Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1.

Pekao Szczecin Open 2018 – lista zgłoszeń

Poznaliśmy wstępną listę uczestników challengera ATP Pekao Szczecin Open 2018 (od 8 września).

Listę zgłoszeń 26. edycji turnieju (korty ziemne, 175 tys. $ w puli nagród) otwierają Hiszpanie Guillermo Garcia-Lopez (69. miejsce w rankingu ATP) i Roberto Carballes-Baena (89)

– Wiadomo, że do rozpoczęcia tegorocznego Pekao Szczecin Open zostały trzy tygodnie, więc ostateczny skład może się jeszcze zmienić, ale trudno zapomnieć o „hiszpańskiej klątwie”. Stała się jedna z wizytówek naszej imprezy, bo nie ma chyba drugiego turnieju rozgrywanego na mączce ceglanej, którego nie wygrał żaden z Hiszpanów, bo przecież wiadomo, ze oni specjalizują się w grze na ziemi – powiedział dyrektor turnieju Krzysztof Bobala.

Na oficjalnej, już zamkniętej, liście zgłoszeń znaleźć można także nazwisko innego świetnego Hiszpana Tommy’ego Robredo, który po poważnych problemach zdrowotnych próbuje wrócić do czołówki klasyfikacji, w której jest obecnie sklasyfikowany na 193. pozycji.

Tradycyjnie już mocna jest ekipa Włochów w osobach: Paolo Lorenziego (94), Lorenzo Sonego (117), Simone Bolelliego (144), Gianluigiego Quinziego (163), Andrei Arnaboldiego (180) i Matteo Donatiego (183).

Do Szczecina zamierzają też przyjechać m.in. Estończyk Jurgen Zopp (97), Boliwijczyk Hugo Dellien (105), Argentyńczycy Federico Delbonis (111) i Guido Andreozzi (118), Brazylijczyk Thiago Monteiro (119) czy Norweg Casper Ruud (143).

W imprezie zabraknie Huberta Hurkacza i Kamila Majchrzaka, którzy w tym czasie będą rywalizowali w meczu Pucharu Davisa Rumunia – Polska w miejscowości Kluż-Napoka.

Kategoria: ATP

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności