (3) Brinon – bye; Rogowski – Dzieło 6:4, 6:3; (4) Wójcicki – bye; Szymkowiak – Guzon 6:2, 6:1; (5) Janzen – bye; Rytelewski – Pankowski 6:2, 6:2; (6) Hagen – bye; Kapuściński – Bojko 6:3, 6:2; Mizerski – bye; Smolenak – Królikowski 7:6 (4), 6:3; Kos – bye; Kaszowski – Stabovskis 2:6, 7:6 (8), 6:3.

Druga runda: Roś – Plenkiewicz 6:2, 6:2; Surudo – Solarski walkower; Rogowski – Brinon 6:2, 6:1; Szymkowiak – Wójcicki 6:2, 6:2; Rytelewski – Janzen 6:0, 6:0; Kapuściński – Hagen 1:6, 6:3, 6:2; Smolenak – Mizerski 6:4, 4:6, 6:4; Kos – Kaszowski 6:3, 6:2.

Kategoria: TE