Logo Polski Tenis

WYNIKI

LEXINGTON: Linette - Davis 6:2, 6:3; Brady - Watson 6:2, 6:1; PRAGA: Bouchard - Kudermetova 6:0, 6:3.

Aktualności

OTK w Wielkopolsce – wyniki

W Gorzowie Wielkopolskim odbył się ogólnopolski turnieju klasyfikacyjny juniorów (do lat 18).

Podwójny sukces odniósł Norbert Tadyszak (Park Tenisowy Olimpia Poznań), który triumfował zarówno w singlu jak i deblu.

W finale gry pojedynczej pokonał najwyżej rozstawionego Macieja Szymankiewicza (AZS Poznań). W pojedynku o tytule w grze podwójnej Tadyszak i Paweł Jankowiak (AZS Poznań) wygrali z Dominikiem Augustynem (Grzegórzecki Kraków) i Przemysławem Kwiatkowskim (Score Elbląg).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Gorszka – Bujakiewicz 1:6, 6:2, 6:4; Łobos – Materyński 6:0, 6:0; Filipowski – Radoszewski 6:3, 6:1; Leśniewicz – Musiał 6:0, 6:0; Woźnicki – Jankowiak 6:1, 6:4.

Druga runda: Szymankiewicz – Gorszka 6:1, 6:1; Łobos – Łosiak 6:4, 6:4; Filipowski – Radwan 2:6, 6:3, 6:3; Augustyn – Prochalski 3:6, 6:1, 6:0; Tadyszak – Leśniewicz 6:4, 6:0; Kosiński – Dopierała 7:5, 6:4; Kwiatkowski – Krzeptowski 6:4, 6:0; Woźnicki – W. Adamek 4:6, 7:5, 6:1.

Ćwierćfinały: Szymankiewicz – Łobos walkower; Filipowski – Augustyn 6:1, 7:6 (5); Tadyszak – Kosiński 7:6 (4), 6:1; Woźnicki – Kwiatkowski 6:3, 6:1.

Półfinały: Szymankiewicz – Filipowski 7:6 (2), 6:1; Tadyszak – Woźnicki 6:0, 7:6 (6).

Finał: Tadyszak – Szymankiewicz 6:0, 6:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Dopierała/Radoszewski – Kosiński/Łosiak 5:7, 6:3, 10:2.

Ćwierćfinały: Leśniewicz/Woźnicki – W. Adamek/Szymankiewicz 4:6, 6:4, 11:9; Jankowiak/Tadyszak – Dopierała/Radoszewski 6:2, 6:3; Filipowski/Krzeptowski – Gorszka/Łobos 7:5, 6:2; Augustyn/Kwiatkowski – Materyński/Musiał 6:0, 6:0.

Półfinały: Jankowiak/Tadyszak – Leśniewicz/Woźnicki 2:6, 6:3, 10:7; Augustyn/Kwiatkowski – Filipowski/Krzeptowski 1:6, 7:6 (5), 10:6.

Finał: Jankowiak/Tadyszak – Augustyn/Kwiatkowski 6:3, 6:3.

W Centrum Tenisowym Sobota rozegrano natomiast ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne mężczyzn.

Zwyciężył w nich Maciej Nowak (TieBreak Warszawa/Gawłowski Tennis Academy). W finale pokonał Tadyszaka. W deblu najlepsi byli Mateusz Czyżewski (Pozbruk Sobota) i Andrzej Misiek (AZS Poznań).

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Tadyszak – Czyżewski 6:2, 6:3; F. Plewiński – K. Kowal 6:2, 6:3; Nowak – Żurawik 6:0, 6:0; Chojnowski – Misiek 1:6, 6:1, 6:2.

Półfinały: Tadyszak – F. Plewiński 6:2, 6:1; Nowak – Chojnowski 6:4, 7:5.

Finał: Nowak – Tadyszak 6:2, 6:4.

DEBEL MĘŻCZYZN

Półfinały: Czyżewski/Misiek – Nowak/Żurawik 6:0, 6:0; Chojnowski/F. Plewiński – K. Kowal/Tadyszak 4:6, 6:2, 10:6.

Finał: Czyżewski/Misiek – Chojnowski/F. Plewiński 6:4, 6:0.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności