Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Pekao Szczecin Open 2016 – wyniki

Włoch Alessandro Giannessi triumfował w challengerze ATP Pekao Szczecin Open 2016.

Żadnemu z trzynastu Polaków nie udało się awansować do głównej części turnieju. Do trzeciej rundy dotarł jedynie Marcin Gawron.

W turnieju głównym z Polaków grali Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny i Paweł Ciaś. Do drugiej rundy awansował jedynie Janowicz. W meczu o ćwierćfinał przegrał z Włochem Stefano Napolitano.

W półfinale gry podwójnej wystąpił za to Mariusz Fyrstenberg (jego partnerem był Brytyjczyk Colin Fleming).

SINGIEL

Pierwsza runda: Eysseric – (1) M. Granollers 3:6, 6:4, 2:0 i krecz Hiszpana; Michnev – Sakharov 7:5, 3:0 i krecz Francuza; Ruud – Eremin 6:3, 6:4; (8) Cecchinato – Westerhof 6:4, 6:1; (3) D. Brown – V. Ivanov 6:3, 6:7 (5), 6:2; Bourgue – Reister 7:6 (1), 6:0; Caruso – Torebko 5:7, 6:4, 6:4; Kolar – (6) Gabashvili 6:1, 3:6, 6:3; Janowicz – (5) Basilashvili 7:5, 7:6 (5); Napolitano – Mertl 4:6, 6:3, 6:2; Santillan – Sonego 4:6, 6:1, 6:2; Giannessi – (4) Albot 6:3, 6:4; (7) Montanes – Ciaś 3:6, 7:6 (3), 6:2; Vatutin – Przysiężny 6:4, 6:1; Lestienne – Michon 6:4, 7:5; (2) Cervantes – Gaio 7:6 (6), 1:6, 7:5.

Druga runda: Eysseric – Michnev 3:6, 6:2, 6:2; Cecchinato – Ruud 5:7, 6:1, 6:2; D. Brown – Bourgue 6:1, 6:1; Caruso – Kolar 6:4, 6:3; Napolitano – Janowicz 3:6, 7:6 (2), 6:4; Giannessi – Santillan 6:3, 6:3; Montanes – Vatutin 0:6, 7:5, 6:4; Lestienne – Cervantes 6:4, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Eysseric – Cecchinato 6:4, 6:1; D. Brown – Caruso 4:6, 6:3, 6:3; Giannessi – Napolitano 6:3, 7:6 (10); Lestienne – Montanes 6:3, 6:7 (7), 5:4 i krecz Hiszpana.

Półfinały: D. Brown – Eysseric 6:4, 6:4; Giannessi – Lestienne 6:3, 6:3.

Finał: Giannessi – D. Brown 6:2, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: Bednarek/Junaid – (1) Koolhof/Middelkoop 6:4, 1:6, 10:8; Cervantes/Montanes – K. Skupski/N. Skupski 6:4, 2:6, 10:5; (4) Raja/Sharan – Arends/Majchrowicz 6:3, 6:1; Begemann/Bury – Brown/Sitak 6:3, 6:4; Andrzejczuk/Smolicki – Ambroży/M. Granollers 6:2, 6:4; (3) Fleming/Fyrstenberg – Ciaś/P. Matuszewski 7:6 (2), 6:4; Brunstrom/Siljestrom – Gaio/Napolitano 6:4, 7:5; (2) Duran/Molteni – Motti/Peng 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Cervantes/Montanes – Bednarek/Junaid 6:4, 6:3; Begemann/Bury – Raja/Sharan 6:3, 6:7 (2), 10:6; Fleming/Fyrstenberg – Andrzejczuk/Smolicki 6:3, 6:2; Brunstrom/Siljestrom – Duran/Molteni 4:6, 6:2, 12:10.

Półfinały: Begemann/Bury – Cervantes/Montanes walkower; Brunstrom/Siljestrom – Fleming/Fyrstenberg 2:6, 6:1, 10:7.

Finał: Begemann/Bury – Brunstrom/Siljestrom 7:6 (3), 6:7 (7), 10:4.

KWALIFIKACJE SINGLA

Pierwsza runda: (9) Von Massow – bye; Koolhof – Panfil 3:6, 6:4, 6:3; V. Ivanov – Ambroży 6:1, 6:2; (7) Tabatruong – Smoła 6:4, 6:0; (2) Torebko – bye; Puetz – Molteni 4:6, 6:3, 6:2; Andrzejczuk – Teurer 2:6, 6:1, 6:3; (5) Lazov – Middelkoop 6:1, 3:0 i krecz Holendra; (3) Michnev – bye; Walków – Bednarek 3:6, 7:5, 6:3; Majchrowicz – bye; (8) Luetjen – Drzewiecki 6:2, 6:3; (4) Kapaś – bye; Reister – Duran 6:3, 6:2; Ask – Galus 6:0, 6:1; (6) Gawron – Smolicki 6:2, 6:0.

Druga runda: Von Massow – Koolhof 7:6 (6), 3:6, 6:4; V. Ivanov – Tabatruong 4:6, 6:2, 6:4; Torebko – Puetz 6:3, 6:0; Lazov – Andrzejczuk 6:3, 6:3; Michnev – Walków 6:1, 6:2; Luetjen – Majchrowicz 6:4, 6:3; Reister – Kapaś 6:4, 4:6, 6:2; Gawron – Ask 6:3, 6:2.

Trzecia runda: V. Ivanov – Von Massow 7:6 (4), 2:6, 6:2; Torebko – Lazov 4:6, 6:1, 6:2; Michnev – Luetjen 7:5, 6:3; Reister – Gawron 6:7 (4), 6:3, 6:2.

KWALIFIKACJE DEBLA

Pierwsza runda: Arends/Majchrowicz – Drzewiecki/Smoła 3:6, 7:5, 10:7; Gaio/Napolitano – Mertl/Michon 6:2, 7:6 (8).

Druga runda: Gaio/Napolitano – Arends/Majchrowicz 6:4, 6:4.

Plan gier na piątek

Kategoria: ATP

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności