Logo Polski Tenis

WYNIKI

BRONX: Linette - Muchova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3); Siniakova - Pera 4:6, 7:6 (6), 6:3; Giorgi - Cornet 6:2, 6:1; Q. Wang - Blinkova 0:6, 6:1, 6:4.

Aktualności

PGE Solano Centrum Cup w Bydgoszczy

Nad Brdą rozgrywany był jubileuszowy, dziesiąty turniej ITF World Tennis Tour w Bydgoszczy. 

W PGE Solano Centrum Cup (korty ziemne, 25 tys. $+H w puli nagród) zwyciężył Peruwiańczyk Nicolas Alvarez. W finale pokonał Daniela Michalskiego. W półfinale zagrał Jan Zieliński. 

W grze podwójnej żaden z Polaków nie znalazł się w półfinałach.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Yevseyev – Gryńkowski 4:6, 6:2, 6:1; Sachko – Michnev 3:6, 6:3, 7:6 (5); Michalski – Diarra 6:7 (2), 7:6 (4), 6:2; (8) Manafov – Yitbarek 6:3, 6:4; (4) Dougaz – Rajski 6:4, 7:5; Mridha – Pichler 2:6, 7:6 (6), 6:4; J. Zieliński – Smoła 6:3, 6:4; Y. Wójcik – (5) M. Podzus 2:1 i krecz Łotysza; (6) Olivieri – Nazaruk 6:1, 7:5; Stanek – Żuk 6:3, 6:4; Lehecka – Majchrowicz 6:4, 6:3; (3) Lokoli – J. Podzus 6:3, 6:7 (7), 7:6 (5); (7) Ugo Carabelli – Stajszczak 6:2, 6:1; P. Matuszewski – Recek 6:4, 1:6, 6:2; Ciaś – Dembek 7:6 (4), 6:0; (2) N. Alvarez – Gengel 7:6 (5), 7:6 (6).

Druga runda: Yevseyev – Sachko 3:6, 6:1, 6:0; Michalski – Manafov 6:4, 6:2; Dougaz – Mridha 6:4, 2:6, 7:6 (5); J. Zieliński – Y. Wójcik 6:3, 6:4; Olivieri – Stanek 7:5, 4:6, 6:3; Lehecka – Lokoli 6:3 i krecz Francuza; Ugo Carabelli – P. Matuszewski 6:3, 6:2; N. Alvarez – Ciaś 6:4, 6:4.   

Ćwierćfinały: Michalski – Yevseyev 6:2, 2:6, 6:2; J. Zieliński – Dougaz 6:3, 6:3; Lehecka – Olivieri 6:0, 6:1; N. Alvarez – Ugo Cabarelli 7:5, 6:4.

Półfinały: Michalski – J. Zieliński 6:3, 6:4; N. Alvarez – Lehecka 5:7, 7:6 (4), 6:4.

Finał: N. Alvarez – Michalski 7:5, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Manafov/Pichler – Galus/Gałka 7:6 (3), 6:3; J. Zieliński/Żuk – Stajszczak/Szmyrgała 6:2, 6:2; (3) Gengel/Lehecka – J. Podzus/M. Podzus 7:6 (4), 6:3; Ciaś/Yevseyev – Diarra/Stanek 2:6, 7:6 (1), 10:2; Dembek/Michalski – Rajski/Wójcik 6:3, 6:1; (4) A. Taylor/J. Taylor – Kossek/Kowalczyk 7:6 (5), 3:6, 10:7; Olivieri/Ugo Carabelli – Matuszewski/Mikuła 6:3, 7:6 (2); (2) Alvarez/Dougaz – Majchrowicz/Smoła 6:1, 7:6 (4).  

Ćwierćfinały: Manafov/Pichler – Zieliński/Żuk 6:3, 3:6, 10:8; Gengel/Lechecka – Ciaś/Yevseyev walkower; A. Taylor/J. Taylor – Dembek/Michalski 4:6, 6:1, 10:3; Alvarez/Dougaz – Olivieri/Ugo Carabelli 6:4, 6:4.

Półfinały: Manafov/Pichler – Gengel/Lechecka 6:4, 7:6 (1); A. Taylor/J. Taylor – Alvarez/Dougaz 6:3, 7:6 (4).

Finał: Manafov/Pichler – A. Taylor/J. Taylor 6:3, 6:4.

ELIMINACJE 

Pierwsza runda: (1) Diarra – bye; (13) M. Terczyński – Ambroży 6:4, 6:3; (2) Sachko – Vaise 7:6 (4), 6:4; (14) Galus – Lahky 6:3, 3:6, 10:8; (3) Y. Wójcik – Gałka 6:2, 6:0; P. Zieliński – (10) Bronka 6:2, 5:7, 10:6; (4) Michnev – Kossek 6:1, 6:2; (12) Prudnikau – Samosi 6:2, 6:0; (5) P. Matuszewski – Szmyrgała 7:6 (4), 6:1; (9) Nordquist – Pieczonka 6:0, 6:2; (6) Nazaruk – J. Andrzejczak 6:0, 6:2; (15) Borkowski – Wierzbicki 7:6 (2), 5:7, 10:7; (7) Mikuła – Bienkiewicz 6:7 (3), 6:4, 10:5; (11) J. Podzus – B. Andrzejczak 6:3, 6:1; (8) Recek – Sytkow 6:4, 6:1; (16) Jermar – M. Adamek 6:2, 6:2.  

Druga runda: Diarra – M. Terczyński 6:2, 6:4; Sachko – Galus 6:1, 6:1; Y. Wójcik – P. Zieliński 4:6, 6:4, 10:8; Michnev – Prudnikau 6:2, 6:2; P. Matuszewski – Nordquist 3:6, 6:3, 10:2; Nazaruk – Borkowski 6:3, 7:5; J. Podzus – Mikuła 6:3, 6:2; Recek – Jermar 6:4, 6:3. 

Kategoria: ITF
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności