Logo Polski Tenis

WYNIKI

SEUL: Muchova - Linette 6:1, 6:1; OSAKA: N. Osaka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; METZ: Tsonga - Bedene 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; SANKT PETERSBURG: Medvedev - Coric 6:3, 6:1; WUHAN: Collins - V. Williams 7:5, 7:6 (5); Yastremska - Tomljanovic 7:6 (5), 6:2; Hercog - Pegula 6:0, 6:1; Pera - Brady 6:4, 3:6, 6:4; Sabalenka - Sasnovich 6:1, 6:2; C. Garcia - Kasatkina 6:2, 6:2; Rybakina - Lin Zhu 7:5, 2:6, 6:0; Stephens - S. Zhang 7:5, 6:4; Strycova - Xiyu Wang 6:4, 6:2.

Aktualności

Pekao Szczecin Open 2019 – wyniki

Hiszpan Albert Ramos-Vinolas i Filip Kolasiński dostali dzikie karty do szczecińskiego challengera.

Ramos-Vinolas był jedną z gwiazd Pekao Szczecin Open 2019 (od 9 września, korty ziemne, 137 560 euro w puli nagród) obok Włocha Marco Cecchinato i Niemca Philippa Kohlschreibera. 

Wcześniej dzikie karty do imprezy głównej otrzymali: Paweł Ciaś, Daniel Michalski i Karol Drzewiecki. 

WC do eliminacji powędrowały do Jana Zielińskiego i Piotra Galusa. Grali w nich także Kacper Żuk i Maciej Smoła. Awans wywalczyli Żuk i Galus oraz Smoła jako lucky loser. 

Do drugiej rundy turnieju głównego z Polaków awansowali: Ciaś, Żuk, Kolasiński i Michalski. W 1/8 finału zameldowali się Ciaś i Michalski.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Ramos-Vinolas – bye; Haerteis – Perchicot 2:6, 6:4, 6:2; Slobodchikov – Lindell 6:4, 6:2; (16) Bellucci – bye; (10) Molleker – bye; Jahn – Kopriva 7:5, 6:4; Żuk – Smoła 7:6 (8), 6:2; (8) Mager – bye; (4) Carballes Baena – bye; Satral – Gutierrez 7:6 (4), 6:3; Bega – Choinski 6:4, 6:1; (15) Benchetrit – bye; (11) Bagnis – bye; Michalski – Tiurnev 6:4, 6:2; Gakhov – Drzewiecki 6:2, 7:6 (5); (5) Andreozzi – bye; (6) Giustino – bye; Kovalik – Pavlasek 6:3, 6:2; Ciaś – Torebko 7:5, 3:6, 6:4; (9) Giannessi – bye; (14) Lestienne – bye; Masur – Galus 6:3, 7:6 (4); Bonadio – Pellegrino 6:2, 6:3; (3) Kohlschreiber – bye; (7) Daniel – bye; Nejedly – Dalla Valle 6:1, 3:6, 6:3; Kolasiński – Wessels 6:3, 7:5; (12) Arguello – bye; (13) Vatutin – bye; Lenz – Sanchez Izquierdo 6:2, 6:4; Guinard – Varillas 6:2, 7:6 (4); (2) Cecchinato – bye. 

Druga runda: Ramos-Vinolas – Haerteis 6:2, 6:4; Bellucci – Slobodchikov 6:4, 6:3; Jahn – Molleker 6:4, 6:3; Mager – Żuk 7:6 (6), 6:4; Carballes Baena – Satral 6:4, 6:3; Benchetrit – Bega 6:2, 6:3; Michalski – Bagnis 5:7, 6:4, 7:6 (1); Andreozzi – Gakhov 6:2, 6:1; Kovalik – Giustino 6:7 (5), 7:6 (6), 6:1; Ciaś – Giannessi 6:2, 6:0; Lestienne – Masur 6:2, 6:3; Bonadio – Kohlschreiber 0:6, 6:4, 6:3; Daniel – Nejedly 6:2, 6:2; Arguello – Kolasiński 6:4, 7:6 (6); Vatutin – Lenz 6:3, 6:1; Cecchinato – Guinard 6:4, 6:4.  

Trzecia runda: Ramos-Vinolas – Bellucci 7:5, 6:2; Jahn – Mager 6:1, 2:6, 6:4; Carballes Baena – Benchetrit 6:4, 6:3; Andreozzi – Michalski 6:3, 6:1; Kovalik – Ciaś 6:4, 6:0; Lestienne – Bonadio 5:2 i krecz Włocha; Daniel – Arguello 6:2, 6:4; Cecchinato – Vatutin 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Ramos-Vinolas – Jahn 7:6 (4), 6:2; Andreozzi – Carballes Baena 6:4, 7:5; Kovalik – Lestienne 6:4, 6:4; Cecchinato – Daniel 6:7 (9), 6:2, 6:1.

Półfinały: Andreozzi – Ramos-Vinolas 6:3, 2:6, 6:1; Kovalik – Cecchinato 7:6 (7), 6:1. 

Finał: Kovalik – Andreozzi 6:7 (5), 6:2, 6:4.

ELIMINACJE

Żuk – J. Zieliński 6:7 (2), 7:6 (1), 6:2; Galus – Smoła 4:6, 6:3, 6:3.  

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Middelkoop/Podlipnik-Castillo – Drzewiecki/Smoła 4:6, 6:4, 12:10; Zieliński/Żuk – Gakhov/Kopriva 7:6 (8), 6:2; Lenz/Romboli –  bye; Kossek/Kowalczyk – Daniel/Giustino 6:2, 6:1; Begemann/Mergea – Arguello/Carballes Baena 6:4, 5:7, 10:7; (4) Bolelli/Pellegrino – Jebavy/Pavlasek 6:2, 6:3; Benchetrit/Guinard – Bega/Mager 3:6, 7:6 (5), 10:7; (2) Andreozzi/Molteni – Bagnis/Giannessi 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Middelkoop/Podlipnik-Castillo – Zieliński/Żuk 6:4, 7:5; Lenz/Romboli – Kossek/Kowalczyk 7:5, 7:5; Begemann/Mergea – Bolelli/Pellegrino 7:5, 7:6 (5); Andreozzi/Molteni – Benchetrit/Guinard 2:6, 6:2, 10:4.

Półfinały: Middelkoop/Podlipnik-Castillo – Lenz/Romboli 6:4, 6:0; Andreozzi/Molteni – Begemann/Mergea 7:5, 6:4.

Finał: Andreozzi/Molteni – Middelkoop/Podlipnik-Castillo 6:4, 6:3.

Plan gier 

Kategoria: ATP
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności