Polski Tenis

WYNIKI

PEKIN WTA 1000: Linette - Brady 3:1 i krecz Jennifer; Świątek - Sorribes Tormo 6:4, 6:3; Rybakina - Q. Zheng 6:1, 6:2; Samsonova - Kvitova 6:4, 7:5; Gauff - Alexandrova 7:5, 6:3; Kasatkina – Sherif 1:6, 6:4, 7:6 (8); Jabeur - A. Krueger 6:3, 6:4; C. Garcia - Baindl 6:2, 6:4; Xinyu Wang - Zvonareva 6:4, 6:3; Tsurenko - Lin Zhu 6:0, 3:0 i krecz Chinki; Kalinina – D. Saville 6:2, 7:6 (5); Ostapenko – Noskova walkower (choroba Lindy); Paolini – Yuan 2:6, 6:3, 6:4; PEKIN ATP 500: Medvedev - Humbert 6:4, 3:6, 6:1; A. Zverev - Jarry 6:1, 6:7 (5), 6:3; Alcaraz - Ruud 6:4, 6:2; Sinner - Dimitrov 6:4, 3:6, 6:2; ASTANA ATP 250: Korda - Medjedovic 6:7 (8), 7:6 (2), 7:6 (3); Mannarino - Ofner 6:4, 6:2.
Polska Liga Tenisa

Opalenica Cup TE – wyniki

W Wielkopolsce rozgrywany był turniej młodzików cyklu Tennis Europe Opalenica Cup 2017.

Do ćwierćfinałów awansowali m.in. Zuzanna Kubacha, Ada Piestrzyńska, Alan Bojarski, Marcel Kamrowski, Juliusz Herok i Karol Tomański.

O finały singla bez powodzenia zagrali Ada Piestrzyńska, Alan Bojarski i Marcel Kamrowski. W deblu tytuł wywalczyli Alan Bojarski i Sandro Szic.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Falei – Szpakowska 6:4, 6:2; Paul – Schmidt 6:0, 6:2; Kubacha – Timofeeva 6:0, 7:5; (7) Feistel – Frankowska 6:4, 4:6, 7:5; (4) Piestrzyńska – Bozova 6:2, 6:0; Chyba – Stsetsevich 6:1, 6:1; Formella – Golovko 2:6, 6:2, 6:0; (5) Vinahradava – Wnuczek 6:3, 6:1; (6) Laskevich – Zaremba 6:0, 6:1; Podulka – Carpenter 6:0, 6:1; Smejlis – Lang 6:1, 6:1; (3) Volgapkina – Lange 6:1, 6:0; Smirnia – (8) Gołaś 3:6, 6:4, 6:2; Buryło – Jodłowska 3:6, 6:1, 6:4; Bartusek – Bohm 6:0, 6:0; (2) Dmitruk – Turczuk 6:4, 6:1.

Druga runda: Falei – Paul 6:3, 6:3; Kubacha – Feistel 6:4, 6:4; Piestrzyńska – Chyba 6:1, 7:5; Vinahradava – Formella 4:6, 6:0, 6:2; Laskevich – Podulka 7:5, 6:2; Volgapkina – Smejlis 6:1, 6:2; Buryło – Smirnia 6:2, 7:5; Dmitruk – Bartusek 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Falei – Kubacha 6:3, 6:4; Piestrzyńska – Vinahradava 6:3, 6:2; Volgapkina – Laskevich 7:5, 6:2; Buryło – Dmitruk 7:5, 6:4.

Półfinały: Falei – Piestrzyńska 6:3, 6:0; Volgapkina – Buryło 6:3, 6:3.

Finał: Falei – Volgapkina 6:4, 6:3.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Korelov – Szic 3:6, 6:2, 7:5; Kulig – Fedoryshyn 6:4, 6:3; Dójczyński – Roś 4:6, 6:4, 6:4; (7) Olsson – Pieczkowski 7:5, 6:3; (4) Kamrowski – Szymkowiak 6:1, 6:2; Kułakowski – Rytelewski 6:3, 6:4; Herok – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:2; (8) Skutels – G. Matuszewski 6:4, 7:5; Pawelski – (6) Snaiders 6:0, 7:5; Tomański – Tatera 7:5, 6:3; Kopcik – Stankiewicz 6:2, 6:0; (3) A. Bojarski – Szczap 6:2, 6:3; Dontsov – (5) Pieczonka 6:7 (2), 6:1, 6:3; Stokowski – Sroka 6:3, 6:3; Mancewicz – Grygołowicz 6:4, 6:2; (2) Samofalov – Dziopak 6:3, 7:6 (5).

Druga runda: Korelov – Kulig 6:1, 6:0; Olsson – Dójczyński 6:4, 6:1; Kamrowski – Kułakowski 6:4, 6:3; Herok – Skutels 6:0, 6:3; Tomański – Pawelski 6:2, 6:0; A. Bojarski – Kopcik 6:4, 6:2; Dontsov – Stokowski 0:6, 7:5, 6:1; Samofalov – Mancewicz 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Korelov – Olsson 6:4, 6:3; Kamrowski – Herok 6:2, 3:6, 6:1; A. Bojarski – Tomański 6:4, 7:6 (6); Samofalov – Dontsov 6:2, 6:4.

Półfinały: Korelov – Kamrowski 7:6 (3), 6:3; Samofalov – A. Bojarski 6:3, 7:6 (4).

Finał: Samofalov – Korelov 6:3, 3:6, 7:5.

Drabinki

Kategoria: ITF