Logo Polski Tenis

WYNIKI

BERLIN: Kvitova - Petkovic 6:4, 6:1; Sevastova - Goerges 6:3, 4:3 i krecz Niemki; Bautista Agut - Struff 6:3, 3:6, 10:7; Sinner - Haas 6:4, 3:6, 10:8.

Aktualności

OTK Bytom – Walków najlepszy

Na kortach Górnika Bytom odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny mężczyzn.

Stawką zawodów była dzika karta do jednego z futeresów rozgrywanych w tym sezonie w naszym kraju.

Cykl rozpocznie się 8 sierpnia w Koszalinie. Następnie imprezy zostaną rozegrane w Bydgoszczy, Poznaniu, Bytomiu i Ślęzie.

W Bytomiu zwyciężył Szymon Walków (Redeco Wrocław), który do końca o trofeum walczył z Kamilem Gajewskim (SKT Sopot) i Bartoszem Wojnarem (Kraków).

WYNIKI

GRUPA A: Janik – Piętka 6:1, 6:2; Gryńkowski – Steinberger 7:5, 6:2; Gryńkowski – Janik 6:7 (5), 6:3, 11:9; Steinberger – Piętka 6:0, 6:2; Janik – Steinberger 6:4, 7:5; Gryńkowski – Piętka 6:1, 6:2; kolejność: 1. Gryńkowski 3 wygrane, 2. Janik 2, 3. Steinberger 1, 4. Piętka 0.

GRUPA B: Gajewski – Kokulewski 7:6 (3), 6:3; M. Wojnar – Parafiński 6:0, 6:7 (4), 10:4; Gajewski – Parafiński 6:7 (4), 6:2, 10:6; M. Wojnar – Kokulewski 7:5, 6:3; Gajewski – M. Wojnar 7:5, 6:7, 10:8; Kokulewski – Parafiński 6:3, 6:3; kolejność: 1. Gajewski 3, 2. M. Wojnar 2, 3. Kokulewski 1, 4. Parafiński 0.

GRUPA C: Walków – A. Mlazga 7:6 (4), 6:2; J. Gieysztor – Tracz 2:6, 6:3, 10:6; Walków – Tracz 6:1, 6:3; A. Mlazga – J. Gieysztor 6:3, 6:3; Walków – J. Gieysztor 6:2, 6:2; A. Mlazga – Tracz 6:0, 6:0; kolejność: 1. Walków 3, 2. A. Mlazga 2, 3. J. Gieysztor 1, 4. Tracz 0.

GRUPA D: D. Chmielewski – Pyla 2:6, 6:2, 10:5; B. Wojnar – Józ. Gieysztor 6:0, 6:3; D. Chmielewski – Józ. Giesztor 6:1, 6:2; B. Wojnar – Pyla 3:6, 6:1, 12:10; B. Wojnar – D. Chmielewski 6:3, 6:1; Józ. Giesztor – Pyla 6:3, 6:3; kolejność: 1. B. Wojnar 3, 2. D. Chmielewski 2, 3. Józ. Gieysztor 1, 4. Pyla 0.

MIEJSCA 1-4: B. Wojnar – Gryńkowski 7:6 (4), 6:0; Gajewski – Walków 6:4, 2:6, 10:8; B. Wojnar – Gajewski 7:5, 4:6, 10:5; Walków – Gryńkowski walkower; Gajewski – Gryńkowski walkower; Walków – B. Wojnar 6:3, 6:3; kolejność: 1. Walków, 2. Gajewski, 3. B. Wojnar, 4. Gryńkowski.

MIEJSCA 5-8: Janik – M. Wojnar walkower; A. Mlazga – D. Chmielewski 7:5, 6:1; Janik – D. Chmielewski 6:2, 6:2; A. Mlazga – M. Wojnar walkower; D. Chmielewski – M. Wojnar walkower; A. Mlazga – Janik 7:6 (3), 6:4; kolejność: 5. A. Mlazga, 6. Janik, 7. D. Chmielewski, 8. M. Wojnar.

MIEJSCA 9-12: Steinberger – Kokulewski 6:1, 6:3; Steinberger – J. Gieysztor 6:3, 6:2; Steinberger – Józ. Gieysztor 6:3, 6:3; Kokulewski – J. Gieysztor 7:6 (6), 6:3; Kokulewski – Józ. Gieysztor 6:0, 7:6 (4); Józ. Gieysztor – J. Gieysztor 6:2, 6:2; kolejność: 9. Steinberger, 10. Kokulewski, 11. Józ. Gieysztor, 12. J. Gieysztor.

MIEJSCA 13-16: Parafiński – Piętka 6:0, 6:1; Tracz – Piętka 6:3, 6:3; Pyla – Piętka 7:6 (9), 1:6, 10:6; Pyla – Parafiński 6:2, 6:2; Tracz – Pyla 6:4, 6:3; Parafiński – Tracz 6:3, 6:2; kolejność: 13. Parafiński, 14. Tracz, 15. Pyla, 16. Piętka.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności